advertise-lerning-wordpress
فروشگاه ها و دیگر خدمات نازی آباد

بانک ملت نازی آباد – کد شعبه ۶۶۵۰۶

بانک ملت نازی اباد

بانک ملت نازی آباد | کد 66506
نازی آباد، بازار دوم، خیابان مدائن، بعد از ترابی، پلاک 122
تلفن: 02155353522

تعویق در برگزاری آزمون استخدامی سال 1400

برگزاری آزمون استخدامی سال 1400 بانک ملت تا اطلاع بعدی به تعویق افتاد.
به گزارش روابط عمومی  ، این بانک پیرو آگهی منتشره برای جذب نیرو و برگزاری آزمون استخدامی در سال 1400، اعلام کرد. بر اساس این اطلاعیه، زمان برگزاری آزمون استخدامی بانک ملت بعد .ازعادی شدن شرایط، ازطریق سایت اینترنتی این بانک به اطلاع عموم مردم خواهد رسید. پیش از این قرار بود، آزمون کتبی استخدامی بانک ملت در تاریخ 19 فروردین ماه سال جاری برگزار شود.

منبع : بانک ملت

بانک ملت باز هم داراترین شرکت کشور شناخته شد

به گزارش روابط عمومی این بانک در بیست و سومین همایش 100 شرکت برتر ایران که در آن از بین 500 شرکت حاضر در این ماراتن، 100 شرکت عنوان شرکت های برتر را به خود اختصاص دادند، در شاخص بیشترین دارایی، با داشتن بیش از چهار میلیون و 504 هزار میلیارد ریال دارایی، عنوان نخست را در بین تمامی شرکت ها از آن خود کرد.

بر اساس این گزارش، میزان دارایی بانک ملت در سال مالی 97 هم، حدود سه میلیون و 457 هزار میلیارد ریال  اعلام شده بود که در آن سال نیز بیشترین دارایی در بین شرکت های برتر ایران محسوب می شد.

در عین حال، بانک  در شاخص بالاترین رتبه فروش هم جایگاه ششم .
در بخش بالاترین ارزش افزوده نیز روی پله چهارم ایستاده .و ارزش افزوده ای معادل 156 هزار و 586 میلیارد ریال را در سال 98 تولید کرده است.
بانک ملت باز هم عنوان”داراترین شرکت کشور” را در رتبه بندی سازمان مدیریت صنعتی ایران

اشتغالزایی

بانک ملت در شاخص بالاترین اشتغالزاییدارای رتبه چهارم در کشور می باشد .  همچنین 27 هزار و 574 نفر در این بانک مشغول به کار بوده اند.

این رقم، بالاترین جایگاه را در زمینه اشتغالزایی در گروه بانکی به بانک ملت اختصاص داده است.
این گزارش حاکی است، سازمان مدیریت صنعتی از سال ۱۳۷۷ با هدف شناسایی جایگاه بنگاه‌های اقتصادی بزرگ .و گروه‌های صنعتی در رشته‌های مختلف و گسترش رقابت در بین این بنگاه‌ها همچنین کمک به سیاست‌گذاران اقتصادی برای برنامه‌ریزی بهتر، رتبه‌بندی شرکت‌های برتر ایرانی را در دستور کار خود قرار داده است.

این رتبه‌بندی، ۵۰۰ شرکت دولتی و خصوصی را در بر می‌گیرد و علاوه بر شاخص میزان فروش. ۳۲شاخص دیگر را هم در نظر دارد و با توجه به بانک محور بودن اقتصاد ایران.صنعت بانکداری یکی از گروه‌های اصلی در این ارزیابی است.
منبع : بانک ملت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا