advertise-leizer-beauty-ad

داروخانه بامداد نازی آباد

داروخانه بامداد نازی آباد

داروخانه بامداد نازی آباد از بزرگترین و مجهزترین داروخانه های محله ی نازی آباد تهران است . از مهمترین مراکز خدماتی درمانی داروخانه ها می باشند که با بخش قابل توجهی از افراد جامعه در تماس و تعامل رودررو  است . از همین روی باید واجد ویژگی های خاص برای ارائه بهترین خدمات به مخاطبان خود باشد . همه ی انسان ها با هر شرایط جسمانی برای بر طرف کردن نیازهای جسمانی و دارویی حداقل یک بار به داروخانه ها مراجعه کرده اند . به عنوان بیمار یا مشتری نیازهای متفاوتی را دارشته اید که برای رفع آن باید به داروخانه ها مراجعه کرد .


آدرس و تلفن داروخانه بامداد

آدرس: ته خط نازی آباد، ابتدای خیابان بهمنیار، نرسیده به بیمارستان مفرح، پلاک 124
تلفن: 02155005776

داروخانه بامداد خیابان بههمن یار
داروخانه بامداد خیابان بههمن یار

بدون شک یک داروخانه خوب، همگام با انجام وظایف حرفه ای خود در چند محور گفته شده، باید فعالیت های متوازنی را بر مبنای اصل نظم و انتظام در کارها در نظر داشته باشد.از دیگر ویژگی های یک داروخانه خوب، نظارت مستقیم دکتر داروساز،‌ ارائه خدمات هماهنگ با نیاز جامعه، تمیزی داروخانه و ارائه داروها و لوازم آرایشی مدت دار با رعایت تمامی استانداردها است.

علاوه بر آن امکان تایید مجازی داروها و رعایت کلیه خدمات مربوط به بیمه تکمیلی نظیر رسید تایید شده، از دیگر وظایفی است که در حیطه وظایف یک داروخانه خوب تعریف شده و قابل توجه است . داروخانه بامداد نازی آباد در خیابان بهمنیار قرار دارد.  نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو شهید بخارایی می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.


آدرس و تلفن بامداد

آدرس: ته خط نازی آباد، ابتدای خیابان بهمنیار، نرسیده به بیمارستان مفرح، پلاک 124
تلفن: 02155005776


مطالب مرتبط :

به اینستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا