باشگاه های ورزشی علی آباد تهران

فهرست مطالب

باشگاه های ورزشی علی آباد

تیم حرفه ای نازی سرا سعی دارد تا با جمع آوری اطلاعات باشگاه های ورزشی علی آباد که دارای انواع باشگاه های خصوصی و غیر خصوصی،سالن های ورزشی ، سالن های بدنسازی , سالن ورزشهای رزمی و … هستند و از به روزترین و با کیفیت ترین امکانات نیز برخوردارند، بهترین باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در جنوب تهران (محله علی آباد) را به شما معرفی کند.

اطلاعات باشگاه های علی آباد را چگونه جمع‌آوری می کنیم ؟

این اطلاعات بعضا از بستر اینترنت و بصورت حضوری از خود باشگاه ها و سالن های ورزشی علی آباد گردآوری شده است. تمامی این فعالیت ها از سوی مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

اگر شما هم صاحب یکی از باشگاه های محله علی آباد هستید…

اگر شما هم صاحب یک باشگاه یا مجموعه ورزشی در محله علی آباد هستید و قصد ارتقای شغل و حرفه خود را دارید، می توانید از بخش (تماس با ما) با ما مکاتبه کنید، پیام بگذارید و یا تماس بگیرید. همکاران ما با عکاسی اختصاصی از محل شما اطلاعات مجموعه شما را به فهرست موجود اضافه خواهند کرد.


11 ویژگی یک باشگاه ورزشی خوب

در تعریف اولیه باید گفت،‌ باشگاه یا سالن ورزشی جایگاه ویژه‌ای برای گردهمایی گروهی از مردم با هدفی معین است. به سخن دیگر ، باشگاه به محل گرد آمدن پیوسته یا هر از گاه گروهی از افراد اتلاق می شود و بر پایه آیین نامه ٔ خاص زبان فارسی نیز واژه باشگاه به معنی سالن ورزش به کار میرود.

در انخاب باشگاه باید به 11 نکته توجه کنید:

۱- محیط باشگاه:

محیط باشگاه مناسب و آرامش بخش از اهمیت بالایی برخوردار است. باشگاه باید دارای تهویه مناسب بوده و فضای کافی  برای انجام تمرینات داشته باشد، تا شما بتوانید با آرامش بیشتری تمریناتتان را دنبال کنید و کیفیت تمرینات را نیز به همراه داشته باشد.

مجموعه های ورزشی
مجموعه های ورزشی

2- محل باشگاه ورزشی

باید هنگام انتخاب باشگاه ورزشی، به محل و موقعیت جغرافیایی آن توجه کنید. اگر باشگاه دور باشد یا مسیر پر ترافیکی داشته باشد، احتمال اینکه جلسات تمرینی خود را نادیده بگیرید به همان نسبت افزایش می‌یابد. تاکید می کنیم، باشگاهی را انتخاب کنید که بین مسیر رفت یا برگشت محل کارتان یا نزدیک خانه تان باشد.

3- هزینه‌ی عضویت در باشگاه ورزشی

نکته دیگر اینکه هزینه‌ی عضویت در باشگاه‌های ورزشی می‌تواند خیلی متفاوت باشد. این هزینه به عوامل مختلفی همچون ویژگی‌های باشگاه یا تعداد جلساتی که خودتان قصد تمرین دارید، بستگی دارد. پس اگر مباحث مالی یکی از نگرانی‌های شماست، لازم است تا هزینه‌ی عضویت باشگاه را به عنوان یک عامل کلیدی در انتخاب خود در نظر داشته باشید. باید چندین باشگاه را در محله‌ی خود بررسی کنید و هزینه‌های عضویت آن‌ها را هم باهم مقایسه نمایید تا بتوانید مناسب‌ترینشان را برگزینید.

4- ساعت کار باشگاهای ورزشی

ساعت کار باشگاه مورد نظر شما نیز بسیار مهم است! شما قطعا به باشگاهی نیاز دارید که بتوانید بیشترین زمان ممکن را در آن فعال باشدو جلسات تمرینی خود را به خوبی در برنامه‌ی روزانه‌تان بگنجانید. همیشه به خاطر داشته باشید تا ساعت کار و تاریخ‌هایی که باشگاه در ان تعطیل است را بررسی کنید.

5- نگهداری از تجهیزات مجموعه های ورزشی

توجه کنید که تجهیزات باشگاه باید به خوبی نگهداری شوند و همیشه تمیز باشند. به تعداد ماشین‌ها، وزنه‌ها و تجهیزات تمرینات هوازی نیز توجه کنید. مطمئنا خیلی بیشتر و بهینه‌تر می توانید تمرین کنید، اگر باشگاهتان دارای تجهیزات و ماشین‌های متنوعی باشد.

6- برگزاری کلاس‌های آموزشی در باشگاه ورزشی

به کلاس‌های آموزشی نیز دقت داشته باشید. به تنوع کلاس‌ها و اینکه آیا آن‌ها برایتان جذاب است یا نه نیز توجه داشته باشید. لازم است تا در مورد هزینه‌ی اضافه نیز بپرسید؛ برخی از باشگاه‌های ورزشی این کلاس‌ها را به رایگان و برخی دیگر با هزینه‌ی اضافه‌تری برگزار می‌کنند.

7- محیط باشگاه ورزشی

باشگاه ورزشی شما باید محلی برای آسایش و راحتی شما باشد. چیزهایی مثل نوع موسیقی که پخش می‌شود یا مکانی یابی تجهیزات در باشگاه، نقش مهمی در میزان لذت شما از تمرینتان بازی می‌کنند. همچنین باید با آدم‌هایی که همزمان با شما تمرین می‌کنند نیز احساس راحتی کنید و در کنارشان لذت ببرید.

8- ارائه خدمات اضافی در مجموعه های ورزشی

در انتخاب باشگاه لازم است تا به خدمات اضافی همچون دارا بودن محل نگهداری کودک، استخر، ماساژ، فیزیوتراپی و مشاوره‌ی تغذیه توجه داشته باشید. هر کدام از این خدمات می تواند برای شما سودمند باشد، فقط حواستان به هزینه‌ی اضافه‌ی احتمالی این خدمات هم باشد.

9- آموزش خصوصی در باشگاه ورزشی

حتما توجه داشته باشید باشگاهی که می‌خواهید انتخاب کنید، از یک مربی قابل قبول برخوردار باشد. برخی از باشگاه‌ها بعضا مربیانی را استخدام می‌کنند که گواهی مربی‌گری ندارند و  بیشتر از آن‌ها به جهت توانایی‌شان برای فروشندگی استفاده می‌شود! اگر شما به تازگی به سمت ورزش رفته‌اید، لازم است تا مطمئن شوید که با یک مربی واجد شرایط تمرین می‌کنید و برنامه‌‌ی تمرینی مختص شما تدوین شود تا بتوانید از آسیب‌های احتمالی دور بمانید.

مجموعه های ورزشی
مجموعه های ورزشی

10- رعایت پاکیزگی باشگاه ورزشی

یک عامل خیلی مهم دیگر برای انتخاب یک باشگاه ورزشی، پاکیزگی است. مطمئن شوید که دستمال و بطری‌های ضدعفونی کننده‌ای در محل وجود دارد تا پس از استفاده از هر تجهیزاتی بتوانید آنرا تمیز کنید. همچنین میزان نظافت رختکن، سرویس‌های بهداشتی و حمام باشگاه را بررسی کنید تا مطمئن شوید به خوبی تمیز نگه داشته می شوند.

11- کارکنان باشگاه ورزشی

یکی دیگر از 11 ویژگی یک باشگاه ورزشی خوب می تواند کارکنان باشگاه باشد. کارکنان می‌توانند به ویژه برای تازه واردین، دوستانی خوب بوده و یاری‌دهنده‌ی آن ها باشند. اگر تازه به باشگاهی رفته‌اید، کارکنان آنجا هستند که می توانند راه و چاه را به شما نشان دهند. از سوی دگیر، رفتار خوب کارکنان می‌تواند تجربه‌ی ورزش شما در آن مکان را لذت بخش‌تر کرده و شما را تشویق می کند تا بصورت منظم تمرینتان را ادامه دهید.

مجموعه باشگاه هاي ورزشي علی آباد

در این مطلب ضمن معرفی مولفه های یک باشگاه خوب، مجموعه باشگاه های ورزشی علی آباد را که با مجهزترین امکانات و دستگاه های ورزشي در خدمت شما هستند، معرفی کردیم. بسیاری از باشگاه های علی آباد با سالن های مجزا  و دارا بودن امکانات روز دنیا، به همراه کلاس های متنوع در رشته های مختلف ورزشی در کنار ورزشکاران عزیز می باشد.

برای دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات جنوب تهران کافی است تا به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .

محل باشگاه ورزشی , هزینه های عضویت , ساعت کا سالن های مختلف باشگاه , تجهیزات سالن های ورزشی, نظافت و پاکیزگی باشگاه , خدمات باشگاه و …

 

امروزه ورزش های بسیار زیادی وجود دارند که می توانند در داشتن یک اندام مناسب به شما کمک کنند. از آن جایی که هر فردی سلیقه خاص خود را دارد؛ باید ورزش مورد علاقه خود را انتخاب کند. شنا , قایقرانی, تنیس , کشتی , بسکتبال , دوچرخه سواری و …

 
امتیاز دهید
3.5/5