advertise-leizer-beauty-ad

اتلیه سمیر نازی آباد

آتلیه عکاسی سمیر نازی آباد

اتلیه سمیر در نازی اباد ، بازسازی فیلم های قدیمی، میکس و مونتاژ فیلم، مشاوره ی تبلیغاتی برای شرکتها و کارخانجات صنعتی جهت تولید کلیپ های تبلیغاتی است.آتلیه سمیردر نازی اباد از آتلیه های معروف جنوب شهر تهران واقع در نازی آباد می باشد.در این استودیو انواع خدمات عکاسی و فیلمبرداری با بهترین کیفیت ارائه می شود. آتلیه  سمیر یکی بهترین و لاکچری ترین آتلیه های عروس،کودک و… محسوب می شود.

آتلیه سمیر نازی آباد
آتلیه سمیر نازی آباد

همزمان با اوج گیری مطالبات مربوط به خدمات عکس و فیلم،‌ آتلیه های عکاسی فراوانی در سطح شهر تهران به ارائه خدمات عمومی عکاسی و فیلمبرداری اشتغال دارند.در محدوده جنوب تهران و در منطقه نازی آباد نیز به عنوان قطب اقتصادی و مد و فشن جنوب تهران، بخش های خصوصی بیشماری نسبت به ارائه این خدمات اقدام کرده اند.


آدرس آتلیه سمیر فیلم تهران :

تهران، نازی آباد، خیابان بدلی گیوی، نبش خیابان اکبر مشهدی

شماره تماس : 02155358226

برای دیدن صفحه اینستاگرام آتلیه اینجا را کلیک کنید 


اتلیه سمیر در این میان انجام ویرایش های تصویری و مهارت های گرافیکی حین انجام کار از دیگر مواردی است .که باید به آن توجه ویژه ای داشت.مشتری مدار بودن آتلیه، ارائه نمونه کار در فضاهای مجازی و دیدن نمونه فعالیت های آتلیه برای کسب اعتماد بیشتر است.امکان پرداخت اینترنتی،  تجهیزات به روز از دیگر مواردی است.که در انتخاب یک آتلیه باید به آن توجه داشته باشید.

آتلیه سمیر نازی آباد
آتلیه سمیر نازی آباد

مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا