advertise-lerning-painting-ad

دفاتر پستی و پیشخوان اسلام شهر تهران

فهرست مطالب

دفاتر پستی و پیشخوان اسلام شهر تهران

دفتر پیشخوان دولت نوین اسلامشهر

دفتر پیشخوان دولت نوین اسلامشهر دفتر پیشخوان دولت نوین اسلام شهر , اماده انجام تمام خدمات الکترونیک دولتی در محله اسلام شهر می باشد .

ادامه مطلب »
دفاتر پستی و پیشخوان اسلام شهر تهران

دفتر پیشخوان دولت اسلام شهر

دفتر پیشخوان دولت اسلام شهر دفتر پیشخوان دولت اسلام شهر , اماده انجام تمام خدمات الکترونیک دولتی در محله اسلام شهر می باشد . پیشخوان

ادامه مطلب »
دفاتر پستی و پیشخوان اسلام شهر تهران

اداره پست مرکزی اسلام شهر

اداره پست مرکزی اسلام شهر اداره پست مرکزی اسلام شهر یکی از مراکز پستی رسمی محله اسلام شهر است . اداره پست یکی از مهم

ادامه مطلب »
دفاتر پستی و پیشخوان اسلام شهر تهران

دفتر پستی اسلام شهر

دفتر پستی اسلام شهر دفتر پستی اسلام شهر یکی از مراکز پستی رسمی محله اسلام شهر است . اداره پست یکی از مهم ترین ارگان

ادامه مطلب »

دفاتر پستی و پیشخوان دولت اسلام شهر

تیم محتواساز نازی سا با جمع آوری اطلاعات دفاتر پستی و پیشخوان دولت اسلام شهر شامل دفتر پستی ،دفاتر پیشخوان دولت ، پست پیشتاز و …، فهرست کاملی از بهترین دفاتر پستی و پیشخوان در جنوب تهران (محله اسلام شهر) را برای شما تدارک دیده است.

اطلاعات دفاتر پستی و پیشخوان اسلام شهر را چگونه جمع‌آوری می کنیم ؟

باید گفت در جمع آوری اطلاعات مربوط به دفاتر پستی و دفاتر پیشخوان اسلام شهر، تا حدود زیادی از از فضای مجازی و اینترنت کمک گرفته ایم و نواقص را نیز با مراجعه حضوری به دفاتر منطقه رفع کرده ایم. تمامی این پروسه توسط مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

اگر شما هم صاحب یکی از دفاتر پیشخوان دولت اسلام شهر هستید ….

اگر شماهم صاحب یک دفتر پیشخوان در محله اسلام شهر هستید و تمایل به دیده شدن دارید، می توانید از بخش (تماس با ما) برای ما پیام بگذارید و یا تماس بگیرید. همکاران ما با عکاسی اختصاصی از محل شما و جمع آوری و فهرست سازی اطلاعات موردنظرتان، مجموعه اطلاعاتی خوبی را برایتان تهیه خواهند کرد.

نگاهی به اداره پست:

 اداره پست یکی از مهم ترین ارگان های رسمی کشور است. این اداره از نهادهای دولتی بوده و بخش زیادی از عملیات مربوط به حمل و نقل مرسوله ها و پست کردن آن توسط این اداره انجام می شود. با این وجود باید گفت: تمامی فعالیت های مربوط به پست توسط این نهاد دولتی انجام نمی پذیرد. علاوه بر اداره پست بعضی از شرکت های خصوصی هم عملیات مربوط به ارسال مرسوله ها را برای ساکنان داخل یا خارج از کشور انجام می دهند. یکی از خدمات ویژه اداره پست، ارائه خدمات مربوط به پست پیشتاز است.پست پیشتاز یکی از پست هایی است که محدوده فعالیت آن فقط به داخل کشور محدود نمی شود و می تواند محموله هایی را هم که قرار است به خارج کشور بروند را نیز ارسال کنند.

مدت زمان تحویل مرسوله های پستی 

فاصله ارسال مرسوله برای پست هایی که بین شهری باشند بین ۱۴ ساعت تا ۲۴ ساعت طول می کشد؛ اما اگر این پست ها بین شهری باشند، زمان بیشتری برای ارسال پست نیاز است. به طور کلی می توان گفت” مدت زمان ارسال کردن محموله ها به خارج از شهر معمولا بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت طول می کشد. تیپاکس یک سرویس جدید پستی است که می تواند با سیستم طراحی فروشگاه اینترنتی هماهنگ شود و مرسولات پستی را در کمترین زمان ممکن به دست مشتریان برساند. با وجود این که تیپاکس سرعت زیادی در ارسال کالا و رساندن آن به دست گیرنده دارد، اما نمی توان زمان دقیقی برای انجام این عملیات مشخص کرد. زمان مورد نظر بستگی به فاصله مبدا تا مقصد یا شرایط دیگری دارد. اما در مجموع متوسط زمان ارسال کالا توسط تیپاکس بین 12 تا 48 ساعت برآورد می شود.

معرفی دفاتر پستی
معرفی دفاتر پستی

خدمات پستی دفتر پیشخوان دولت اسلام شهر

1- سرویس پست ویژه

پست ویژه خدمتی سریع است که طی آن محل تحویل مرسوله، توسط مشتری تعیین و مراحل عملیاتی مربوط به آن به صورت خاص و ویژه در بازه های زمانی تعهد شده، انجام می پذیرد. در این سرویس، در حال حاضر محدوده ارائه خدمت از نظر مقصد به 4 گروه شهری ، بین شهری درون استانی ، بین شهری استان همجوار و بین شهری استان های غیر همجوار تقسیم شده است و متعهد به توزیع مرسولات برای مقاصد شهری تا حداکثر 3 ساعت و برای مقاصد بین شهری حداکثر تا ساعت 10 یا 12 روز بعد از قبول مرسوله می باشد.

2- سرویس پست پیشتاز

اگر در تحویل مرسوله پستی (اسناد و مدارک ، نمونه کالا تجاری) به گیرنده، سرعت برای فرستنده مهم باشد، وی می تواند از این سرویس که دارای تعهد زمانی بوده و در بازه زمانی خاص (1 روز برای مرسولات شهری و درون استانی و 2 الی 5 روز برای مراکز استان ها و سایر شهرستان ها ) توزیع می گردد، استفاده نماید.
مشتری بایستی برای استفاده از این تعهد زمانی، مرسوله خود را تا قبل از ساعت 11 صبح به باجه های پستی تحویل دهد.

3- سرویس پست سفارشی

چنانچه فرستنده تمایل داشته باشد تا هنگام تحویل مرسوله کاغذی به پست، قبض رسید دریافت نموده و هنگام تحویل مرسوله به گیرنده از وی امضاء اخذ شود، می تواند از این سرویس استفاده نماید.
حداکثر وزن این مرسولات، غیر از کیسه مخصوص مطبوعات (30 کیلو گرم) حدود 2 کیلو گرم خواهد بود و مشتری می بایستی حتما جهت ارسال مرسوله به باجه های پستی مراجعه کند.

4- سرویس دریافت گواهی کدپستی 10 رقمی

کد پستی ۵ رقمی که پیش از این در آدرس نویسی بر روی مرسولات پستی به کار می‌رفت، نیاز به نوشتن نشانی را به طور کامل مرتفع نمی‌ساخت. در عین حال، هر یک از سازمان‌ها و شرکت‌ها نیز برای خود پلاک‌های خاصی داشتند که سبب تداخل و سردرگمی در شناسایی پلاک‌ها می‌شد. به همین دلیل طرح استفاده از کد پستی ده رقمی، پس از جمع‌آوری اطلاعات طی یک دوره ۵ ساله (از ۱۳۷۰ تا ۱۳۷۵) و در سال ۱۳۷۶، مورد تصویب دولت و مجلس قرار گرفت و مقرر شد تا با افزودن ۵ رقم دیگر به کد پستی قبلی، برای هر مکان اعم از مسکونی، تجاری یا اداری، یک کد منحصر به فرد و یگانه در نظر گرفته شد. این سرویس هم اکنون به صورت آنلاین برای مشتریان پست قابل ارائه می باشد.

دفتر پیشخوان خدمات دولت
دفتر پیشخوان خدمات دولت

پست پیشتاز

پست پیشتاز، سریع‌ترین سرویس پستی کشور است و کلیه‌ عملیات پستی مربوط به آن از لحظه‌ قبول تا توزیع مرسوله در داخل و یا خارج از کشور در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود. سرویس پیشتاز، تحویل و توزیع نامه‌ها را در سطح کشور حداقل در 24 ساعت و حداکثر در 48 ساعت تضمین می کند.

خوب است بدانید که هر موسوله‌ پیشتاز دارای یک بارکد 10 و یا 20 رقمی است که امکان رهگیری آن از طریق سایت اینترنتی www.post.ir و یا ارسال پیام کوتاه به شماره 2000441 برای همگان میسر است.

سرویس بیمه مرسولات با ارزش اظهار‌شده

این سرویس به منظور تامین نیاز مشتریان و در چارچوب ارسال وجه نقد، اسناد و اوراق بهادار و با هدف تضمین و امنیت محتویات مرسولات راه‌اندازی شده است و فرستندگان براساس نیاز و با توجه به ارزشمند ‌بودن محتویات مرسوله‌ی خود می‌توانند از این سرویس استفاده کنند.

در این سرویس، فرستنده، ارزش واقعی مرسوله‌ی خود را اعلام می‌کند و در ازای آن مبلغی از ارزش اظهار‌شده مرسوله را به تفکیک داخله و خارجه می‌پردازد؛ در صورت آسیب، فقدان یا ضایع‌ شدن این مرسولات، ادارات پست موظف هستند تا علاوه بر پرداخت‌ کرایه، حداکثر برابر ارزش اظهار شده مرسوله را به فرستنده یا حسب مورد گیرنده به عنوان غرامت پرداخت کنند.

2 راه عمومی برای فهمیدن هزینه ارسال

دو مورد از ساده‌ترین روش‌های محاسبه هزینه ارسال شامل موارد زیر است:

  1. با شرکت پست ملی جمهوری اسلامی ایران تماس بگیرید و تعرفه را جویا شوید. همچنین در صورتی که به اینترنت دسترسی دارید، می توانید از طریق وبسایت شرکت ملی پست قیمت را محاسبه کنید.
  2. روش دیگر تماس گرفتن یا مراجعه به وب سایت شرکت‌های خصوصی پست می باشد. معمولا شرکت‌های پستی قسمتی در وب سایت خود را به محاسبه قیمت مرسوله اختصاص داده‌اند.

مجموعه دفاتر پستی و پیشخوان دولت اسلام شهر

مجموعه دفاتر پستی و پیشخوان دولت اسلام شهر با ارائه بهترین امکانات در خدمت شما عزیزان است. دفاتر پستی اسلام شهر با ارائه و انجام خدمات متنوع و به روز، امور مربوط به پست مرسولات شما عزیزان را انجام می دهد.

در صورت تمایل برای کسب آخرین اخبار و مطالب محلات جنوب تهران به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .

دفتر پیشخوان خدمات دولتی، بخش عمومی و غیر دولتی یا دفتر پیشخوان، به دفاتری گفته می‌شود که دولت برای ارائه خدمات الکترونیک به مردم در سطح کشور احداث کرده‌است. کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی موظفند خدمات الکترونیکی خود را از راه این دفاتر ارائه دهند. این دفاتر به دست بخش خصوصی اداره می‌شوند.

اين اداره كه واحدي خدماتي است وتابع قوانين ومقررات شركت پست جمهوري اسلامي ويكي از شركت هاي زير محموعه وزارت فن آوري و ارتباطات ميباشد و رسالت آن ايجاد ارتباط از طريق مكاتبات ميباشد ووظيفه اصلي قبول –ارسال و توزيع مرسولات پستي در سطح كشور و خارج از كشور ميباشد واصول كار براساس اعتماد –دقت وسرعت ودر چهار مرحله قبول –تجزيه –ارسال و توزيع ميباشد وميتواند با عقد قرارداد با كليه ادارات و سازمانها در زمينه هاي فوق اقدام نمايدواز واحدهاي خدماتي است كه در جهت كاهش ترافيك وآلودگي هوا و صرفه جويي در وقت وهزينه موثر ميباشد.

 
امتیاز دهید
3.5/5
دکمه بازگشت به بالا