advertise-leizer-beauty-ad

داروخانه دکتر شهبازی فر نازی آباد

داروخانه دکتر شهبازی فر نازی آباد

داروخانه دکتر شهبازی فر نازی آباد از بزرگترین و مجهزترین داروخانه های محله ی نازی آباد تهران است. از مهمترین مراکز خدماتی درمانی داروخانه ها می باشند که با بخش قابل توجهی از افراد جامعه در تماس و تعامل رودررو  است. از همین روی باید واجد ویژگی های خاص برای ارائه بهترین خدمات به مخاطبان خود باشد.همه ی انسان ها با هر شرایط جسمانی برای بر طرف کردن نیازهای جسمانی و دارویی حداقل یک بار به داروخانه ها مراجعه کرده اند. به عنوان بیمار یا مشتری نیازهای متفاوتی را دارشته اید که برای رفع آن باید به داروخانه ها مراجعه کرد. داروخانه دکتر شهبازی فر از نظر کیفیت جزو داروخانه های بسیار معتبر در محله ی نازی اباد به حساب می آید.


آدرس و شماره تماس داروخانه دکتر شهبازی فر

آدرس: نازی آباد، خیابان گودرزی، نبش کوچه امیری
تلفن: 02155012630


قطعا یک داروخانه خوب، همگام با انجام وظایف حرفه ای خود در چند محور گفته شده، باید فعالیت های متوازنی را بر مبنای اصل نظم و انتظام در کارها در نظر داشته باشد.از دیگر ویژگی های یک داروخانه خوب، نظارت مستقیم دکتر داروساز،‌ ارائه خدمات هماهنگ با نیاز جامعه، تمیزی داروخانه و ارائه داروها و لوازم آرایشی مدت دار با رعایت تمامی استانداردها است.

علاوه بر آن امکان تایید مجازی داروها و رعایت کلیه خدمات مربوط به بیمه تکمیلی نظیر رسید تایید شده، از دیگر وظایفی است که در حیطه وظایف یک داروخانه خوب تعریف شده و قابل توجه است.داروخانه دکتر شمس در میدان بازاردوم  قرار دارد .  نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو شهید بخارایی و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس بانک می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.

داروخانه دکتر شعبانی فر نازی آباد
داروخانه دکتر شهبازی فر نازی آباد

 


مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا