advertise-leizer-beauty-ad

11 تا از بهترین برندهای قهوه جهان تا سال 2022

انتخاب بهترین برندهای قهوه لذت این نوشیدنی پر مصرف در سراسر جهان را دوچندان می کند! در حقیقت، جهان به دو بخش تقسیم می شود، مردمی که قهوه می نوشند که بیشتر غربی ها هستند و مردمی که چای می خورند و اکثرا شرقی ها هستند! ما اینجاییم تا 11 تا از بهترین برندهای قهوه جهان تا سال 2020 را بشناسیم.

از آنجا که بهترین برندهای قهوه از مناطق مختلفی تهیه می شود، طعم و خلوص آن متفاوت است. بین نحوه درست کردن و مواد تشکیل دهنده  آن نیز تفاوت وجود دارد.

در نتیجه، انواع مارک قهوه وجود دارد. بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای قهوه وجود دارد که به دلیل دستور العمل ها و سبک های منحصر به فرد آنها در تهیه قهوه مورد علاقه قرار گرفته اند.

نحوه درست کردن قهوه برند نسکافه کاملاً متفاوت از استارباکس است. از بین مارک های مختلف قهوه، این لیست 11 برند برتر قهوه در سراسر جهان تا سال 2020 است.

1- استارباکس (Starbucks)

قهوه استارباکساستارباکس سهم 10/1 درصد از بازار قهوه ایالات متحده را دارد و بیش از 50 هزار فروشگاه در سراسر جهان دارد. استارباکس روزانه میلیون ها فنجان قهوه می فروشد. بسیاری از افراد عادت دارند صبح یک قهوه استارباکس بنوشند.

این برند طی سال ها از تبلیغات بسیار هوشمندانه و جایگذاری محصول استفاده کرده است. کوکی ها و سایر محصولات پخته شده بسیار متنوعی را دارند که مشتریان می توانند به همراه قهوه از آن استفاده کنند.

در نتیجه، استارباکس اولین مارک بهترین برندهای قهوه در جهان است.

2) قهوه کاستا  (Costa) 

قهوه کاستایکی از بزرگترین فروشگا ه های زنجیره ای قهوه در انگلیس و یکی از رقیبان دیرینه استارباکس، قهوه کاستا دومین قهوه فروشی زنجیره ای در دنیا است و از این رو یکی از برترین مارک های قهوه در بازار است.

قهوه کاستا تقریباً در 31 کشور جهان وجود دارد و بیش از 5 هزار فروشگاه دارد که در آن قهوه سرو می شود.

شکلات داغ، چای، نوشیدنی های سرد مانند قهوه سرد و مخلوط یخ، ساندویچ و سایر غذاهای مکمل برخی از انواع غذاها و نوشیدنی های ارائه شده در قهوه کاستا هستند.

قهوه کاستا خود را به عنوان یک برند برتر قهوه قرار داده و آن را از طریق رسانه ها به خوبی معرفی و با حفظ کیفیت ماندگاری خود را تضمین می کند!

با این حال، از نظر کل فنجان قهوه فروخته شده، فاصله زیادی بین قهوه کاستا و استارباکس وجود دارد.

3) دانکین دونات (Dunkin Donuts)

قهوه دانکین دوناتدانکین دونات در تعداد فروشگاه های قهوه جهان دقیقاً پشت سر استارباکس است. دانکین دونات به دونات معروف است و این دونات ها معمولاً با برخی از قهوه های بسیار خوب همراه هستند.

ویلیام روزنبرگ، که موسس دانکین دونات است، واقعاً فهمید که دونات و قهوه در هنگام فروش هر دو در سایت های ساخت و ساز و کارخانه ها یک ترکیب واقعاً جذاب هستند.

دانکین دونات از دهه 1950 میلادی معده مردم را پر کرده و دهانشان را با طعم و مزه قهوه آنها مرطوب می کند. تنها در ایالات متحده، دانکین دونات سهم بازار قهوه 7/1 درصد را دارد!

4) مک کافه (McCafe)

مک کافهمک کافه متعلق به مک دونالد است و در سال 1993 راه اندازی شد. کشورهایی مانند استرالیا و نیوزلند وجود دارند که مک کافه زنجیره قهوه پیشرو در این کشور است.

یکی از مهمترین مزایای مک کافه، حضور گسترده مک دونالد است. هر جا که یک فروشگاه مک دونالد وجود داشته باشد، مک کافه هم حضور پر رنگ دارد.

از آنجا که ما از پتانسیل مک دونالد و سرعت گسترش آن در کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته می دانیم، می توانیم مطمئن باشیم که مک کافه طی سال های آینده حضور بسیار گسترده تری در سراسر جهان خواهد داشت.

معروف است که مک کافه علاوه بر قهوه نوشیدنی های دیگری نیز دارد، بنابراین هرگز تبدیل به تنها یک فروشنده قهوه نخواهد شد. با این وجود، سهم قهوه در پیشخوان آنها از سایر نوشیدنی ها به ویژه در غرب بیشتر است.

5) برند قهوه تيم هورتون (Tim Horton’s)

تیم هارتونتیم هورتون اهل کانادا است و در بازار کانادا حضور خارق العاده ای دارد. در واقع، این یکی از بالاترین گردش مالی زنجیره قهوه کانادا است.

تیم هورتون هر دو را به فروش می رساند: دونات و قهوه.

یک رستوران فست فود چند ملیتی است که به دلیل خدمات سریع خود شناخته شده است. تیم هورتون در سال 2014 توسط برگر کینگ خریداری شده است.

برگر کینگ می خواست پاسخی به مک کافه توسط مک دونالد بیابد و به جای اینکه زنجیره قهوه خود را شروع کنند، آنها مستقیماً تیم هورتون را خریداری کردند که قبلاً سهم خوبی در کانادا و آمریکا داشت.

تیم هورتون به دلیل نفوذ در بازار یکی از بزرگترین مارک های قهوه در جهان است.

6) گلوریا جینز (Gloria Jeans)

گلوریا جینز برند برتر قهوهشركت قهوه گلوریا جینز كه از شیكاگو آمریكا نشأت گرفته است، امروز در استرالیا كه دارای بیش از 450 فروشگاه قهوه است، حضور برجسته تری دارد.

اکنون برند گلوریا جین متعلق به یک شرکت استرالیایی است که با نام گروه خرده فروشی مواد غذایی شناخته می شود. گروه مواد غذایی خرده فروشی در حال حاضر 600 یا بیشتر، فروشگاه قهوه در استرالیا دارد.

خرید برند قهوه گلوریا جینز جایگاه خود را به عنوان پیشرو در تولید قهوه در استرالیا و یکی از برترین مارک های قهوه در جهان نشان داد.

گلوریا جینز بیش از 1000 فروشگاه در سراسر جهان دارد و به دلیل قهوه عالی و با کیفیت آن شناخته شده است.

یکی از مشکلات گلوریا جینز این است که بارها و بارها در مجادلات درگیر بوده و بر چهره عمومی و گسترش آن تأثیر می گذارد.

7) نسکافه (Nescafe)

نسکافهنسکافه هر کجای جهان که بروید مورد علاقه است. از غرب به شرق، نسکافه مارک قهوه فوری است که می توانید در هر کجا پیدا کنید.

یکی از اصلی ترین دلایل محبوب بودن نسکافه، حمایت از نستله و جیب های عمیق آن است. نسکافه همچنین در بازاریابی بسیار باهوش بود و آهنگ تبلیغاتی آن در دهه 90 دوباره به اوج خود رسید.

نستله به دلیل مارک هایی مانند مگی، نسکافه و بسیاری از مارک های دیگرش، حضور گسترده ای در سراسر جهان دارد.

با توجه به این پشتیبانی توزیع، شکی نیست که نسکافه گردش مالی گسترده ای را انجام می دهد و از این رو یکی از برترین مارک های قهوه در جهان است.

8) برند قهوه فولگرز (Folgers)

برند قهوه فولگرزقهوه فولگرز یکی از بزرگترین مارک های قهوه فروخته شده در ایالات متحده است. این قهوه به دلیل قهوه زیرزمینی شناخته شده و انقلاب قهوه را در ایالات متحده آغاز کرده است.

این شرکت توسط پروکتر و گمبل در سال 1963 خریداری شد. با وجود جیب های عمیق اقتصادی اش، فولگرز ها به عنوان رهبر روشن برند قهوه برای چندین دهه در ایالات متحده سلطنت کردند.

فولگرز نام تجاری بسیار قدیمی است که در سال 1850 تأسیس شد. فولگرزها همواره در بین 5 برند برتر قهوه در ایالات متحده قرار دارند.

چند سال در رقابت برای فروش بیشتر فنجان های قهوه بود اما استارباکس بسیار سریع گسترش یافت و بدین ترتیب امتیاز شماره 1 را بدست آورد.

9) برند قهوه کیورینگ (Keurig)

قهوه کیورینگکیورینگ یکی از بهترین مارک های قهوه است که به فلوگرز کمک می کند تا درآمد خود را اداره کند. کیورینگ 11 درصد سهم بازار قهوه در ایالات متحده را متعلق به خود کرده است!

کیورینگ توسط یک شرکت آمریکایی معروف به کوه سبز کیورینگ ساخته شده است. یکی از پر فروش ترین قهوه های کیورینگ شامل کپسول های کی کاپ (K-cup ) است که در استارباکس  و سایر فروشگاه های قهوه نیز تهیه می شود.

کیورینگ بیش از 400 نوع نوشیدنی و 60 مارک قهوه دارد. به دلیل ایده خلاقانه و نوآورانه خود در مورد قهوه مشهور شد!

10) ماکسول هاوس (Maxwell House)

مارک قهوه ماکسول هاوسماکسول هاوس دقیقاً مانند برچسب “خوب تا آخرین قطره”، برندی است که به دلیل داشتن دانه های کامل، طعم دار و متنوع قهوه معروف است.

خانه ماکسول 14.5 درصد از سهم بازار قهوه در ایالات متحده را در اختیار دارد.

توزیع گسترده ای دارد و به دلیل طعم غنی آن معروف است. ماکسول هاوس همچنین به دلیل قهوه “بدون کافئین حاوی کافئین” بسیار مشهور است!

11) مارک قهوه نسپرسو (Nespresso)

نسپرسو از بهترین مارک های قهوهیکی دیگر از مارک های شرکت معروف نستله، نسپرسو یک قهوه با کیفیت عالی است که دارای سیستم توزیع مستقیم مشتری می باشد. نسپرسو دستگاه های قهوه خود را به دفاتر و برای قدردانی به مشتریان می فروشد.

دستگاه قهوه ساز آن با استفاده از کپسول قهوه می تواند اسپرسو یا انواع دیگر قهوه را نیز تولید کند.

جدیدترین دستگاه قهوه ورتولین نسپرسو در آمریکا مورد توجه واقع شده است زیرا قهوه وعده های بیشتری را ارائه می دهد. به طور طبیعی، با چنین مصرف زیاد، نسپرسو یکی از برترین برندهای قهوه در جهان است.

نسپرسو استراتژی های بسیاری را برای تبدیل شدن به یک برند برتر در بازار پیاده سازی کرد. این کار با یک سیستم قهوه 3 مرحله ای آغاز شد.

مرحله اول شامل قرار دادن دستگاه است.  مورد دوم شامل تهیه قهوه از طریق سیستم تحویل مانند کپسول قهوه بود.

سومین سرویس شامل باز کردن فروشگاه های نسپرسو برای تجربه های بی نظیر بود. پیش بینی می شود دستگاه تحویل کپسول قهوه، سریعترین بازار در صنعت قهوه باشد.

نتیجه انتخاب بهترین برندهای قهوه

علاوه بر این مارک های تجاری، بسیاری از مارک های قهوه سطح متوسط و کوچک دیگر نیز وجود دارد که شاید در اینجا ذکر نشده باشد.

دلیل این امر این است که بازار قهوه بسیار وسیع است. بسیاری از مارک های برچسب خصوصی نیز وجود دارد و فقط در ایالات متحده فعالیت می کنند که 7/8 درصد بازار قهوه آمریکا را به خود اختصاص داده اند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا