advertise-lerning-painting-ad

باشگاه های ورزشی نازی آباد تهران

فهرست مطالب

باشگاه های ورزشی نازی آباد

تیم محتواساز نازی سرا سعی دارد تا در این مطلب ضمن جمع آوری اطلاعات باشگاه های ورزشی نازی آباد، بهترین باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در جنوب تهران (محله نازی آباد) را به شما عزیزان معرفی کند این باشگاه ها شامل انواع باشگاه های خصوصی و غیر خصوصی ،سالن های ورزشی ، سالن های بدنسازی , سالن ورزشهای رزمی و … بوده و به به روزترین و با کیفیت ترین امکانات مجهزند.

چگونگی جمع آوری اطلاعات باشگاه های نازی آباد

تیم محتواساز نازی سرا با جمع آوری اطلاعات مکفی از سایت های مجموعه های ورزشی و یا در مواردی با مراجعه حضوری به باشگاه ها ، سالن های ورزشی نازی آباد را به شما عزیزان معرفی می کند. تمامی این پروسه کاری از سوی مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای هم بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

آیا شماهم صاحب یکی از باشگاه های محله نازی آباد هستید ؟

اگر شماهم صاحب یک باشگاه یا مجموعه ورزشی در محله نازی آباد هستید و می خواهید اطلاعات مجموعه خود را تکمیل کنید، میت وانید از بخش (تماس با ما) برایمان پیام بگذارید و یا تماس بگیرید. همکاران ما با عکاسی اختصاصی از محل کسب شما، اطلاعاتتان را به این مجموعه اضافه خواهند کرد.


11 ویژگی یک باشگاه ورزشی خوب

برای آشنایی با ویژگی های یک باشگاه ورزشی خوب، لازم است در ابتدا تعریفی کلی از این مفهوم داشته باشیم.

باشگاه یا سالن ورزشی جایگاه ویژه‌ای برای گردهمایی گروهی از مردم است که با هدفی معین در کنار هم جمع شده اند. همچنین معنای دیگر سالن ورزش که بر پایه آیین نامه ٔ خاص در زبان فارسی است به معنای محل گرد آمدن پیوسته یا هر از گاه گروهی است.

۱- محیط باشگاه:

اولین نکته در انتخاب یک باشگاه خوب، توجه به محیط باشگاه است.

محیط باشگاه باید آرام بوده و دارای تهویه مناسبی باشد. همچنین باید از فضای کافی نیز برای انجام تمرینات برخوردار باشد؛ شکی نیست که هرچه محیط باشگاه مناسب تر و راحت تر باشد، سبب می شود که شما آرامش بیشتری داشته باشید و این موضوع به نوبه خود باعث افزایش کیفیت تمرینات می شود.

مجموعه های ورزشی
مجموعه های ورزشی

2- محل باشگاه ورزشی

نکته دوم این است که باید هنگام انتخاب باشگاه ورزشی، به محل آن توجه داشته باشید. اگر محل باشگاهتان دور باشد یا مسیر پر ترافیکی داشته باشد، احتمال اینکه از جلسات تمرینی خود طفره بروید، افزایش می‌یابد. توجه داشته باشید که باشگاهی را انتخاب کنید تا بین مسیر رفت یا برگشت محل کارتان یا در نزدیکی خانه‌ی شما قرار داشته باشد.

3- هزینه‌ی عضویت در باشگاه ورزشی

هزینه‌ی عضویت در باشگاه‌های ورزشی می‌تواند رقم های خیلی متفاوت داشته باشد. این هزینه به عوامل زیادی همچون ویژگی‌های محیطی و جغرافیایی باشگاه یا تعداد جلساتی که قصد تمرین دارید، بستگی دارد. توجه کنید که اگر مباحث مالی یکی از نگرانی‌های شماست، حتما باید هزینه‌ی عضویت باشگاه را نیز در نظر داشته باشید. برای این منظور لازم است تا چندین باشگاه را در محله‌ی خود بررسی کنید و هزینه‌های عضویت آن‌ها را باهم مقایسه نموده و در نهایت مناسب ترین آن ها را انتخاب کنید.

4- ساعت کار باشگاهای ورزشی

به ساعت کار باشگاه مورد نظرتان نیز توجه داشته باشید ! شما به باشگاهی نیاز دارید که بتوانید بیشترین زمان ممکن را در ان فعال باشدو  جلسات تمرینی خود را به خوبی در برنامه‌ی روزانه‌تان بگنجانید. همیشه به خاطر داشته باشید تا ساعت کار و تاریخ‌های تعطیلی باشگاه را بررسی کنید.

5- تجهیزات مجموعه های ورزشی

برای حفظ سلامتی لازم است تا تجهیزات باشگاه به خوبی نگهداری شوند و تمیز باشند. در ادامه به تعداد ماشین‌ها، وزنه‌ها و تجهیزات تمرینات هوازی توجه کنید. مطمئنا خیلی بیشتر و بهینه‌تر می توانید تمرین کنید اگر باشگاهتان دارای تجهیزات و ماشین‌های متنوع تری باشد.

6- کلاس‌های آموزشی باشگاه ورزشی

به کلاس‌های آموزشی باشگاه ورزشی خود نیز دقت نمایید. به تنوع کلاس‌ها و اینکه آیا آن‌ها برایتان جذاب است نیز فکر کنید. همچنین در مورد هزینه‌ی اضافی کلاس ها از مسئولین بپرسید؛ برخی از باشگاه‌های ورزشی این کلاس‌ها را به صورت رایگان و برخی دیگر با صرف هزینه‌ی اضافه‌تری برگزار می‌کنند.

7- محیط باشگاه ورزشی

قطعا باشگاه ورزشی شما باید جایی برای آسایش و راحتی شما باشد. استفاده از آیتم هایی همانند نوع موسیقی که پخش می‌شود یا جای درست تجهیزات در باشگاه، نقش مهمی در میزان لذت شما از تمرینتان بازی می‌کند. همچنین لازم است تا با آدم‌هایی که همزمان با شما تمرین می‌کنند نیز احساس راحتی کنید.

8- ارائه خدمات اضافی در مجموعه های ورزشی

ارائه خدمات اضافی باشگاه نیز می تواند یکی از ملاک های انتخاب شما باشد. نکاتی همچون دارا بودن محل نگهداری کودک، استخر، ماساژ، فیزیوتراپی و مشاوره‌ی تغذیه از جمله این خدمات است. هر کدام از این خدمات می تواند به نوبه خود و بسته به شرایطتان، برای شما سودمند باشد، فقط حواستان به هزینه‌ی اضافه‌ی این خدمات هم باشد.

9- آموزش خصوصی در باشگاه ورزشی

حتما توجه داشته باشید باشگاهی که می‌خواهید انتخاب کنید، مربیان خوبی داشته باشد. متاسفانه بعضی از باشگاه‌ها مربیانی را استخدام می‌کنند که گواهی مربی‌گری ندارند و بیشتر برای توانایی‌شان در فروشندگی استخدام می شوند! اگر شما به تازگی به ورزش روی آورده اید، مطمئن شوید که با یک مربی واجد شرایط تمرین می‌کنید. او باید برنامه‌‌ی تمرینی مختص شما تدوین کند تا از آسیب‌های احتمالی دور بمانید.

مجموعه های ورزشی
مجموعه های ورزشی

10- پاکیزگی باشگاه ورزشی

یک عامل مهم دیگر در انتخاب یک باشگاه ورزشی، پاکیزگی است. باید مطمئن شوید که دستمال و بطری‌های ضدعفونی کننده‌ای در محل دستگاه ها وجود دارد تا بتوانید پس از استفاده از تجهیزات، آنها را تمیز کنید. همچنین رختکن، سرویس‌های بهداشتی و حمام باشگاه را هم بررسی کنید تا مطمئن شوید به خوبی تمیز نگاه داشته شده‌اند.

11- کارکنان باشگاه ورزشی

بدون شک یکی دیگر از 11 ویژگی یک باشگاه ورزشی خوب کارکنان باشگاه  است. کارکنان می‌توانند اشخاصی دوست‌داشتنی و در بسیاری از موارد یاری‌دهنده‌ی شما باشند. پس اگر تازه به باشگاه رفته‌اید، بدانید که کارکنان آنجا هستند که راه و چاه را به شما نشان خواهند داد و بر همین اساس رفتار خوب کارکنان می‌تواند تجربه‌ی ورزش شما در آن مکان را لذت بخش‌تر کرده و شما را تشویق کند تا بصورت منظم تمرینتان را ادامه دهید.

مجموعه باشگاه هاي ورزشي نازی آباد

مجموعه باشگاه های ورزشی نازی آباد که در این مطلب بدان اشاره شده است، با مجهزترین امکانات و دستگاه های ورزشي در خدمت شما عزیزان هستند. باشگاه های نازی آباد با دارا بودن سالن های مجزا و بهره گیری از امکانات به روز و کلاس های متنوع در رشته های مختلف ورزشی، شعار ما سلامت روح در کنار سلامت جسم و تناسب اندام را برایتان به ارمغان می آورند.

اگر مایل به دریافت آخرین اخبار و مطالب مربوط به محلات جنوب تهران هستید، می توانید به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .

بررسی سطح کیفیت خدمات ، امکانات و محیط باشگاه هاي ورزشي نازی آباد

در مجموع با توجه به مواردی که در مورد یک باشگاه مناسب و مجهز در مطالب بالا گفته شد و بررسی میدانی که از باشگاه های ورزشی نازی آباد انجام شده و همچنین نظر کاربران وبسایت نتیجه گیری زیر انجام شده است :

1-امکانات و دستگاه های ورزشي این اماکن ورزشی اکثرا با کیفیت و به آخرین امکانات روز دنیا مجهز شده اند .

2- سالن های مجزا و و تنوع کلاس ها در رشته های مختلف ورزشی در اکثر باشگاه ها موجود بوده است.

3-اساتید و مربیان درتمامی باشگاه ها از تراز کیفی خوبی برخوردارند ، مخصوصا در رشته تناسب اندام حتی قهرمانان کشوری هم در برخی از این باشگاه ها آموزش و برنامه ریزی ورزشی را برای شاگردان خود انجام می دهند .

4-پاکیزگی ، اصول بهداشتی و محیط باشگاه هم از حساسیت های لازم با توجه به بیماری های همه گیر و لزوم رعایت اصول بهداشتی به طور نسبتاُ خوبی رعایت شده است . محیط باشگاه ها باز و در اکثر موارد تراکم جمعیتی کم بوده است ، با اینحال در این مورد خود ورزشکاران هم در بالا بردن کیفیت بهداشتی شریکند که  با رعایت فاصله و رعایت اصول بهداشتی به افزایش این اصل مهم کمک میکنند .

5-هزینه ثبت نام مخصوصا در کلاس های خصوصی از میانگین باشگاه های تهران بالاتر است و رشته های ورزشی مختلف از جمله تناسب اندام از هزینه های نسبتاُ بالایی برخوردار است که با توجه به اساتید و سطح حرفه ای آموزش ها چندان دور از انتظار نیست .


میانگین امتیاز و رتبه بندی باشگاه های محله نازی آباد نسبت به سطح باشگاه های کشور

امتیاز کیفی و خدمات باشگاه های  بدنسازی حرفه ای ، تناسب اندام و هوازی در منطقه نازی آباد نسبت به میانگین سطح نسبی باشگاه های دیگر نقاط تهران  :

(( خوب و عالی / A+))

امتیاز کیفی و خدمات باشگاه های هنرهای رزمی ، کوهنوردی و شمشیر بازی ، کشتی و … در نازی آباد نسبت به میانگین سطح نسبی باشگاه های دیگر نقاط تهران  :

(( خوب /A))

آیا به صورت آکدمیک و تخصصی میتوان در باشگاه های نازی آباد آموزش حرفه ای ورزش را به صورت حرفه ای فرا بگیریم ؟

با توجه به امتیازات و مباحثی که به طور مفصل برای شما شرح داده ایم بله ،اگر با توجه به نیاز خود در بین باشگاه های لیست انخاب مناسبی داشته باشید قطعا این مراکز کاملا برای ورزش حرفه ای نیز قابل اطمینان می باشد . از این رو ورزشکاران محترم که به صورت آکادمیک یا سطح مسابقات بین المللی رشته ورزشی خود را دنبال میکنند میتوانند با خیال راحت در این مراکز معرفی شده ثبت نام کنند . برای اطلاعات بیشتر برای آگاهی در مورد رشته تخصصی خود میتوانید در بخش تماس با ما با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید تا همکاران ما بتوانند شمارا تا جای ممکن راهنمایی کنند .

سوالات متداول

محل باشگاه ورزشی , هزینه های عضویت , ساعت کا سالن های مختلف باشگاه , تجهیزات سالن های ورزشی, نظافت و پاکیزگی باشگاه , خدمات باشگاه و …

امروزه ورزش های بسیار زیادی وجود دارند که می توانند در داشتن یک اندام مناسب به شما کمک کنند. از آن جایی که هر فردی سلیقه خاص خود را دارد؛ باید ورزش مورد علاقه خود را انتخاب کند. شنا , قایقرانی, تنیس , کشتی , بسکتبال , دوچرخه سواری و …

اینستاگرام ما

برای دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات تهران به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .
دریافت آخرین اخبار و مطالب در مورد محله شما
برای انتقال به اینستاگرام کلیک کنید
امتیاز مطلب
4.5/5
دکمه بازگشت به بالا