advertise-lerning-painting-ad

باشگاه های ورزشی اسلام شهر تهران

فهرست مطالب

باشگاه های ورزشی اسلام شهر تهران

باشگاه ورزشی فدک اسلام شهر

باشگاه ورزشی فدک اسلام شهر باشگاه بدنسازی فدک اسلام شهر با تمام امکانات بروز دنیا و کلاس های متنوع در رشته های مختلف ورزشی یکی

ادامه مطلب »

باشگاه های ورزشی اسلام شهر

در این مطلب قصد داریم تا مجموعه ای متشکل از اطلاعات باشگاه های ورزشی اسلام شهر شامل انواع باشگاه های خصوصی و غیر خصوصی، سالن های ورزشی و بدنسازی، سالن ورزش های رزمی و … را که خدمات با درجه کیفیت بالا و امکانات مناسب ارائه می دهند، ارائه کنیم. اگر می خواهدی با بهترین باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در جنوب تهران (محله اسلام شهر) آشنا شوید، با ما همراه باشید.

چگونگی جمع آوری اطلاعات باشگاه های اسلام شهر

تیم تولید محتوای نازی سرا تلاش دارند تا اطلاعات جمع اوری شده از بستر اینترنت و یا ناشی از مراجعه حضوری اعضای تیم به باشگاه ها و سالن های ورزشی اسلام شهر را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. این کار توسط مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

آیا شماهم صاحب یکی از باشگاه های محله اسلام شهر هستید ؟

اگر شما هم صاحب یک باشگاه یا مجموعه ورزشی در محله اسلام شهر هستید و می خواهید اطلاعات کاملی از خود را به مخاطبانتان ارائه کنید؛ می توانید از بخش (تماس با ما) برای ما پیام بگذارید و یا تماس بگیرید. همکاران ما در محل حاضر شده و با عکاسی اختصاصی از مجموعه شما، اطلاعاتتان را به این مجموعه اضافه خواهند کرد.


11 ویژگی یک باشگاه ورزشی خوب

در نگاهی کلی، باشگاه یا سالن ورزشی  به محلی برای گردهمایی گروهی از مردم با هدف معین ورزشی اتلاق می شود. به سخن دیگر محل گرد آمدن پیوسته یا هر از گاه گروهی از مردم را باشگاه یا سالن ورزشی می نامند.

۱- محیط باشگاه:

یکی از مشخصات یک باشگاه خوب داشتن محیط مناسب و آرامش بخش است؛ علاوه بر این، لازم است تا باشگاه دارای تهویه مناسب بوده و فضای کافی نیز برای انجام تمرینات داشته باشد. این مطلب از آن جهت مهم است که هرچقدر محیط باشگاه مناسب تر و راحت تر باشد، ورزشکار آرامش بیشتری داشته و این موضوع افزایش کیفیت تمرینات را به دنبال دارد.

مجموعه های ورزشی
مجموعه های ورزشی

2- محل باشگاه ورزشی

نکته دیگری که باید هنگام انتخاب باشگاه ورزشی مورد توجه قرار دهید،محل باشگاه ورزشی است. اگر محل باشگاه دور باشد یا مسیر پر ترافیکی داشته باشد، احتمال اینکه جلسات تمرینی خود را نادیده بگیرید، افزایش می‌یابد. پس لازم است تا باشگاهی را انتخاب کنید که بین راه رفت یا برگشت محل کارتان یا نزدیک به خانه‌ی شما باشد.

3- هزینه‌ی عضویت در باشگاه ورزشی

هزینه‌ی عضویت در باشگاه‌های ورزشی می‌تواند ارقام بسیار متفاوتی را شامل شود. این هزینه به عواملی همچون ویژگی‌های باشگاه یا تعداد جلساتی که قصد تمرین دارید، بستگی مطلق دارد. بنابراین اگر مباحث مالی یکی از نگرانی‌های شما است، در نظر گرفتن هزینه‌ی عضویت باشگاه یک عامل کلیدی در انتخاب شما خواهد بود. باید چندین باشگاه را در محله‌ی خود بررسی کنید و هزینه‌های عضویت آن‌ها را باهم مقایسه نموده و در نهایت مناسب‌ترینشان را برگزینید.

4- ساعت کار باشگاهای ورزشی

نکته مهم دیگر، ساعت کار باشگاه مورد نظر ورزشیتان است. شما به باشگاهی نیاز دارید که بتوانید در آن بیشترین زمان ممکن را فعال باشد و جلسات تمرینی خود را به خوبی در برنامه‌ی روزانه‌تان بگنجانید. همیشه بخاطر داشته باشید که باید ساعت کار و تاریخ‌های تعطیلی باشگاه را بررسی کرده و در برنامه خود لحاظ کنید.

5- تجهیزات مجموعه های ورزشی

برای استفاده حداکثری، لازم است تا تجهیزات باشگاه به خوبی نگهداری شوند و تمیز باشند. به هنگام مراجعه برای ثبت نام، به تعداد ماشین‌ها، وزنه‌ها و تجهیزات تمرینات هوازی توجه کنید و مطمئن باشید می توانید خیلی بیشتر و بهینه‌تر تمرین کنید، اگر باشگاهتان دارای تجهیزات و ماشین‌های متنوعی باشد.

6- کلاس‌های آموزشی در باشگاه ورزشی

در هنگام انتخاب خود، به کلاس‌های آموزشی نیز دقت کنید. به تنوع کلاس‌هایی که در باشگاه برگزار می‌شود و اینکه آیا آن‌ها برایتان جذاب است یا نه توجه داشته ویژه ای داشته باشید. همچنین در مورد هزینه‌های اضافی نیز بپرسید و مطمئن شوید؛ برخی از باشگاه‌های ورزشی این کلاس‌ها را به رایگان برگزار کرده و برخی دیگر با هزینه‌ی اضافه‌تری برگزار می‌کنند.

7- محیط باشگاه ورزشی

درنظر داشته باشید که باشگاه ورزشی شما باید جایی برای آسایش و راحتی شما باشد. مسائلی همانند نوع موسیقی که در مجموعه پخش می‌شود یا جای تجهیزات در باشگاه، می تواند نقش مهمی در میزان لذت شما از تمرینتان داشته باشد. همچنین باید با افرادی که در آن واحد با شما تمرین می‌کنند نیز احساس راحتی کنید.

8- ارائه خدمات اضافی در مجموعه های ورزشی

در هنگام انتخاب به خدمات اضافی ارائه شده باشگاه، همچون محل نگهداری کودک، استخر، ماساژ، فیزیوتراپی و مشاوره‌ی تغذیه توجه ویژه ای داشته باشید. شاید هر کدام از این خدمات برای شما سودمند باشد، فقط حواستان به هزینه‌ی اضافه‌ی احتمالی این خدمات باشد.

9- آموزش خصوصی در باشگاه ورزشی

حتما توجه داشته باشید باشگاهی که می‌خواهید انتخاب کنید، از وجود مربیان کارآزموده برخوردار باشد. برخی از باشگاه‌ها مربیانی را استخدام می‌کنند که گواهی مربی‌گری ندارند و از آن‌ها بیشتر برای توانایی‌خاصشان برای فروشندگی استفاده می‌شود! اگر شما به تازگی به سمت ورزش رفته‌اید و درصدد انتخاب یک باشگاه ورزشی مناسب هستید، مطمئن شوید که با یک مربی واجد شرایط تمرین می‌کنید؛ مربی ای که بتواند برنامه‌‌ی تمرینی مختص شما تدوین کند تا حتی المقدور از آسیب‌های احتمالی دور بمانید.

مجموعه های ورزشی
مجموعه های ورزشی

10- پاکیزگی باشگاه ورزشی

یکی دیگر از عوامل پراهمیت در انتخاب یک باشگاه ورزشی، پاکیزگی است. مطمئن شوید که دستمال و بطری‌های ضدعفونی کننده‌ای در باشگاه وجود دارد تا پس از استفاده از هر تجهیزاتی، بتوانید آن را تمیز کنید. همچنین رختکن، سرویس‌های بهداشتی و حمام باشگاه موردنظرتان را بررسی کنید تا مطمئن شوید به خوبی تمیز باشند.

11- کارکنان باشگاه ورزشی

یکی دیگر از 11 ویژگی یک باشگاه ورزشی خوب توجه به کارکنان باشگاه موردنظر می باشد. کارکنان باشگاه می‌توانند  دوست‌داشتنی و یاری‌دهنده‌ی شما باشند. به ویژه اگر تازه به باشگاهی رفته‌اید، این کارکنان هستند که می توانند راه و چاه را به شما نشان دهند. علاوه بر ان رفتار خوب کارکنان می‌تواند تجربه‌ی ورزش شما در آن مکان را لذت بخش‌تر کرده و شما را تشویق کند تا بصورت منظم به تمرینتان ادامه دهید.

مجموعه باشگاه هاي ورزشي اسلام شهر

مجموعه باشگاه های ورزشی اسلام شهر با مجهزترین امکانات و دستگاه های ورزشي در خدمت مخاطبان خود است. قریب به اتفاق باشگاه های اسلام شهر با سالن های مجزا و مجهز به تمام امکانات روز دنیا و کلاس های متنوع در رشته های مختلف ورزشی، در کنار ورزشکاران و ورزش دوستان است.

در صورتی که به دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات جنوب تهران علاقمندید، می توانید به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید.

بررسی سطح کیفیت خدمات ، امکانات و محیط باشگاه هاي ورزشي اسلام شهر

در مجموع با توجه به مواردی که در مورد یک باشگاه مناسب و مجهز در مطالب بالا گفته شد و بررسی میدانی که از باشگاه های ورزشی اسلام شهر انجام شده و همچنین نظر کاربران وبسایت نتیجه گیری زیر انجام شده است :

1-امکانات و دستگاه های ورزشي این اماکن ورزشی اکثرا با کیفیت و به آخرین امکانات روز دنیا مجهز شده اند .

2- سالن های مجزا و و تنوع کلاس ها در رشته های مختلف ورزشی در اکثر باشگاه ها موجود بوده است.

3-اساتید و مربیان درتمامی باشگاه ها از تراز کیفی خوبی برخوردارند ، مخصوصا در رشته تناسب اندام حتی قهرمانان کشوری هم در برخی از این باشگاه ها آموزش و برنامه ریزی ورزشی را برای شاگردان خود انجام می دهند .

4-پاکیزگی ، اصول بهداشتی و محیط باشگاه هم از حساسیت های لازم با توجه به بیماری های همه گیر و لزوم رعایت اصول بهداشتی به طور نسبتاُ خوبی رعایت شده است . محیط باشگاه ها باز و در اکثر موارد تراکم جمعیتی کم بوده است ، با اینحال در این مورد خود ورزشکاران هم در بالا بردن کیفیت بهداشتی شریکند که  با رعایت فاصله و رعایت اصول بهداشتی به افزایش این اصل مهم کمک میکنند .

5-هزینه ثبت نام مخصوصا در کلاس های خصوصی از میانگین باشگاه های تهران بالاتر است و رشته های ورزشی مختلف از جمله تناسب اندام از هزینه های نسبتاُ بالایی برخوردار است که با توجه به اساتید و سطح حرفه ای آموزش ها چندان دور از انتظار نیست .


میانگین امتیاز و رتبه بندی باشگاه های محله اسلام شهر نسبت به سطح باشگاه های کشور

امتیاز کیفی و خدمات باشگاه های  بدنسازی حرفه ای ، تناسب اندام و هوازی در منطقه اسلام شهر نسبت به میانگین سطح نسبی باشگاه های دیگر نقاط تهران  :

(( خوب B+))

امتیاز کیفی و خدمات باشگاه های هنرهای رزمی ، کوهنوردی و شمشیر بازی ، کشتی و … در اسلام شهر نسبت به میانگین سطح نسبی باشگاه های دیگر نقاط تهران  :

(( خوب /A))

آیا به صورت آکدمیک و تخصصی میتوان در باشگاه های اسلام شهر آموزش حرفه ای ورزش را به صورت حرفه ای فرا بگیریم ؟

با توجه به امتیازات و مباحثی که به طور مفصل برای شما شرح داده ایم بله ،اگر با توجه به نیاز خود در بین باشگاه های لیست انخاب مناسبی داشته باشید قطعا این مراکز کاملا برای ورزش حرفه ای نیز قابل اطمینان می باشد . از این رو ورزشکاران محترم که به صورت آکادمیک یا سطح مسابقات بین المللی رشته ورزشی خود را دنبال میکنند میتوانند با خیال راحت در این مراکز معرفی شده ثبت نام کنند . برای اطلاعات بیشتر برای آگاهی در مورد رشته تخصصی خود میتوانید در بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا همکاران ما بتوانند شمارا تا جای ممکن راهنمایی کنند .

سوالات متداول

محل باشگاه ورزشی , هزینه های عضویت , ساعت کا سالن های مختلف باشگاه , تجهیزات سالن های ورزشی, نظافت و پاکیزگی باشگاه , خدمات باشگاه و …

امروزه ورزش های بسیار زیادی وجود دارند که می توانند در داشتن یک اندام مناسب به شما کمک کنند. از آن جایی که هر فردی سلیقه خاص خود را دارد؛ باید ورزش مورد علاقه خود را انتخاب کند. شنا , قایقرانی, تنیس , کشتی , بسکتبال , دوچرخه سواری و …

اینستاگرام ما

برای دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات تهران به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .
دریافت آخرین اخبار و مطالب در مورد محله شما
برای انتقال به اینستاگرام کلیک کنید
امتیاز مطلب
4.5/5
دکمه بازگشت به بالا