advertise-lerning-painting-ad
فروشگاه ها و دیگر خدمات نازی آباد

بانک تجارت نازی آباد

بانک تجارت نازی آباد – کد شعبه ۱۳۵

بانک تجارت نازی آباد  | کد 135
نازی آباد، خیابان مدائن، پلاک 448
تلفن: 02155081281 | 02155081282


امکان ثبت صدور، تاییددریافت و انتقال چکهای صیادی در جدیدترین نسخه همراه بانک تجارت

مشتریان بانک تجارت می توانند اطلاعات چک های خود را از طریق همراه بانک و سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت در سامانه صیاد ثبت کنند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، امکان دسترسی سریع و آسان به سامانه صیاد از طریق .اپلیکیشن همراه بانک و سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت برای تمامی مشتریان بانک تجارت فراهم شده است. از این پس مشتریان می توانند فرآیند ثبت صدور. تایید دریافت و انتقال این چک ها را از طریق همراه بانک و اینترنت بانک تجارت انجام دهند.

در حال حاضر آخرین نسخه اپلیکیشن همراه بانک تجارت برای دارندگان گوشی های تلفن همراه هوشمند با سیستم عامل اندرویددر پایگاه اینترنتی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir در دسترس مشتریان قرار دارد. نسخه ios این اپلیکیشن نیز به زودی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

همچنین مشتریانی که تاکنون موفق به ثبت نام در همراه بانک تجارت نشده اند می توانند بدون مراجعه به شعب و تنها از طریق ورود به لینک my.tejaratbank.ir اقدام به ثبت نام و دریافت رمز ورود به همراه بانک تجارت کنند.

مشتریان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با مرکز ارتباط مشتریان بانک تجارت به شماره 1554 تماس حاصل کنند.

بانک تجارت نازی آباد – کد شعبه ۱۳۵
بانک تجارت نازی آباد – کد شعبه ۱۳۵

24 تیر ماه، زمان جدید برگزاری آزمون استخدامی بانک تجارت

آزمون استخدامی بانک تجارت صبح روز پنج شنبه مورخ 24 تیر سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، آزمون استخدامی این بانک (در تاریخ 20 فروردین 1400) که به دلیل شیوع مجددویروس کرونا و اعمال محدودیت ها لغو و به زمان دیگری موکول شده بود .در تاریخ 24 تیر ماه 1400 برگزار خواهد شد.

این آزمون به منظور تکمیل کادر اجرائی شعب و ادارات بانک تجارت در سمت بانکدار .(متصدی دریافت و پرداخت‏‏‏‏-تحویلدار) و متصدی امور اداری بر اساس ضوابط.مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط است. متقاضیان تمامی استان های کشور در مقطع تحصیلی کارشناسی می توانند پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی، با انعقاد « قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی تأمین اجتماعی » استخدام شوند.

  دیدن همه بانک های نازی آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا