advertise-lerning-painting-ad
فروشگاه ها و دیگر خدمات شهر ری

بانک پارسیان شهر ری

بانک پارسیان شهر ری

بانک پارسیان شهر ری

بانک پارسیان شعبه شهر ری
آدرس : استان تهران، تهران، منطقه ۲۰، خیابان ذکریای رازی (24 متری) پلاک 60، خیابان زکریای رازی

تلفن: 02155962180

برای نمایش و دریافت مسیر در نقشه گوگل کلیک کنید


بدون مراجعه به بانک پارسیان ، حساب افتتاح کنید

بانک پارسیان شهر ری که اهمیت ویژه ای برای سلامت مشتریان خود قائل است. بعد از اقداماتی که در راستای توسعه بانکداری الکترونیک انجام داد. هم اکنون شرایطی را فراهم آورده که احراز هویت مشتریان جدید جهت افتتاح حساب بانکی و همچنین احراز هویت ثبت نام شدگان در سامانه سجام نیز به صورت غیر حضوری انجام شود.

افتتاح حساب و صدور کارت بدون حضور در شعبه

 بانک پارسیان که اهمیت بالایی برای سلامت مشتریان خود قائل است . با وقوع بحران کرونا در یک سال گذشته تلاش های زیادی را برای توسعه بانکداری الکترونیک انجام داده تا حضور مشتری در شعبه را به حداقل ممکن برساند. بعد از اقداماتی همچون افزایش سقف مجاز انتقال وجه کارت به کارت ، تمدید تاریخ انقضا کارت‌های بانکی بدون حضور مشتری و غیره، عملیات احراز هویت غیرحضوری متقاضیان سجام مورد بهره برداری قرار گرفت و حالا نوبت به افتتاح حساب و صدور کارت بدون حضور در شعبه رسیده است. بر این اساس بانک پارسیان امکان ثبت تقاضای احرازهویت برای متقاضیان براساس انطباق الکترونیک چهره متقاضی با تصویر ثبت احوال را به صورت جامع و کامل در بستر همراه بانک مهیا کرده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای احراز هویت نیست.
 بانک پارسیان
بانک پارسیان

کارت بانک پارسیان را درب منزل تحویل بگیرید

به عبارتی بانک پارسیان در طراحی سامانه” احراز هویت غیرحضوری” تلاش کرده است تا سه ضلع مثلث را فراهم کند . تا مشتری با خیال آسوده خدمات مورد نیاز را دریافت کند، امنیت،سهولت و غیرحضوری . بودن به صورت توامان در این خدمت، زمینه آغاز سفر مشتری در اکوسیستم دیجیتال بانک پارسیان را فراهم خواهد آورد. کافی است نسخه جدید همراه بانک پارسیان را نصب نمایید . با ارسال تصاویر مدارک هویتی و همچنین ویدئو زنده، به خانواده بزرگ مشتریان بانک پارسیان بپیوندید . اگر مایل بودید کارت نقدی خود را درب منزل/محل کارتان از مامور پست تحویل بگیرید.


راه هاي ارتباطي و آدرس بانک پارسیان شهر ری

آدرس : استان تهران، تهران، منطقه ۲۰، خیابان ذکریای رازی (24 متری) پلاک 60، خیابان زکریای رازی

تلفن: 02155962180


مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا