advertise-lerning-wordpress
وبلاگ

رنگ مو پاییز 1400 – مد محبوبترین و بهترین ترند رنگ موهای فصل پاییز ۱۴۰۰ – 2021

راهنمای کامل رنگ مو پاییز 1400 –  ترند مدل های رنگ مو پاییزه 2021 

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه خاصی به تغییر استایل و ظاهر خود بر اساس ترندهای فصلی دارند، بهتر است در این مقاله با ما همراه باشید.در این مقاله ما به شما می گوییم که ژورنال های برتر بین المللی، چه ترکیب رنگ هایی را برای رنگ موی پاییزی شما در سال 2021 پیشنهاد می دهند . مدل های مختلف رنگ مو پاییز 1400 تنوع بسیاری دارد که دست ما را برای انتخاب باز نگه داشته است.

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – چه رنگ مویی برای پاییز ۱۴۰۰ (2021) مناسب است ؟

رنگ های ترکیبی (balayage) در صدر جدول 2021

سال 2021 یک سال رنگارنگ برای عاشقان رنگ مو بوده و هست و به معنای واقعی کلمه تمامی طیف های رنگی از سیاه تا صورتی و دیگر رنگ های جیغ را در بر می گیرد.اما در میان این دنیای رنگ رنگ، بدون شک رنگ های ترکیبی (بالیاژ) در صدر رنگ موهای منتخب سال 2021 خواهند بود.

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – رنگ های ترکیبی (balayage)

این رنگ ها با نظرات و سلایق فردی هر شخص و بنابر رنگ پوست و تیپ ظاهری فردی می تواند متغیر باشد؛ اما آنچه مسلم است برای داشتن موهایی به روز باید قوانین فصلی در پاییز را رعایت کنید.ترکیب رنگ های پیشنهادی به طور کلی به شما می گوید که در نیمه اول سال بهتر است از رنگ های روشن و شاد و در نیمه دوم سال از رنگ های تیره و سنگین تر استفاده کنید تا بتوانید بهتر با فصل ها هماهنگ باشید.

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – رنگ های ترکیبی (balayage)

در پاییز امسال ترکیب رنگ های مسی پررنگ می تواند انتخاب خوبی باشد.قرمزهای مسی تند و رنگ های گرم زنجیری، به ظاهر شما نشاط می بخشد و می تواند بهترین انتخاب برای روزهای سرد سال باشد.

 موهایی با ته رنگ خاکستری، شکلاتی رقیق و بلوند مرواریدی

 اگرچه رنگ موهای تیره برای نیمه دوم سال مناسب تر به نظر می آید؛ اما این بدان معنا نیست که افرادی که طرفدار رنگ های روشن و بلوند هستند، نمی توانند از این تم رنگ ها استفاده کنند.پیشنهادهای مربوط به انتخاب رنگ موی روشن در پاییز امسال بیشتر بر ته رنگ هایی با تناژ رنگی پایین استوار است.

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – رنگ خاکستری، شکلاتی رقیق و بلوند مرواریدی

متخصصان مد پیشنهاد می کنند که افرادی با رنگ پوست سبزه، چنانچه بخواهند از رنگ های روشن استفاده کنند می بایست به سمت رنگ هایی با سایه های سردتر و ته رنگ خاکستری حرکت کنند.افراد دیگر می توانند از رنگ موهای ترکیبی ترجیجا تناژ شکلاتی رقیق یا رنگ های بلوند با تناژ نقره ای و مرواریدی استفاده کنند.

خاکستری تونال (Tonal Terracotta)

برای افرادی که علاقمند به رنگ موهایی با ترکیب پایه طلایی هستند، بهترین پیشنهادی که برای رنگ موی پاییزی وجود دارد، رنگ پایه طلایی با تم قرمز قهوه ای پررنگ است که برای اکثر افراد بسیار چشم نواز است.اگرچه بسیاری از متخصصان بر این باورند که بهتر است این تناژ رنگ مو در پاییز امسال نیز به سمت رنگ هایی به رنگ نارنجی تند یا دست کم رنگ سفالی پیش خواهد رفت.

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – خاکستری تونال (Tonal Terracotta)

رنگ های بلوند ریشه دار (Rooted Blondes) یکی از محبوبترین رنگ مو پاییز 1400

 یکی از رنگ موهای منتخب در سال 2021 که به تبعیت از سال 2020 متداول شده است، رنگ موهای بلوند با ریشه طبیعی مو است.شاید بتوان گفت دلیل اصلی باب شدن این رنگ موها، بروز کرونا و محدودیت افراد در مراجعه مستمر به آرایشگاه ها برای تجدید رنگ موهای خود باشد. اما به هر تقدیر این نوع خاص از رنگ مو هم اکنون طرفداران زیادی برای خود پیدا کرده است.

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – بلوند ریشه دار (Rooted Blondes)

متخصصان مد و آرایش به کسانی که مایلند رنگ موهای خود را به شکل بلوند ریشه دار درآورند پیشنهاد می دهند . این افراد از رنگ هایی با سایه محوتر و هماهنگ با رنگ پوست در اطراف صورت و ریشه موها استفاده کنند . سپس قسمت انتهایی موی خود را به شکل دلخواه رنگ آمیزی کنند.

موهایی با رنگ موی متضاد (Color Contrast) 

در کنار تمامی تم های رنگی پیشنهادی برای پاییز 2021،‌ رنگ موهای متضاد انتخاب مناسبی برای به ویژه قشر جوان تر که علاقه بیشتری برای جلب توجه دارند، به شمار می رود.  لازم است به این نکته توجه داشته باشید که شما باید به تناسب رنگ پوست و نوع چهره خود نسبت به انتخاب رنگ مو از رنگ های پیشنهادی اقدام کنید . در هر صورت  شما قادر خواهید بود که هر نوع رنگی را بر روی موهای خود قرار دهید؛

رنگ مو پاییز ۱۴۰۰
رنگ مو پاییز ۱۴۰۰ – رنگ موی متضاد (Color Contrast)

اما آنچه اهمیت دارد این است که باید سلامت موی خود را به هر شکل ممکن تامین کنید.تاباتا کوفی؛ سفیر تجارت جهانی ماتریکس درباره اهمیت این موضوع می گوید: “وجه مشترک همه روندهای رنگی نور است. موها باید بسیار سالم و درخشان باشند؛ چه از شکلاتی تیره استفاده کنید، چه قرمز  یا هر رنگ دیگری:”

مطالب مرتبط :

پالتو پاییزه دخترانه ۱۴۰۰ – جدیدترین مدل های ترند پالتو و بارانی زنانه در 1400 – 2021

جدیدترین مدل های لباس و مانتو در پاییز ۱۴۰۰ – ۲۰۲۱ ؟ راهنماي مد روز و رنگ سال در پاييز 1400 – 2021

مدل های برتر مانتو در سال 1400 / بهترین استایل ها و مدل های مانتو در سال ۱۴۰۰

مدل موهای ترند سال ۲۰۲۱

رنگ های ترند سال 2021

⇓⇓به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید⇓⇓

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا