advertise-lerning-painting-ad

رستوران های خزانه تهران

فهرست مطالب

رستوران های خزانه تهران

کبابی بیستون خزانه

کبابی بیستون خزانه کبابی بیستون خزانه یکی از بهترین کبابی ها در خزانه تهران می باشد که در تهیه انواع کباب از بهترین مواد اولیه

ادامه مطلب »
رستوران های خزانه تهران

کبابي ياسر خزانه

کبابی یاسر خزانه کبابی یاسر خزانه یکی از بهترین کبابی ها در خزانه تهران می باشد که در تهیه انواع کباب از بهترین مواد اولیه

ادامه مطلب »
رستوران های خزانه تهران

کبابی حاج رضا خزانه

کبابی حاج رضا خزانه کبابی حاج رضا خزانه یکی از بهترین کبابی ها در خزانه تهران می باشد که در تهیه انواع کباب از بهترین

ادامه مطلب »
رستوران های خزانه تهران

کبابی اطمینان خزانه

کبابی اطمینان خزانه کبابی اطمینان خزانه یکی از بهترین کبابی ها در خزانه تهران می باشد که در تهیه انواع کباب از بهترین مواد اولیه

ادامه مطلب »
رستوران های خزانه تهران

رستوران لوکس امیر خزانه

رستوران لوکس امیر خزانه رستوران لوکس امیر خزانه یکی از بهترین رستوران در خزانه تهران می باشد که در تهیه غذا از بهترین مواد اولیه

ادامه مطلب »
رستوران های خزانه تهران

تهیه غذا ای تک خزانه

تهیه غذا ای تک خزانه تهیه غذای ای تک خزانه یکی از بهترین تهیه غذاها در خزانه تهران می باشد که در تهیه انواع کباب

ادامه مطلب »
رستوران های خزانه تهران

تهیه غذا ابوالفضل خزانه

تهیه غذا ابوالفضل خزانه تهیه غذا ابوالفضل خزانه یکی از بهترین تهیه غذاها در خزانه تهران می باشد که در تهیه انواع کباب از بهترین

ادامه مطلب »

رستوران های خزانه تهران

ما در جهت رفاه حال مخاطبان محله خزانه تهران سعی کرده ایم تا در این مطلب با جمع آوری اطلاعاترستوران های خزانه شامل انواع رستوران ، سفره خانه ، کبابی ها و …، فهرستی از رستوران های تراز اول منطقه در جنوب تهران (محله خزانه) را که از کیفیت مواد اولیه بالا و امکانات مناسب برخوردار است، به شما عزیزان معرفی کنیم.

شیوه جمع آوری اطلاعات رستوران های خزانه

خزانه شامل رستوران های بسیاری است و به دلیل موقعیت خاص جغرافیایی، رستوران های معتبر ، بهداشتی و با کیفیت غذاهای مناسب بسیاری در این محل وجود دارند.

ما تلاش کرده‌ایم با جمع آوری اطلاعات از بستر اینترنت و یا با مراجعه حضوری خود رستوران ها ، چلوکبابی ها و … را در راستای شناسایی به شما عزیزان معرفی کنیم. این فرآیند از سوی مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای نیز بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

آیا شماهم صاحب یک رستوران در خزانه هستید ؟

اگر شماهم صاحب یک رستوران یا کبابی در محله خزانه هستید ، می توانید، اطلاعات مستدلی از مکان خدماتی خود را در اختیار علاقمندان قرار دهید. برای این منظور کافی است تا از بخش (تماس با ما) پیام بگذارید و یا تماس بگیرید. همکاران ما با عکاسی اختصاصی از آموشگاه، اطلاعات شما را به این مجموعه اضافه خواهند کرد.

لیست رستوران ها و سفره خانه ها
لیست رستوران ها و سفره خانه ها

کیفیت رستوران های خزانه

خزانه یکی از محله های تهران با بهترین رستوران ها است که در تهیه غذا از  مواد اولیه مرغوب استفاده می کنند. اولویت مهم رستوران های این منطقه، قیمت مناسب و سرعت عمل در ارایه سرویس در کنار کیفیت بالا است که این امر با توجه به در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات به روز دنیا که در مجموعه آشپزخانه های صنعتی این رستوران ها به کار رفته، مقدور میباشد و به عنوان عاملی در جهت افزایش ظرفیت تولید و تنوع بیشتر سرویس دهی در این نوع خاص خدماتی به شمار می رود.

سرویس دهی و ارائه خدمات خاصی همچون نهار و شام برای شرکت ها و موسسات با روش هایی مختلف از پخت در محل و سرو در محل گرفته تا غذای بسته بندی شده ایمن و بهداشتی،‌از مزایای رستوران های خزانه است.

امکانات و انتظارات مشتری از یک رستوران خوب

یک رستوران خوب با تیم آشپزان ماهر و حرفه ای و مهمانداران متبحر، میتواند تا حدود زیادی انتظارات شما را در برگزاری مراسم های سازمانی، تولد و عقد و دیگر مراسم های خانوادگی و دوستانه برآورده کند. این رستوران ها معمولا برای هر ذائقه‌ای منوی کاملی تدارک دیده‌ اند و امکانات رفاهی گوناگونی همچون سالن های VIP، پارکینگ اختصاصی، خانه بازی کودکان، موسیقی زنده، همراهی سالمندان و افراد کم‌توان و… را برای راحتی بیشتر مهمانان در اختیارشان قرار می دهند. استفاده از مواد اولیه مرغوب و تهیه روزانه خوراکی ها، دارا بودن محیطی بسیار شاد و زیبا و فضایی کاملا سنتی و آرام و همچنین امکان برگزاری مراسم و مهمانی ها با هماهنگی قبلی از دیگر مزیت های این رستوران ها است.

لیست رستوران ها و سفره خانه ها
لیست رستوران ها و سفره خانه ها

تقسیم بندی انواع غذاخوری در فرهنگ ایرانی

سفره‌خانه

سفره‌خانه نوع خاصی از رستوران با محیط و معماری سنتی ایرانی است که در آن انواع خوراک های سنتی – ایرانی پخت و ارائه می‌شود.

طباخی

طباخی یا همان کله پزی گونه‌ای از غذاخوری سنتی ایرانی اتلاق می شود که در آن غذاهای سنگین و پرحجمی مانند کله‌پاچه، خوراک مغز، خوراک زبان و … طبخ و ارائه می‌شود.

دیزی‌سرا

مکانی است که به صورت خاص و حرفه‌ای به عرضه و توزیع نوعی خوراک سنتی ایرانی که به دیزی(آبگوشت) معروف است، می‌پردازد. دیزی معمولاً در ظروف سفالی و لعابدار طبخ و آماده سرو می‌شود که در این صورت به آن دیزی سنگی می گویند.

آبگوشت(شوربا یا دیزی یا پیتی) یکی از غذاهای سنتی ایران است و در طبخ آن از گوشت و دنبه گوسفند، گوجه فرنگی (و یا رب گوجه فرنگی) و برخی حبوبات از قبیل نخود و لوبیا استفاده می‌شود. 

آبگوشت را معمولا در دو مرحله می‌خورند؛ اول آب آن را با تکه‌های نان مخلوط نموده، می‌خورند (تلیت). دوم؛ بقیه مواد را می‌توان با گوشت‌کوب کاملاً کوبیده ( به صورت گوشت کوبیده) یا نکوبیده با نان، پیاز و چاشنی مانند ترشی و سبزی خوردن میل کرد. در صورت پخته شدن دیزی در ظروف سنگی آن را دیزی سنگی می‌نامند. جالب است بدانید که دیزی یکی از غذاهای محلی همدان و پرخاصیت ترین غذای ایرانی به‌شمار می‌آید.

چایخانه

از مکان‌های است که عموماً به عرضه‌ چای و انواع دمنوش‌های ایرانی و گاه شرقی می پردازد.  سرو چای در ظروف خاص یا سنتی مانند استکان کمر باریک و رسوم خاص انجام می شود. امروزه با گسترش انواع کافه و کافی شاپ‌ها این مکان‌ها دیگر از رونق افتاده است.

چلوکبابی

چلوکبابی محلی برای طبخ و صرف انواع چلوکباب و خورش‌های ایرانی و یا جگر و دل و قلوه گوسفندی است. کباب ها معمولا از محبوب‌ترین غذاهای ایرانی در جهان به حساب می‌آید.

لیست رستوران ها و سفره خانه ها
لیست رستوران ها و سفره خانه ها

لذت تجربه یک شب زیبا

وقتی برای صرف یک وعده‌ی غذایی در کنار خانواده، دوستان و همکاران به رستوران‌ می‌رویم، در گام اول انتظار داریم که کیفیت مناسبی از غذا را تجربه کنیم. این کیفیت در کنار سرویس دهی و محیط رستوران باعث می شود تا بتوانیم از غذاها لذت برده و شبی خاطره انگیز داشته باشیم. شاید انتخاب یک رستوران خوب در خزانه، در حالی که در هر کوچه و خیابان آن رستوران و غذاخوری دایر است؛ کار بسیار سختی باشد؛ اما چنانچه ساکن تهران هستید، یا از شهرهای دیگر برای گردش و تفریح به تهران آمده‌اید و قصد رفتن به یک رستوران مناسب را دارید می توانید برای انتخاب یک رستوران خوب و با کیفت، همراه نازی سرا شوید تا ضمن آشنایی با بهترین رستوران های تهران، یک وعده غذای عالی و لذیذ را در کنار عزیزانتان نوش جان کنید.

مجموعه رستوران ها و سفره خانه ها در خزانه

مجموعه رستوران ها و سفره خانه های خزانه قادرند تابا ارائه بهترین کیفیت و خدمات، پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشند. رستوران ها و سفره خانه ها خزانه با تمام امکانات به روز دنیا و ارائه غذاهای متنوع و باکیفیت، در تلاشند تا سلامت جسم و تناسب اندام در کنار مشتریان عزیز را محقق سازند.

چنانچه علاقمند به دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات جنوب تهران هستید، کلیک کنید و به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید .

کیفیت غذا ,  محیط رستوران , برخورد کارکنان رستوران ,  پاکیزگی رستوران , تهویه رستوران , دکوراسیون رستوران ,  قیمت غذاها و …

 
  • خوش آمد گویی با یک لبخند و حالت دوستانه
  • میهمان ها را به میز مورد نظر هدایت کرده و مطمئن شوید که در آنجا راحت هستند
  • آوردن آب ، منو و مواردی ازقبیل میوه، چپیس 
  • به مهمان یا مشتری اجازه دهید با خیال راحت منو را نگاه کرده و اگر سوالی دارد از شما بپرسد
  • سفارش های مهمان را در زمان مناسب گرفته و بلافاصله به آشپزخانه اطلاع دهید
امتیاز دهید
3.5/5
دکمه بازگشت به بالا