advertise-lerning-painting-ad
فروشگاه ها و دیگر خدمات نازی آباد

بانک کشاورزی نازی آباد – کد ۱۱۷۷

بانک کشاورزی

بانک کشاورزی نازی آباد شعبه مدائن تهران | کدشعبه 1177
نازی آباد، خیابان مدائن، نرسیده به کوچه اکبری، پلاک 130
تلفن: 02155309955 | 02155315156


حمایت بانک کشاورزی از نهاد خانواده با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج

بانک کشاورزی  برای حمایت از تشکیل خانواده و کمک به تأمین سرمایه اولیه جوانان برای ازدواج. در سال 1399 به حدود 38 هزارنفر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد.

به گزارش روابط عمومی و همکاری های بین الملل  بر اساس دستور العمل های ابلاغی در سال 1399 . قریب به 38هزار نفر از واجدان شرایط، از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج این بانک بهره مند شدند.

بر اساس این گزارش، شعب این بانک در سراسر کشور در سال گذشته جمعا مبلغ 19490 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان واجد شرایط پرداخت کردند.

این گزارش می افزاید،  کشاورزی در سه سال اخیر حدود 64 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان پرداخت کرده است.

 بانک کشاورزی
 

فراخوان مسابقه

اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل  به مناسبت سالروز تاسیس و تولد این بانک ، مسابقه  به قلم  شما» را با حضور اهل قلم برگزار می کند . با کمال احترام از علاقمندان دعوت می شود.با نوشتاری تحلیلی درباره عملکرد و خدمات بانک   در محورهای «مدیریت منابع آبی و بحران خشکسالی» . «اشتغالزایی و کارآفرینی»، «صادرات محصولات کشاورزی و افزایش درآمدهای ارزی»، «امنیت غذایی»، «توسعه پایدار»، «بانکداری الکترونیک» و دیگر زمینه های مرتبط با عملکرد بانک و انتشار آن در رسانه ها، دراین مسابقه شرکت کنند.

شرکت کنندگان باید متن وتصویر نوشتار منتشر شده خود را حداکثر تا تاریخ شهریور 1400 به صندوق پست الکترونیک اداره کل روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک  به نشانی rabet@agri-bank.com ارسال فرمایند.

داوری آثار تا پایان خرداد 1400 انجام و به پنج مقاله ی برگزیده، جایزه اهدا خواهد شد.

خاطر نشان می شود ، تاریخ انتشار مقالات نباید قبل از اردیبهشت ماه سال 1400 باشد.

سایت بانک کشاورزی

دیدن همه بانک های نازی آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا