LcWaikiki OUTLET NEW STYLE  2023 LcWaikiki OUTLET ORGINAL  BRAND

فروشگاه لباس ال سی وایکیکی نازی آباد

برند پوشاک « ال سی وایکیکی » ( LC Waikiki ) در سال 1985 در فرانسه شروع به کار کرد و بعد از سال 1997 به عنوان یک برند ترکیه ای و تحت حمایت مجموعه ی «LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri Ticaret A.Ş» ادامه داد. جالب است بدانید waikiki   نام ساحلی بسیار زیبا در جزایر هاوایی و LC  هم مخفف “Les Copains” که به زبان فرانسه می باشد و به معنی دوستی است. در حال حاضر ال سی وایکیکی با 569 فروشگاه در 27 کشور جهان و با شعار «هرکسی شایسته خوب پوشیدن است»، مردم را برای لذت بردن از مد با محصولات با کیفیت و قیمت مناسب توانمند کرده است. برند ال سی وایکیکی که در سال 2013 به عنوان شرکت محبوب در صنعت «آماده برای پوشیدن» ترکیه انتخاب شد، در حقیقت در سال 1988 توسط خانواده ی Dizdar ،Küçük و Kısacık ایجاد شد. خانواده های Dizdar ،Küçük و Kısacık از سهامداران عمده ی شرکت LCWaikiki در حال حاضر هستند.

افتتاح اولین شعبه outlet ال سی وایکیکی تهران

نمایندگی برند ال سی وایکیکی ;
لوتوس مال نازی آباد

برند ال سی وایکیکی به تازگی اولین شعبه اوت لت خود را در پاساژ لوتوس مال  محله نازی آباد تهران افتتاح کرده است .

از آنجایی که نازی آباد دارای یکی از بهترین بازارهای پوشاک می باشد ، برند ال سی وایکیکی ترکیه یک شعبه بسیار مجلل در مجموعه بزرگ لوتوس مال افتتاح کرده است .

راه های ارتباطی با فروشگاه ال سی وایکیکی لوتوس مال

شعبه نازی آباد ، تهران ، ایران

کلکسیون ویژه تابستان

نمایندگی برند ال سی وایکیکی ;
لوتوس مال نازی آباد

دوستداران مدل های روز که این روزها در فکر یک ست تابستانه با کیفیت و مطابق با جدیدترین مدل های روز دنیا هستند  ، میتوانند جدیدترین مدل های روز و ست های فصل تابستان 2023 ال سی وایکیکی را در شعبه نازی آباد ال سی وایکیکی با قیمتی مناسب تهیه کنید . شما میتوانید با ورود به شعبه لوتوس مال ال سی وایکیکی ، جدیدترین ست های لباس برند اورجینال را بدون واسطه از شعبه اصلی فروش محصولات ال سی وایکیکی در پاساژ لوتوس مال واقع در بازار دوم محله نازی آباد تهران تهیه کنید .

راه های ارتباطی با فروشگاه ال سی وایکیکی لوتوس مال

شعبه نازی آباد ، تهران ، ایران

گالری عکس ها