advertise-lerning-painting-ad
آموزشگاه های نازی آباد تهرانسالن زیبایی و آرایشگاه های نازی آباد تهران

آموزش و خدمات تاتو بدن در نازی آباد

آموزش و خدمات تاتو بدن در نازی آباد

انجام خدمات تاتو بدن در نازی آباد ?

بهترین مرکز اجرای انواع تاتو بدن در نازی آباد با سال ها تجربه و بهترین کیفیت و ماندگاری دائمی و یا موقت در خدمت مراجعین عزیز می باشد?‍???. در مرکز تاتو نازی آباد انواع سبک های مختلف تاتو و خالکوبی توسط اساتید مجرب تاتو  با بهترین مواد اولیه و رعایت اصول بهداشتی انجام خواهد شد . برای آرامش خیال شما از نتیجه کار تمامی طرح ها قبل از اجرا توسط اپلیکیشن ها به صورت مجازی و یا با جوهر پاک شونده بر روی بدن تست می شوند و پس از تغییرات درخواستی مراجعین عزیز در صورت رضایت کامل اجرا خواهد شد .


برای مراجعه و تایین وقت با استفاده از شماره زیر با ما تماس بگیرید :

شماره  تماس : 09927407141

اینیستاگرام : star.tattoo.021


مزیت های بهترین مرکز تاتو نازی آباد ??

انجام تمامی طرح های ساده و سه بعدی ، انواع متون به زبان های مختلف و …

طراحی تخصصی طرح های درخواستی مراجعین توسط هنرمندان مجرب

رعایت تمامی اصول بهداشتی از جمله استفاده از سوزن های بهداشتی و یکبار مصرف

استفاده از بهترین جوهر های وارداتی دائمی کاملا بهداشی و  استاندارد بدون نیاز به تکرار کردن تاتو و رنگ پریدگی

آموزش تاتو بدن در نازی آباد ??

آموزش خصوصی و دوره های آموزشی تاتو در نازی آباد به صورت حرفه ای توسط اساتید و هنرمندان با تجربه برگزار می شود . علاقه مندان در صورت تمایل در یک دوره کوتاه تمامی سبک های تاتو سنتی ، مدرن و سه بعدی را که نیاز به هنرهای سایه زنی و رنگ آمیزی حرفه ای دارد به صورت حرفه ای و کامل فرا می گیرند . از مزیت های این دوره های آموزش این است که کارآموزان پس از پایان دوره در کنار یک تتو آرتیست حرفه ای با مهارت های هنر نقاشی سه بعدی آشنا خواهند شد .


برای کسب اطلاعات تکمیلی از جمله تاریخ شروع  و هزینه دوره های خصوصی و گروهی آموزش تاتو و ثبت نام در دوره ها با شماره زیر تماس بگیرید ?‍??‍? :

شماره  تماس : 09927407141


توجه : ظرفیت کلاس های تاتو تخصصی بدن در نازی آباذ به علت ارائه کیفیت آموزشی بالا و کم بودن اساتید تاتو در این سطح  بسیار محدود است . بنابرین اگر مایل به آموزش و یادگیری تاتو در سطح تاتو آرتیست های حرفه ای هستید این فرصت را ازدست ندهید !!

 

انواع سبک های تاتو که در مرکز مرکز تاتو نازی آباد انجام می شود  :

 • سبک سنتی کلاسیک یا غربی
 • تاتو-چیکانو-Chicano
 • تاتو مصور (Illustrative)
 • تاتو تخیلی
 • سنتی تاتو ژاپنی
 • تاتو سنتی مدرن (Neo Traditional)
 • مدرن غربی
 • تاتو تریبال (Tribal)
 • آبرنگی
 • رئال

مراقبت های قبل از تاتو بدن

انتخاب طرح ویژه و خاص اولین تاتو، برای همه افراد کاری سخت و زمان‌بر است. اما این تازه اول راه است. از پیدا کردن تاتو آرتیست ماهر گرفته تا رعایت سطوح مراقبتی مختلف، قرار است با کلی نکته در مورد تاتو آشنا شوید.

برای شروع، اگر درباره طرح و محل اجرای آن روی بدنتان مطمئن هستید، می‌توانید به سراغ تاتو آرتیست باتجربه‌ای بروید و نوبت بگیرید.

بعد از تنظیم نوبت تاتو، مراقبت‌های اولیه تازه شروع می‌شوند. مراقبت های قبل از تاتو بدن، به منظور کاهش عوارض و رضایت شما از نتیجه نهایی تاتو تدوین شده‌اند.

 • تا 48 ساعت پیش از جلسه تاتو، از مصرف الکل خودداری فرمایید.
 • قهوه، چای و مواد کافئین دار را کنار بگذارید.
 • داروهای ضد انعقاد مانند آسپرین و وارفارین را نخورید.
 • از مواد غذایی مقوی و میوه‌ها استفاده کنید.

مصرف الکل، مواد کافئین دار و داروهای ضد انعقاد، ممکن است باعث ایجاد خونریزی‌های کنترل نشده در پروسه انجام تاتو شوند.

 • هیدراته نگه داشتن بدن
 • مرطوب کردن پوست

کارهایی که نباید پیش از انجام تاتو انجام داد

 • حداقل 2 روز پیش از جلسه تاتو، ورزش‌های سنگین و بدنسازی را کنار بگذارید. وارد کردن فشار اضافی به عضلات، با مشکلاتی از قبیل: ایجاد تورم، درد و از دست رفتن مقدار مضاعف انرژی همراه است. این کار، احساس درد را در حین انجام تاتو افزایش می‌دهد و باعث طولانی شدن دوره بهبود می‌شود.
 • از برنزه کردن پوستتان تا 1 هفته پیش از انجام تاتو اکیدا خودداری کنید. فرقی نمی‌کند قرار است زیر نور طبیعی آفتاب برنزه شوید یا تخت‌های UV، در هر دو صورت پوستتان نازک و آسیب‌پذیر می‌شود. به علاوه، معضلاتی مانند آفتاب سوختگی، التهاب و قرمزی پوست نیز ممکن است شرایط را بدتر کنند.
 • لایه بردارهای شیمیایی و قوی را کنار بگذارید. برخی از افراد در جلسات درمانی لایه برداری با مواد شیمیایی بسیار قوی و لیزر شرکت می‌کنند. این نوع لایه برداری، باعث نازک شدن پوست و تضعیف سیستم دفاعی آن می‌شود. به همین خاطر، توصیه می‌شود جلسه  تاتو را حداقل 2 تا 4 هفته بعد از اتمام جلسات لایه برداری خود تنظیم کنید.

خدمات تاتو صورت 

 • لب 
 • ابرو
 • خط چشم
 • میکروبلیدینگ
 • شیدینگ 
 • فیبروز 
 • و کلیه خدمات

انواع مدل های اجرای تاتو بدن نازی آباد

1.سبک سنتی کلاسیک یا غربی

سبک-تاتو-آمریکایی-سنتی , انواع سبک تاتو بدن

سبک-تاتو-آمریکایی-سنتی

سبک تاتو آمریکایی سنتی  تحت عنوان Old school شناخته می شود .خطهای زخیم و روشن از بارزترین نشانه های آن است . طرح تاتوی گل رز، لنگر و سر خانم ها از مثالهای بارز این سبک می باشد که شاید فراوان دیده باشید . با اینکه این یک سبک قدیمی است اما باز طرفداران زیادی دارد و هنوز هم فراوان اجرا می شود.

2.سبک رئال

سبک-واقع-گرایی-Realism

سبک-واقع-گرایی-Realism

طراحی هنری در تاتو تنیده شده است و تمام سبکهای زیبایی بصری هنری در تاتو انجام می شوند . یکی از این سبکها سبک تاتو رئالیسم کلاسیک یا (Realistic) می باشد .  پرتره، طبیعت، افراد مشهور و … هر تصویری که واقعیت داشته باشد و بر روی بدن انجام شود سبک تاتو رئالیسم محسوب می شود.

3- اسلوب آبرنگی

سبک-تاتو-آبرنگی

سبک-تاتو-آبرنگی

 در این نوع سبک از قلمو آغشته به رنگ های آبکی برای کشیدن تاتو استفاده می شود. در نگاه اول شاید این طراحی ها بسیار ساده دیده شوند و شاید بخاطر همین سادگی طرفداران زیادی دارند اما کشیدن این طرحها روی بدن به سادگی روی کاغذ نیست . این سبک از تاتو نماد احساس و شعر دارد.

4- سبک تاتو تریبال (Tribal)

سبک-تاتو-تریبال-Tribal

سبک-تاتو-تریبال-Tribal

Tribal یعنی قبیله. در واقع اشاره به زندگی و نمادهای قبیله ای در گذشته دارد . پس نشان می دهد این سبک یکی از قدیمی ترین طراحی های تاتو می باشد. سبکهای تریبال در حالت کلی انگار شبیه هم دیده می شوند اما در واقعا در جزییات دارای تفاوتهای فاحشی هستند.

5- سبک مدرن غربی

سبک-تاتو-آمریکایی-مدرن-New-School

سبک-تاتو-آمریکایی-مدرن-New-School

در واقع این طرح در مقابل طرحهای سنتی oldschool به نام مدرن مشهور شده اند. این سبک یعنی newshcool در اویل دهه 80 تا 90 میلادی بین مردم امریکا گسترش پیدا کرد. آن هم بدلیل پیدایش کارتونهای انیمیشنی و جذاب. در واقع این سبک همان طراحی شخصیتهای کارتونی است .

6.سبک تاتو سنتی مدرن (Neo Traditional)

سبک-تاتو-سنتی-مدرن

سبک-تاتو-سنتی-مدرن

این شبک مدرنیته شدن تاتوهای سنتی است . تاتوهای سنتی در قالب رنگ امیزی سیاه سفید بودند. اما این تاتو همون طرحها را با رنگهای شاد و زیاد به طرحی مدرن تر و بروزتر تبدیل می کند. تصاویر طبیعی مانند گل و حیوانات از این سبک تاتو طبیعیت می کند.

7. سبک سنتی تاتو ژاپنی

سبک-تاتو-ژاپنی
سبک-تاتو-ژاپنی

سبک سنتی تاتو ژاپنی، با نام مستعار یرزومی همانطور که از نامش هویداست متعلق به ژاپنی هاست . بیشتر طرح های آن شامل موجودات اساطیری مانند اژدها، و ققنوس ها  که برای ژاپنی ها و فرهنگ ژاپنی پر معانی و مفاهیم خاص خود هستند می شوند. البته این سبک از تاتو در قدیم بین بازرگانان ژاپنی رواج بیشتری داشت.

8. سبک تاتو تخیلی

سبک-تاتو-سیاه-قلم
سبک-تاتو-سیاه-قلم

طرحهای هستند که زاییده ذهن هنرمند هستند که بنوعی طراحی های خاص هستند . بیشتر این طراحی ها با جوهر سیاه انجام می شوند. سیاه قلم (Blackwork) بارزترین سبک این نوع تاتوهاست .

9.سبک تاتو مصور (Illustrative)

سبک-تاتو-مصورسبک-تاتو-مصور

سبک تاتو Illustrative بسیار فراوان است . تکنیک ها و حرکات هنری زیادی از قلم زنی و حکاکی گرفته تا شکل های انتزاعی و خطاطی وجود دارد که الهام بخش این نوع سبک تاتو است. بسیاری از تاتوآرتیست ها که این نوع سبک تاتو را انجام می دهند ظرافت های زیبایی که سبک  خاص خودشان هم هست را با این نوع سبک در می آمیزند تا یک سبک کاملا جدید از خودشان ایجاد کنند. البته تاتوکار حرفه ای  از قبل طرح خودش را روی کاغذ یا یک بوممی کشد تا اگر مشتری خوشش بیاید آن طرح را برایش تاتو کند.

10.سبک تاتو چیکانو (Chicano)

سبک-تاتو-چیکانو-Chicano

11)سبک-تاتو-چیکانو-Chicano

چیکانو یعنی یک مرد یا پسر مکزیکی . در واقع این سبک از تاتو مربوط به مردمان امریکای شمالی و مکزیک است . طرحهای مذهبی مکزیکی در این نوع تاتو بیشتر دیده می شود. بخصوص مردمانی که برای نشان دادن علایقشان و ایمانشان از این طراحی های در زندگی استفاده می کردند.


برای مراجعه و تایین وقت یا کسب اطلاعات تکمیلی دوره های آموزشی تاتو بدن نازی آباد از طریق شماره زیر تماس بگیرید :

شماره  تماس : 09927407141


استفاده از وازلین

پس از انجام  تاتو بدن بایستی یک لایه باریک وازلین را بر روی تاتوی شما بکشند و پس از آن مکان تاتو را با یک بانداژ یا یک پوشش پلاستیکی پوشش دهد ،  این عمل از ورود انواع میکروب و عفونت به پوست جلوگیری می نماید و از برخورد با لباس و تحریک شدن آن حفاظت می نماید.

بایستی چند ساعت این پانسمان روی تاتو بماند این عمل سبب جذب هر نوع جوهر اضافی که از تاتو نشر شده است می شود. پس از گذشت چند ساعت می توانید پانسمان را از روی تاتو بدن بردارید.

نخست دست های خود را با آب ولرم و صابون تمیز بشویید، پس از آن به آهستگی تاتو را با صابون بدون عطر و آب شستشو نمایید.

تاریخچه تاتو و خالکوبی – تاتو و خالکوبی چگونه متولد شد ؟!

تاتو یا خالکوبی، یکی از هنرهای اصیل و باستانی است که قدمتی به بلندای تمدن بشری دارد. اولین شواهد هنر خالکوبی، به شکل مجسمه‌های سفالینی است که روی صورتشان نقشی از تاتو حک شده است. قدیمی‌ترین مجسمه‌هایی که در این زمینه کشف شده‌اند، متعلق به مقبره‌ای در ژاپن است و قدمت آنها به بیش از 5000 سال پیش از میلاد می‌رسد.

از نظر پیدایش مستندات واقعی درباره خالکوبی مستقیم روی بدن، می‌توان به مرد یخی اشاره کرد. مومیایی به جا مانده از عصر برنز، که قدمت تخمینی آن به 3300 سال پیش از میلاد باز می‌گردد.

تاتو، هنری پیچیده و جذاب است که پیدایش آن با شکل گیری نخستین تمدن‌های بشری برابری می‌کند. چیزی که ما امروزه به نام تاتو می‌شناسیم، انتقال هنرمندانه طرح و رنگ از طریق دستگاهی مخصوص به روی سطح پوست است. برخلاف گذشته که انواع تاتو به رنگ مشکی، آبی یا سبز خلاصه می‌شد، امروزه پالتی بی‌انتها از رنگ در اختیار شما قرار دارد.
با این حال، هنوز روش خیلی ایمنی برای اجرای تاتو وجود ندارد و مانند گذشته، از سوزن و تزریق زیرپوستی برای اجرای تاتو استفاده می‌شود. این امر، عوارضی همچون زخم و آسیب پوستی به دنبال دارد و ممکن است دردناک باشد. به همین خاطر، رعایت اصول مراقبتی در این زمینه، امری مهم تلقی می‌شود.

تلفن  مشاوره , خدمات , آموزش با پشتیبانی نامحدود  :

09927407141

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا