دندانپزشکی ارشیا نازی آباد

دندانپزشکی ارشیا

در کلینیک دندان پزشکی ارشیا نازی آباد، از بهترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی، جهت بهبود کیفیت درمان استفاده می گردد. دندانپزشکان این درمانگاه، با استفاده از مواد دندانپزشکی درجه یک، کارآمدترین و با دوام ترین درمان را، در حوزه دندان و لثه به مراجعه کنندگان خود ارائه داده اند.

 آدرس کلینیک دندانپزشکی ارشیا

آدرس کلینیک

منطقه 16 – نازی آباد – میدان بازار دوم – نبش بیک نام جنوبی – ساختمان پزشکان بوعلی – طبقه دوم

تلفن کلینیک : 02155081209

تلفن همراه 📲 : 09332441745

برای دریافت مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل🗺 کلیک کنید

خدمات کلینیک دندان پزشکی ارشیا

مواد دندان پزشکی درجه یک !

در درمانگاه دندان پزشکی ارشیا سعی شده است ازبهترین و به روز ترین امکانات و تجهیزات دندان پزشکی که به نفع بهبود کیفیت درمان می باشد استفاده شود. دندان پزشکان درمانگاه دندان پزشکی ارشیا با بهره گیری از مواد دندان پزشکی درجه یک و تخصصی که تفاوت بسیاری با مواد مصرفی متداول توسط دندانپزشک ها دارند کارآمدترین و با دوام ترین درمان دندان پزشکی را به مراجعه کنندگان خود ارائه داده اند.

لمینت و کامپوزیت دندان هر دو درمان زیبایی برای دندان هستند. در هر یک از این روش‌های درمانی، یک لایه نازک به دندان‌ها چسبانده می‌شود (حدود ۶ تا ۱۰ دندان در هر فک که آن را خط لبخند می‌نامند) و رنگ، اندازه و شکل دندان را تغییر می‌دهد.

هر دو روش برای رفع نقص‌های ظاهری دندان‌ها ارائه شده‌اند، اما تفاوت‌های زیادی میان این دو وجود دارد. به همین دلیل، دندانپزشکان با بررسی شرایط بیماران یکی از این دو گزینه را انتخاب می‌کنند. در ادامه با تفاوت‌های فاحش کامپوزیت و لمینیت دندان آشنا می‌شوید:

  • معمولاً کامپوزیت‌های سرامیکی برای رفع دندان‌های کج و بد شکل انتخاب می‌شود و گزینه مناسبی برای رفع بد رنگ شدن بیش از حد دندان‌ها شناخته شده‌است. در حالی‌که کامپوزیت دندان گزینه مناسب برای رفع شکستگی و لب پریدگی دندان‌هاست و برای درمان مشکلات بسیار جزئی دندان انتخاب ایده‌آلی است.
  • ونیر کامپوزیتی در یک جلسه قابل اجراست و کمتر از ۲ ساعت رزین کامپوزیت شکل می‌پذیرد، درحالی که لمینت نیاز به طی کردن مراحل مختلفی دارد و روکش آن باید از قبل آماده شود.
  • همچنین کامپوزیت روی لایه دندان قرار می‌گیرد و نیازی به تراش شدن مینای دندان ندارد، در حالی که برای اجرای لمینت سرامیکی باید مقدار زیادی از مینای دندان تراشیده شود و پوسته از قبل ساخته شده روی دندان قرار می‌گیرد.
  • استحکام لمینت نسبت به کامپوزیت بسیار بیشتر است و بر اساس تکنولوژی‌های پیشرفته تولید می‌شود.
  • از دیگر تفاوت‌های تأثیرگذار در انتخاب میان لمینت و کامپوزیت قیمت آنهاست. قیمت کامپوزیت نسبت به لمینت بسیار مناسب‌تر است و همین موضوع باعث شده‌است افراد که می خواهند هزینه کمتری پرداخت نمایند، نسبت به اجرای کامپوزیت تمایل بیشتری نشان دهد ولی طبق تجربه اکثر این افراد طی مدت زمانی کامپوزیتهای خود را ( در صورتی که به صورت وسیع بوده باشد) برداشته و لمینت دندان را انجام می دهند.

 آدرس کلینیک دندانپزشکی ارشیا

آدرس کلینیک

منطقه 16 – نازی آباد – میدان بازار دوم – نبش بیک نام جنوبی – ساختمان پزشکان بوعلی – طبقه دوم

تلفن کلینیک : 02155081209

تلفن همراه 📲 : 09332441745

برای دریافت مسیر دسترسی از طریق نقشه گوگل🗺 کلیک کنید

مراکز درمانی و دندانپزشکی محلات تهران

از طریق لیست زیر بهترین مراکز درمانی و دندانپزشکی هر محل را ببینید و سپس با استفاده از نقشه و تلفن به راحتی به مکان مورد نظر خود برسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا