داروخانه مهراد (دکتر داوود) نازی آباد

داروخانه مهراد در نازی آباد از بزرگترین و مجهزترین داروخانه های محله ی نازی آباد تهران است .از مهمترین مراکز خدماتی درمانی داروخانه ها می باشند که با بخش قابل توجهی از افراد جامعه در تماس و تعامل رودررو  است . از همین روی باید واجد ویژگی های خاص برای ارائه بهترین خدمات به مخاطبان خود باشد . همه ی انسان ها با هر شرایط جسمانی برای بر طرف کردن نیازهای جسمانی و دارویی حداقل یک بار به داروخانه ها مراجعه کرده اند . به عنوان بیمار یا مشتری نیازهای متفاوتی داشتید که برای رفع آن باید به داروخانه ها مراجعه کرد .


آدرس محل دقیق و شماره تماس داروخانه مهراد

آدرس : نازی آباد_  خیابان مدائن ابتدای نیکنام شمالی 

تلفن : 55307218


بدون شک یک داروخانه خوب، همگام با انجام وظایف حرفه ای خود در چند محور گفته شده، باید فعالیت های متوازنی را بر مبنای اصل نظم و انتظام در کارها در نظر داشته باشد.از دیگر ویژگی های یک داروخانه خوب، نظارت مستقیم دکتر داروساز،‌ ارائه خدمات هماهنگ با نیاز جامعه، تمیزی داروخانه و ارائه داروها و لوازم آرایشی مدت دار با رعایت تمامی استانداردها است.

داروخانه مهراد نازی آباد
داروخانه مهراد نازی آباد

علاوه بر آن امکان تایید مجازی داروها و رعایت کلیه خدمات مربوط به بیمه تکمیلی نظیر رسید تایید شده، از دیگر وظایفی است که در حیطه وظایف یک داروخانه خوب تعریف شده و قابل توجه است.

داروخانه مهرداد در تقاطع خیابان های رجایی و بابایی قرار دارد .  نزدیکترین ایستگاه مترو به این مکان، ایستگاه مترو شهید بخارایی و نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این مکان، ایستگاه اتوبوس بانک می‌باشد که دسترسی به این مکان را برای کاربران حمل‌ونقل عمومی آسان می‌سازد.


محل دقیق و شماره تماس داروخانه دکتر داوود (مهراد)

آدرس : نازی آباد _  خیابان مدائن ابتدای نیکنام شمالی 

تلفن : 55307218


برای دیدن همه مراکز درمانی ، دندانپزشکی و زیبایی در نازی اباد اینجا کلیک کنید

برای دیدن همه داروخانه های نازی آباد کلیک کنید

⇓⇓به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید⇓⇓

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *