advertise-lerning-painting-ad
مراکز درمانی و پزشکان خزانه تهران

بیمارستان کاشانی خزانه

بیمارستان کاشانی خزانه

بیمارستان کاشانی خزانه

بیمارستان کاشانی خزانه, در محله خزانه تهران واقع شده است و در نزدیکی مترو خزانه بخارایی قرار گرفته است . این بیمارستان از مجهزترین و مدرن ترین بیمارستان های تهران محسوب میشود. به علت خدمات تجهیزات مناسب و کادری متخصص بسیاری از بیماران جنوب شرقی و غربی شهر تهران این بیمارستان را به عنوان محل درمان خود انتخاب مبکنند . ساختمان بیمارستان‌ کاشانی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که زحمت پرسنل پزشکی و احتمال آلودگی را به حداقل رسانده و در عین حال کارایی کل سیستم را به حداکثر می‌رسانند.


آدرس بیمارستان کاشانی خزانه

تلفن: 02155341694
آدرس: تهران خزانه بخارایی فلکه دوم

وبسایت رسمی بیمارستان کاشانی(کلیک کنید) 

برای مشاهده و دریافت مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل کلیک کنید


خدمات بیمارستان آیت الله کاشانی

بیمارستان کاشانی خزانه
بیمارستان کاشانی خزانه

محیط بیستری و کلینیک های بیمارستان کاشانی

با توجه به شیوع کرونا ویروس و امکان انتقال ویروس از طریق مکاتبات اداری در بیمارستان به منظور بالابردن سرعت و سطح ایمنی خدمات, کلیه مکاتبات درون سازمانی که تاکنون به دو صورت دستی و الکترونیکی انجام میگرفت به دستور ریاست محترم بیمارستان فقط از طریق سیستم اتوماسیون اداری که بستر استفاده ازآن از سالهای گذشته در سازمان فراهم شده بود صورت میپذیرد .

برخی از بیمارستان‌های جدید اکنون سعی دارند طرحی را ایجاد کنند که نیازهای روانی بیمار را نیز در نظر بگیرد، مانند تأمین هوای تازه، نمای بهتر و الگوهای رنگ دلپذیرتر. این ایده‌ها به اواخر قرن هجدهم برمی گردد، زمانی که مفهوم تأمین هوای تازه و دسترسی به «قدرت‌های شفابخش طبیعت» برای اولین بار توسط معماران بیمارستان در بهبود ساختمان‌های خود استفاده شد.

ساختار محیطی بیمارستان

در بیمارستان‌های مدرن تلاش می‌شود زمان سفر برای پرسنل در داخل بیمارستان و جابجایی بیماران بین واحدها تسهیل و به حداقل رسانده شود. سازه این ساختمان‌ها همچنین باید توان تحمل بخش‌های سنگینی مانند اتاق‌های رادیولوژی و عمل را داشته باشد و در طراحی باید فضای لازم برای سیم‌کشی، لوله‌کشی و دفع زباله تجهیزات خاص در نظر گرفته شود.

بیمارستان خزانه بخارایی
بیمارستان خزانه بخارایی

راه هاي ارتباطي و آدرس مجموعه بیمارستان کاشانی

تلفن اطلاعات و پذیرش :02155341694

آدرس: آدرس:تهران خزانه بخارایی فلکه دوم

وبسایت رسمی بیمارستان کاشانی(کلیک کنید) 


مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

1 دیدگاه

  1. سلام خب چی می شه بیمارستان ب این بزرگی برای سونو گرافی دکتر زن داشته باشه ما می آییم با بیمه ولی برای سونو گرافی زنان مجبوریم بریم بیرون با این هزینه های سنگین

    این همه دکترزن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا