advertise-leizer-beauty-ad

اتلیه عکاسی اونگ نازی آباد

آتلیه عکاسی اونگ در نازی اباد

آتلیه آونگ جزو آتلیه های جنوب تهران در محدوده نازی آباد است . خدمات آتلیه آونگ عکاسی عروسی ، عکاسی اسپرت و عکاسی خانوادگی است . اگر به دنبال آتلیه عروس یا آتلیه عکاسی در محدوده نازی آباد هستید میتوانید به آتلیه آونگ مراجعه کنید.

شما مشتری هر آتلیه ای هم که باشید، در هنگام عقد قرارداد باید به نکاتی توجه داشته باشید. که از یک آتلیه خوب انتظار می رود.یکی از موارد مهم در آتلیه های عکاسی دارا بودن تجهیزات خوب برای فعالیت های مربوط به فیلمبرداری (نظیر هلی شات یا پهپاد) می باشد .

اتلیه عکاسی اونگ
اتلیه عکاسی اونگ

اتلیه اونگ نازی اباد در این میان انجام ویرایش های تصویری و مهارت های گرافیکی حین انجام کار از دیگر مواردی است . که باید به آن توجه ویژه ای داشت. مشتری مدار بودن آتلیه، ارائه نمونه کار در فضاهای مجازی و دیدن نمونه فعالیت های آتلیه برای کسب اعتماد بیشتر است.امکان پرداخت اینترنتی. دسترسی آسان به آتلیه، تجهیزات به روز از دیگر مواردی است.که در انتخاب یک آتلیه باید به آن توجه داشته باشید.

اتلیه اونگ نازی اباد همزمان با اوج گیری مطالبات مربوط به خدمات عکس و فیلم،‌ آتلیه های عکاسی فراوانی در سطح شهر تهران به ارائه خدمات عمومی عکاسی و فیلمبرداری اشتغال دارند.در محدوده جنوب تهران و در منطقه نازی آباد نیز به عنوان قطب اقتصادی و مد و فشن جنوب تهران، بخش های خصوصی بیشماری نسبت به ارائه این خدمات اقدام کرده اند.

آتلیه آونگ از جمله آتلیه های جنوب تهران در محدوده نازی آباد است که خدماتی نظیر عکاسی مراسم عروسی، عکاسی اسپرت و عکاسی خانوادگی را در محل و در فضای استودیو ارائه می دهد.اگر به دنبال آتلیه عروس یا آتلیه عکاسی در محدوده نازی آباد هستید، میتوانید آتلیه آونگ را به عنوان یکی از گزینه های خوب خود مدنظر داشته باشید.

اتلیه عکاسی اونگ

مشخصات و آدرس آتلیه آونگ:

نام : آتلیه آونگ

مدیریت : آقای غلامرضا عالی پور

تلفن : 02155335334

همراه : 09122215090

کد آتلیه : 947

آدرس :  نازی آباد تقاطع تولائی اوجانی

برای دیدن صفحه اینستاگرام آتلیه اینجا کلیک کنید


مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا