advertise-lerning-painting-ad

دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد تهران

فهرست مطالب

دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد تهران

ما با جمع آوری اطلاعات  دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد که دارای دفتر عقد , ازدواج , سفره عقد و … بروز با امکانات مناسب است ، میخواهیم بهترین دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم .

در بخش زیر میتوانید دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد را به همراه آدرس و تلفن و نقشه ببینید :


دفتر عقد و ازدواج شماره 142

آدرس: منطقه 19 – خانی آباد نو – خیابان لطیفی – شهرک شریعتی – خیابان ابوریحان – پلاک26

تلفن : 02155826795

مسیریابی نقشه گوگلدفتر عقد و ازدواج شماره 256

آدرس: منطقه 19 – خانی آباد نو – شهرک بوستان – کوچه24 غربی – پلاک16 – طبقه دوم

تلفن : 02155549610

مسیریابی نقشه گوگلدفتر عقد و ازدواج شماره 21

آدرس: منطقه 16 – خانی آباد نو – رو بروی داروخانه سعادت – 12 متری علوی – پلاک 10- طبقه هم کف

تلفن : 02155026187

مسیریابی نقشه گوگل


بهترین سفره عقد در موسسه سفیران پیوند آسمانی

آدرس: منطقه 16 – نازی آباد – خیابان بازار دوم – خیابان بابایی – پاساژ زمرد – طبقه اول – واحد 31

تلفن :  ​​​​​​​02191091809  

 موبایل📱 : 09012108306

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

بهترین سفره های عقد تهران
ازدواج آسان - تمامی مراحا ازدواج با بهترین امکانانت و مراسمی به یاد ماندنی فقط با بیست ملیون تومان
اینجا کلیک کنید
گل آرایی و تزئین حرفه ای سفره عقد
اینجا کلیک کنید
قبلی
بعدی

چگونگی جمع آوری اطلاعات دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد

در این مطلب ضمن جمع آوری اطلاعات مربوط به دفاتر عقد و ازدواج و طلاق خانی آباد که عمدتا از شبکه های مجازی یا با مراجعه حضوری به این دفاتر تهیه شده است، قصد داریم تا فهرست کاملی از این دفاتر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.تمامی اقدامات مربوط به این مهم از سوی مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده است و هیچ هزینه‌ای نیز بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

آیا شماهم صاحب یکی از دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد هستید ؟

اگر شما هم صاحب یک محضر عقد و ازدواج در محله خانی آباد هستید و می خواهید نسبت به تکمیل اطلاعات خود قدم بردارید، می توانید از بخش (تماس با ما) با ما در ارتباط باشید و تماس بگیرید. همکاران ما ضمن حضور در محل و عکاسی اختصاصی موارد مورد انتظار شما، اطلاعات مورد نظرتان را نیز به این مجموعه اضافه خواهند کرد.

دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد
دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد

دفتر ازدواج و طلاق

دفاتر ازدواج و طلاق از نهادهاي تخصصي مدني هستند که بخشي از وظايف اجرايي سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را انجام مي‌دهند. دفاتر ازدواج از نظر مالي مستقل هستند و به طور خصوصي اداره مي‌شوند؛ ولي سازمان ثبت اسناد و املاک کشور سردفتران (مديران دفاتر ازدواج) را گزينش مي‌کند، قوانين اين دفاتر ازدواج را تنظيم و ابلاغ مي‌کند و بر عملکرد  دفاتر ازدواج نظارت مي‌کند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت ازدواج دائم

ثبت ازدواج دائم الزامی است و وجود افراد و مدارک زیر برای ثبت آن در دفاتر رسمی ثبت ازدواج و طلاق نیاز است:

۱- شناسنامه عکس دار و کپی از صفحات اول و دوم آن‌ها.

۲- کارت ملی زوجین و کپی آن‌ها.

۳- جواب آزمایش ازدواجی که از صدور آن بیش از یک ماه نگذشته باشد.

آزمایش ازدواج برای اطمینان یافتن از سلامتی طرفین است و مواردی مانند آزمایش تالاسمی، هموفیلی، اعتیاد و بیماری‌های مقاربتی، واکسن کزاز و… را در بر می‌گیرد.

۴- حضور پدر و جد پدری و یا وکیل آنان، همچنین شناسنامه و کارت ملی آنان در صورتی که زن دوشیزه باشد الزامی است. اگر پدر زوجه فوت کرده باشد گواهی فوت او و حضور جد پدری یا وکیل او لازم است.

۵- طلاق نامه و یا گوهی فوت شوهر در صورتی که زن دوشیزه نباشد. در این صورت حضور پدر و جد پدری و رضایت آنان نیاز نیست.

۶- حضور سه شاهد عاقل و بالغ جهت امضای سند ازدواج.

دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد
دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد

تکالیف سردفتران ازدواج (وظایف دفاتر رسمی ازدواج و طلاق )

  • مطالبه و اخذ گواهی پزشکی معتبر مبنی بر عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم ابتلا به بیماریهای مسری ( سیفلیس ، تالاسمی و ..) و نیز واکسیناسیون  زوجین، قبل از ثبت ازدواج (ماده 23 ). فهرست بیماریهای مد نظر قانون از سوی وزارت بهداشت به دفاتر اعلام میگردد. و قانون سابق مبنی بر اخذ گواهی تزریق واکسن ضد کزاز بانوان نیز در حال حاضر منسوخ شده و  تصویب آئین نامه جدید موارد مبهم را مشخص خواهد نمود. تبصره  ماده مذکور در بدعتی جدید این اجازه را به دفاتر ازدواج داده تا در صورتی که گواهی های صادره بر وجود اعتیاد و یا بیماری زوجین دلالت کند، با اطلاع طرفین، ازدواج را ثبت نماید !!

متخلف از انجام تکالیف مورد اشاره، در قوانین سابق با مواردی همچون حبس تادیبی، جریمه نقدی و انفصال موقت و نهایتا” با رعایت شرایط و دفعات ارتکاب تخلف به لغو پروانه سردفتری محکوم می شد. و مورد اخیر با توجه به حساسیت های شغلی عزیزان سردفتر و موقعیت اجتماعی ایشان، نسبت به قانون جدید، به نظر نزدیکتر به صواب بود.

  • در اجرای ماده 1060 قانون مدنی، دفاتر ازدواج مکلفند قبل از ثبت ازدواج زنان ایرانی با اتباع خارجی اجازه نامه مخصوص دولت ( وزارت کشور ) را اخذ نمایند.
  • با توجه به عدم نسخ ماده 16 قانون حمایت از خانواده مصوب 1353در خصوص ازدواج مجدد، دفانر ازدواج کما فی السابق مکلفند قبل از ثبت ازدواج مجدد مردان متاهل، حکم صادره از سوی دادگاه خانواده در خصوص تجویز ازدواج مجدد را مطالبه نمایند.

در قانون سابق برای سردفتری که بدون اخذ حکم دادگاه اقدام به ثبت ازدواج مجدد میکرد مجازات حبس تا یکسال و تعقیب کیفری وی (حتی در صورت گذشت همسر اول مرد ) پیش بینی شده بود.

دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد
دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد

مجموعه دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد

مجموعه دفاتر عقد و ازدواج خانی آباد این امکان را دارند تا با ارائه تمامی کارهای ثبت رسمی در خدمت شما عزیزان باشند. این دفاتر در ساعات اداری با ارائه و انجام خدمات ازدواج و طلاق در خدمت شما عزیزان می باشند.

شما مخاطب گرامی، برای دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات جنوب تهران می توانید به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .

بهترین دفاتر عقد و عروسی جنوب تهران

از طریق لیست زیر بهترین دفاتر عقد و عروسی هر محل را ببینید و سپس با استفاده از نقشه و تلفن به راحتی به مکان مورد نظر خود برسید .
امتیاز دهید
3.5/5
دکمه بازگشت به بالا