آموزشگاه های نازی آباد تهرانسالن زیبایی و آرایشگاه های نازی آباد تهران

آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد

آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد از صفر تا صد

آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد

سالن زیبایی نسرین تقیلو ، اولین و  بهترین مرکز آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد می باشد. سالن زیبایی نسرین تقیلو با داشتن بهترین گریمورها  و میکاپ آرتیست های عروس در تهران با انجام میکاپ های فوق تخصصی، گریم و میکاپ تلفیقی، آرایش ایرانی و میکاپ اروپایی با جدیدترین تکنیک های  روز دنیا  در لیست بهترین آرایشگاه میکاپ و شینیون عروس تهران قرار دارد.

دوره ی آموزش گریم و میکاپ عروس ، دوره ای است که در آن هنرجو با انواع فرم های صورت ، پوستها ، رنگها و فرم های متنوع آرایشی آشنا می شود و می تواند با تلفیقی از این مهارتها ، به بهترین انتخاب فرم آرایشی برای مشتری و مخاطب خود برسد.

دوره آموزش میکاپ مبتدی تا پیشرفته که ویژه هنرحویانی است که به مباحث آرایش و میکاپ علاقه مند هستند ولی تا کنون هیچ دوره آموزشی را نگذرانده اند و هیچ تجربه کاری ندارند.

آموزش گریم ومیکاپ در آکادمی نسرین تقیلو با جدیترین متد آموزش های آرایش پیرایش توسط مدرس برتر فنی حرفه ای آموزش داده می شود و پس از تکمیل آموزشها به هنرجو مدرک لازم داده می شود.

ضرورت یادگیری گریم عروس

آموزش گریم عروس یکی از تخصصی ترین خدمات آموزشی گریم و میکاپ است که با توجه اینکه جدیدترین میکاپ های عروس بصورت دوره ای دچار تغییرات می شوند آگاهی از این تغییرات می تواند در آرایش عروس گامی موثر تلقی شود.

دوره ی سه مرحله ای آموزش گریم و میکاپ در آکادمی نسرین تقیلو

آموزش گریم میکاپ “ آکادمی نسرین تقیلو ” شامل سه مرحله می باشد.

مرحله اول آموزشی پاکسازی پوست است یعنی آموزش نحوه پاکسازی پوست و آماده کردن پوست برای میکاپ.

مرحله دوم آموزش زیر سازی پوست می باشد. برطرف کردن ایرادهای صورتاز جمله جوش ،کشش پوست ، لک ، کک و مک ،رفع پف و کبودی دور چشم ،رفع چروک ، متعادل سازی ، چهره پردازی ، گونه گذاری برای چهره و صورتهای مختلف ، دور چشم و کر گیسون انواع صورت از آموزشهای این مرحله آموزش گریمی باشند .در این مرحله هنرجو با آموزش گریم سه بعدی و 5 بعدی بطور کامل آشنا خواهد شد.

مرحله سوم آموزش گریم میکاپ ، آموزش میکاپ از ارایشهای لایت و سبک تا نحوه آرایشهای غليظ می باشد.

از ارایشهای ساده تا کار شده به سبک عربی ، لبنانی ، خلیجی ، خلیجی فانتزی ، سوری ، سوری فانتزی ، اسمکی ، دور هفت ، دور حلقه ، آرایش لایت و لانکوم اروپایی ، فیس چرمی ، یخی و کریستالی و آرایشهای استخری .

در این مرحله شما بصورت کامل با چگونگی ماندگاری میکاپ روی صورت اشنا می شوید تا در اینده کار مشتریان بیشتری جذب شما شوند.

در حین آموزش از مواد خود اموزشگاه استفاده می شود و شما با این مواد و محصولات آرایشی بطور کامل اشنا خواهید شد.آموزش دیده شوید.

مدت زمان کلاسهای گریم و میکاپ در آکادمی نسرین تقیلو

مدت زمان کلاسها برای کسانی که مشکل زمان دارند بصورت فشرده در چند جلسه می باشد.مدت زمان کلاسها بصورت عادی تا زمان یادگیری هنر جو طول خواهد کشید.

90%  سایه زنی را در این کلاسها آموزش خواهید دید که بندرت در آموزشگاههای دیگر این امکان فراهم می شود.و در پایان شما بصورت کاملا عملی با آرایش دو عروس آشنا خواهید شد و نحوه گریم و میکاپ عروس راهم بطور زنده مشاهده خواهید کرد.

پس از اتمام دوره آموزشی در آموزشگاه آرایشگری زنانه “آکادمی نسرین تقیلو ” شما هر ژورنالی را ببینید براحتی می توانید آرایش انرا تکرار کنید و این یعنی آموزش تضمینی!

پس از اتمام آموزشهای به شما، مدرک تخصصی آموزش میکاپ و گریم عروس توسط آموزشگاه صادر می شود و اقدامات لازم برای دریافت مدرک انجام خواهد شد.

آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد
آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد

شنیون چیست ؟

شنیون در واقع کلمه‌ای فرانسوی به معنی جمع کردن مو در پس سر می‌باشد که امروزه با مدلهای متنوع و زیبایی صورت‌می‌پذیرد. بدین ترتیب که موها را پشت سر به شکلی شکیل جمع کرده وبا سنجاق سر و گیره مویی محکم می‌کنند.

یکی از اصول تمیز کاری شنیون پیدا نبودن سنجاق‌ها بعد از اتمام کار است. برخی آرایشگران تعداد زیادی سنجاق برای نگه داشتن موها استفاده‌ کرده تا آن را محکم کنند، اما یک شنیون حرفه‌ای شنیونی است که گیره ها در آن پیدا نباشد و کم باشند.

یک شنیون زیبا چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

  • آرایشگر باید نوع مو را شناخته و براشینگ خوبی انجام دهد
  • با توجه به سلیقه مشتری، قد او، شکل سر و صورت و گردن، نوع مراسم و لباس وی شنیون مناسب او را پیشنهاد دهد
  • پایه شنیون باید محکم باشد. قسمتهای اضافی مو و یا وزها را باید با شانه پوش و ژل و تافت مرتب نمود تا شنیونی مرتب داشته باشیم
  • سنجاق و گیره مویی را تا حد امکان کم استفاده‌کنید
  • استفاده از تکنیکهای شنیون برای انجام شنیونی حرفه‌ای
  • چک کردن شنیون مشتری در آیینه

همه چیز درباره آکادمی نسرین تقیلو آموزش میکاپ و شنیون نازی آباد 

مدل های متداول و استاندارد برای آن وجود ندارد چرا که روز به روز مدل های مختلف به شینیون مو زیبا اضافه می شود. در واقع شینیون مو زیبا یک هنر نا محدود می باشد بعد از نظر مدل بسیار متفاوت و گوناگون است و هر آرایشگر ماهر و با تجربه می تواند با ادغام مدل های مختلف شینیون مو زیبا و ترکیب آن ها با یکدیگر یک خلاقیت و مدل جدید و خاصی طراحی کند. شینیون مو زیبا حتی با ترکیب بافت مو نیز یک مدل جدید طراحی می شود.

شینیون مو زیبا وابسته به مد می باشد و در دوره  های مختلف مدل مو های محبوب مدت توجه افراد بسیار زیاد قرار می  گیرد و ترند سال می  شود. در دوره های مختلف مدل های مو طرفداران زیادی پیدا می کند اما در سال های اخیر ما شاهد پرطرفدار شدن مدل مو های باز بوده  ایم. شینیون مو زیبا در بین خانم های ایرانی طرفداران بسیار زیادی دارد. مخصوصاً در مراسم هایی مانند نامزدی یا عروسی و جشن تولد خیلی دارد. شینیون در مدل  های باز و بسته یا ترکیبی از این دو طراحی شده است و هر ساله مدل های جدیدی به شینیون مو زیبا اضافه می  شود. شینیون مو برای همه سنین امکان پذیر می باشد و حتی مدل  های بچه گانه کودکانه نیز برای تزیین و زیبا سازی مو تحت عنوان شینیون طراحی شده اند.

شینیون مو زیبا در سراسر جهان طرفداران بسیار زیادی دارد و این مدل از هنر آرایشگری روز به روز پیشرفته تر می شود. در گذشته شینیون مو به بستن مو به صورت ساده در پشت سر به صورت یک گیس ساده بوده است اما امروزه طراحی های بسیار پیشرفته و برجسته در شینیون مو باعث معروف تر شدن این هنر در بین آرایشگران شده است. امروزه شینیون مو برای انواع مختلف مو مانند مو های کوتاه و مو های بلند و مو های متوسط طراحی شده است.

آدرس ، تلفن و اینستاگرام آکادمی نسرین تقیلو

نشانی ? : نازی آباد , خیابان خالقی پور , پلاک 12


تلفن سالن☎ : 0215535600502155356006

موبایل:  0912243073209002430732


اینستاگرام سالن : nasrintaghiloobeauty


 

1 دیدگاه

  1. من وقتی به این مجموع مراجعه کردم فکر میکردم انسان های حرفه ای و با وجدانی هستند ولی در نهایت بی وجدانی گند زدن به کوتاهی موهام بدون هیچ پاسخگویی واقعا جای تاسف داره که اجازه کار به یه همچین مراکز افتضاحی میدن اصلا
    امیدوارم کسی مثل من نقره داغ بی مسولیت و بی وجدانی این مجموع افتضاح نشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا