advertise-lerning-painting-ad

رستوران های جوانمرد قصاب تهران

فهرست مطالب

رستوران های جوانمرد قصاب تهران

کبابی سید بابا جوانمرد قصاب

کبابی سید بابا جوانمرد قصاب کبابی سید بابا جوانمرد قصاب یکی از بهترین کبابی ها در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه انواع کباب

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

رستوران شقایق جوانمرد قصاب

رستوران شقایق جوانمرد قصاب رستوران شقایق جوانمرد قصاب یکی از بهترین رستوران در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین مواد

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

رستوران سايوان جوانمرد قصاب

رستوران سايوان جوانمرد قصاب رستوران سايوان جوانمرد قصاب یکی از بهترین رستوران در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین مواد

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

رستوران چلوك جوانمرد قصاب

رستوران چلوك جوانمرد قصاب رستوران چلوك جوانمرد قصاب یکی از بهترین رستوران در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین مواد

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

رستوران بهار 64 جوانمرد قصاب

رستوران بهار 64 جوانمرد قصاب رستوران بهار 64 جوانمرد قصاب یکی از بهترین رستوران در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

رستوران آریا پخت جوانمردقصاب

رستوران آریا پخت جوانمردقصاب رستوران آریا پخت جوانمرد قصاب یکی از بهترین رستوران در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

رستوران آرش جوانمرد قصاب

رستوران آرش جوانمرد قصاب رستوران آرش جوانمرد قصاب یکی از بهترین رستوران در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین مواد

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

جگرکی سن سون جوانمرد قصاب

جگرکی سن سون جوانمرد قصاب جگرسرای سن سون جوانمرد قصاب یکی از جگرکی های معروف در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه انواع

ادامه مطلب »
رستوران های جوانمرد قصاب تهران

جگرسرای جگر گوشه جوانمرد قصاب

جگرسرای جگر گوشه جوانمرد قصاب جگرسرای جگر گوشه جوانمرد قصاب یکی از جگرکی های معروف در جوانمرد قصاب تهران می باشد که در تهیه انواع

ادامه مطلب »

رستوران های جوانمرد قصاب تهران

کارشناسان وب سایت نازی سرا با درک نیاز مخاطبین منطقه جوانمرد قصاب به دارا بودن بانک اطلاعاتی مدون تفریحی، نسبت به جمع آوری اطلاعات رستوران های جوانمرد قصاب که دارای انواع رستوران ، سفره خانه ، کبابی ها  و … اقدام کرده است.

در این مطلب شما می توانید به روزترین رستوران های جوانمرد قصاب دارای کیفیت بالا و امکانات مناسب را مشاهده نمایید. با ما همراه باشید تا بهترین رستوران های در جنوب تهران (محله جوانمرد قصاب) را به شما عزیزان معرفی کنیم.

اطلاعات رستوران های جوانمرد قصاب را چگونه جمع‌آوری میکنیم ؟

جوانمرد قصاب دارای رستوران های بسیاری است و به علت موقعیت جغرافیایی، مراکز خرید و پاساژها، رستوران های معتبری نیز با کیفتی بهداشتی بالا و با کیفیت غذاهای مناسب را به مشتریان خود ارائه می کنند.

تیم نازی سرا تلاش داشته تا با جمع آوری اطلاعات مکفی از بستر اینترنت و یا مراجعه حضوری به رستوران ها در منطقه جوانمرد قصاب، به روزترین رستوران های جوانمرد قصاب را به شما عزیزان معرفی کند. لازم به ذکر است که این کار تماما توسط مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

آیا شماهم صاحب یک رستوران در جوانمرد قصاب هستید ؟

اگر شماهم صاحب یک رستوران یا کبابی در محله جوانمرد قصاب هستید، پیشنهاد می کنیم تا معرفی بهتر کسب و کارتان را به ما بسپارید و از نتایج شگفتی آور آن منتفع شوید. برای این منظور می توانید از بخش (تماس با ما) پیام بگذارید و یا با شماره تلفن های اعلام شده، تماس بگیرید. همکاران ما با عکاسی اختصاصی از محل شما و تدوین حرفه ای منابع اطلاعاتی شما، اطلاعاتتان را به بانک اطلاعاتی رستوران های جوانمرد قصاب اضافه خواهند کرد.

لیست رستوران ها و سفره خانه ها
لیست رستوران ها و سفره خانه ها

کیفیت رستوران های جوانمرد قصاب

جوانمرد قصاب یکی از محله هایی تهران است که از بهترین رستوران ها در تهران برخوردار می باشد. در رستوران های این محله، تهیه غذا با بهترین مواد اولیه انجام می شود. اولویت های مهم این رستوران ها قیمت مناسب و سرعت عمل در ارایه سرویس در کنار کیفیت بالا است که با توجه به در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات روز دنیا در مجموعه آشپزخانه های صنعتی این رستوران ها ممکن است. این موضوع موجب افزایش ظرفیت تولید و تنوع بیشتر در ارائه سرویس دهی بهتر خواهد شد.

سرویس دهی و خدمات نهار و شام شرکت ها و موسسات با روش های مختلف پخت در محل و سرو در محل و غذای بسته بندی شده ایمن و بهداشتی، از جمله مواردی است که از طریق رستوران های جوانمرد قصاب ارائه می شود.

امکانات و انتظارات از یک رستوران خوب

یک رستوران خوب با آشپزان ماهر و تیم مهمانداران حرفه‌ای در رستوران ها، میتواند کلیه انتظارات شما را در برگزاری مراسم سازمانی، تولد و عقد و دیگر مراسم و دورهمی های خانوادگی و دوستانه برآورده کند. این رستوران ها با امکان تجربه طعم غذا، برای هر ذائقه‌ای منوی کاملی تدارک دیده‌ اند و امکانات رفاهی گوناگونی همچون سالن های VIP، پارکینگ اختصاصی، خانه بازی کودکان، موسیقی زنده، همراهی سالمندان و افراد کم‌توان و… را برای راحتی بیشتر مهمانان ارائه می دهند.

از مهمترین خدمات ارائه شده در این رستوران ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

– استفاده از مواد اولیه مرغوب با امکان خرید روزانه
– محیط شاد و زیبا و بعضا فضایی کاملا سنتی و آرام
– امکان برگزاری مراسم و مهمانی ها با انجام هماهنگی های قبلی

لیست رستوران ها و سفره خانه ها
لیست رستوران ها و سفره خانه ها

انواع غذاخوری در فرهنگ ایرانی

سفره‌خانه

سفره‌خانه گونه‌ای از رستوران با محیط و معماری سنتی ایرانی است که در آن خوراک های سنتی ایرانی پخت و ارائه می‌شود.

طباخی

طباخی که در اصطلاح عامیانه به آن کله پزی هم می گویند، گونه‌ای از غذاخوری سنتی ایرانی است که در آن غذاهای سنگین و پرحجمی مانند کله‌پاچه، خوراک مغز، خوراک زبان و … ارائه می‌شود.

دیزی‌سرا

مکانی است که به صورت خاص و حرفه‌ای به عرضه و توزیع نوعی خوراک سنتی ایرانی به نام دیزی یا آبگوشت می‌پردازد و معمولاً در ظروف سفالی و لعابدار طبخ و آماده سرو می‌شود. در این صورت به آن دیزی سنگی می گویند؛ آبگوشت(شوربا یا دیزی یا پیتی) یکی از غذاهای سنتی ایران است. در طبخ آبگوشت از گوشت و دنبه گوسفند، گوجه فرنگی (و یا رب گوجه فرنگی) و برخی حبوبات از قبیل نخود و لوبیا استفاده می‌شود. 

در بیان مفهوم دیگری از آبگوشت می توان گفت: آبگوشت یا دیزی، خوراکی رقیقی است که از پختن گوشت و پیاز و سیب زمینی و حبوبات درست می‌شود و آن را در دو مرحله می‌خورند؛ اول آب آن را با تکه‌های نان مخلوط نموده، می‌خورند (تلیت) و بعد بقیه مواد را می‌توان با گوشت‌کوب کاملاً کوبیده (گوشت کوبیده)یا نکوبیده با نان، پیاز و چاشنی مانند ترشی و سبزی خوردن میل می‌کنند. در صورت پخته شدن در ظروف سنگی آن را دیزی سنگی می‌نامند. برخی افراد از طریق تلیت کردن، نان‌های خشک را به مصرف مفید می‌رسانند. در عین حال دیزی یکی از غذاهای محلی همدان به‌شمار می‌آید.

چایخانه

از مکان‌های است که عموما به عرضه‌ چای و دمنوش‌های ایرانی و گاه شرقی اشتغال دارند. این خوردنی ها در قالبی خاص یا سنتی مانند استکان کمر باریک و رسوم خاص ارائه می‌ شود. امروزه با گسترش کافه و کافی شاپ‌ها این مکان‌ها تا حد زیادی از رونق افتاده است.

چلوکبابی

چلوکبابی محلی برای طبخ و صرف انواع چلوکباب و خورش‌های ایرانی یا جگر و دل و قلوه گوسفندی است. کباب یکی از محبوب‌ترین غذاهای ایرانی در بین گردشگران‌ خارجی به حساب می‌آید.

لیست رستوران ها و سفره خانه ها
لیست رستوران ها و سفره خانه ها

لذت تجربه یک شب زیبا در کنار دوستان و خانواده

وقتی برای صرف یک وعده‌ی غذایی در کنار خانواده، دوستان و همکاران به رستوران‌ می‌رویم، انتظار داریم که کیفیت غذایی و خدمات مناسب و مطلوبی را تجربه کنیم. منظور از کیفیت، هم کیفیت غذاها و هم سرویس دهی و محیط رستوران است تا بتوانیم از غذاها لذت برده و با رضایت خاطر کافی از آنجا خارج شویم. شاید انتخاب یک رستوران خوب در جوانمرد قصاب، که در هر کوچه و خیابان آن رستوران و غذاخوری دایر است، کار بسیار سختی باشد؛ در این صورت به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات ماغافل نشوید.

چنانچه ساکن تهران هستید و یا از شهرهای دیگر برای گردش و تفریح به تهران آمده‌اید و قصد رفتن به یک رستوران مناسب را دارید، می توانید با نازی سرا همراه شوید تا با بهترین رستوران های تهران آشنا شده و یک وعده غذای عالی و لذیذ را در کنار عزیزانتان نوش جان کنید.

رستوران ها و سفره خانه ها در جوانمرد قصاب

مجموعه رستوران ها و سفره خانه های جوانمرد قصاب با ارائه بهترین کیفیت غذا و مجهزترین امکانات در خدمت شما عزیزانند تا غذاهای متنوع با  هدف سلامت جسم و تناسب اندام را برایتا فراهم آورند.

برای دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات جنوب تهران کافی است به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .

کیفیت غذا ,  محیط رستوران , برخورد کارکنان رستوران ,  پاکیزگی رستوران , تهویه رستوران , دکوراسیون رستوران ,  قیمت غذاها و …

  • خوش آمد گویی با یک لبخند و حالت دوستانه
  • میهمان ها را به میز مورد نظر هدایت کرده و مطمئن شوید که در آنجا راحت هستند
  • آوردن آب ، منو و مواردی ازقبیل میوه، چپیس 
  • به مهمان یا مشتری اجازه دهید با خیال راحت منو را نگاه کرده و اگر سوالی دارد از شما بپرسد
  • سفارش های مهمان را در زمان مناسب گرفته و بلافاصله به آشپزخانه اطلاع دهید
امتیاز دهید
3.5/5
دکمه بازگشت به بالا