advertise-leizer-beauty-ad

اتلیه پرتو نازی آباد

اتلیه عکاسی پرتو در نازی اباد

اتلیه عکاسی پرتو  در نازی اباد جزو آتلیه های جنوب تهران در محدوده نازی آباد است . خدمات آتلیه  پرتو عکاسی عروسی و عکاسی اسپرت یا عکاسی خانوادگی است . اگر به دنبال آتلیه عروس در نازی آباد یا آتلیه عکاسی خانوادگی در نازی آباد هستید میتوانید به آتلیه پارمیس مراجعه کنی

شما مشتری هر آتلیه ای هم که باشید، در هنگام عقد قرارداد باید به نکاتی توجه داشته باشید. که از یک آتلیه خوب انتظار می رود.یکی از موارد مهم در آتلیه های عکاسی دارا بودن تجهیزات خوب برای فعالیت های مربوط به فیلمبرداری (نظیر هلی شات یا پهپاد) می باشد .

اتلیه پرتو
اتلیه پرتو

اتلیه پرتو در نازی اباد در این میان انجام ویرایش های تصویری و مهارت های گرافیکی حین انجام کار از دیگر مواردی است .که باید به آن توجه ویژه ای داشت.مشتری مدار بودن آتلیه. ارائه نمونه کار در فضاهای مجازی و دیدن نمونه فعالیت های آتلیه برای کسب اعتماد بیشتر است. امکان پرداخت اینترنتی، دسترسی آسان به آتلیه، تجهیزات به روز از دیگر مواردی است.که در انتخاب یک آتلیه باید به آن توجه داشته باشید.

اتلیه پرتو در نازی ابادهمزمان با اوج گیری مطالبات مربوط به خدمات عکس و فیلم،‌. آتلیه های عکاسی فراوانی در سطح شهر تهران به ارائه خدمات عمومی عکاسی و فیلمبرداری اشتغال دارند.در محدوده جنوب تهران و در منطقه نازی آباد نیز به عنوان قطب اقتصادی و مد و فشن جنوب تهران، بخش های خصوصی بیشماری نسبت به ارائه این خدمات اقدام کرده اند

اتلیه پرتو در نازی اباد  جمله آتلیه های جنوب تهران در محدوده نازی آباد است که خدماتی نظیر عکاسی مراسم عروسی، عکاسی اسپرت و عکاسی خانوادگی را در محل و در فضای استودیو ارائه می دهد.اگر به دنبال آتلیه عروس یا آتلیه عکاسی در محدوده نازی آباد هستید، میتوانید آتلیه پرتو را به عنوان یکی از گزینه های خوب خود مدنظر داشته باشید.

 

اتلیه پرتو
اتلیه پرتو

مشخصات و آدرس آتلیه پرتو

شماره تماس -٥٥٠٨٤٤٦٧ – ٠٩١٢٨٩٨٤٢٠٦

آدرس: نازی‌آباد خ‌پارس کوچه بدلی‌گیوی‌شمالی پلاك۵۴

برای دیدن صفحه اینستاگرام اینجا کلیک کنید


مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا