advertise-lerning-wordpress
سالن زیبایی و آرایشگاه های نازی آباد تهران

سالن زیبایی فرشته آرا نازی آباد

سالن زیبایی فرشته آرا

سالن زیبایی فرشته آرا : سالن زیبایی فرشته آرا به مدیریت خانم زارعی میباشد که کلیه خدمات زیبایی وآرایشی از قبیل میکاپ و شینیون حرفه ای عروس – تاج – رنگ مو – لنز – مزه – موی اضافه – فون بدن – اصلاح – ابرو – و یک میکاپ اضافه برای مدلینگ با پاتختی و غیره را ارئه میدهد.

گریم صورت یکی از خدمات  فرشته آرا میباشد.گریم صورت برای متعادل سازی اجزای صورت انجام می شود شما می توانید با انجام یک گریم  عیب های صورتتان را محو کنید و زیبایی و جذابیت صورت خود را چندین برابر کنید.

با گریم صورت می توانید کاری کنید تا چهره شما طبیعی تر به نظر برسد و آرایش صورتتان به چشم نیاید وقتی آرایش صورت زیاد باشد چهره شما غیر طبیعی و مصنوعی خواهد شد

مراحل گریم صورت

بخش اول زیرسازی پوست میباشد که مهمترین بخش گریم است .برای زیر سازی باید پوست صورتتان تمیز باشد .بعد از شستن صورت با آب ولرم و خشک کردن صورتتان از کرم مرطوب کننده پوست خود استفاده نمایید.مرحله ی بعد زدن کانسیلر میباشد.

کانسیلر ها با تن زرد تقریبا همرنگ پوست صورت هستند ،و شما بهتر است که برای گریم عروس از این نوع کانسیلر ها استفاده نمایید  .مرحله ی بعد از زدن کانسیلر فون و کرم پودر میباشد.رنگ فن و یا کرم پودر باید متناسب با چهره فرد باشد . تا زیر سازی پوست طبیعی به نظر برسد.

رنگ های بژ و رز کرم پودر را باهم مخلوط کنید، تا رنگ مورد نظر و مطابق با پوست صورت را بدست آورید. برای کوچک کردن اجزای صورت از رنگ های تیره استفاده نمایید ،و برای برجسته سازی اجزای صورتتان از رنگ های روشن و لایت استفاده نمایید.

 خدمات فرشته ارا  نازی اباد :

به مدیریت خانم زارعی میباشد که کلیه خدمات زیبایی وآرایشی از قبیل میکاپ و شینیون   عروس – تاج – رنگ مو – لنز – مزه – موی اضافه – فون بدن – اصلاح – ابرو … مجموعه سالنهاي زيبای فرشته آرا عزیزان دل همه روزه در اختیارتان هستیم .


آدرس و راه های ارتباطی با سالن فرشته آرا

ساعت کاری سالن :۹:۳۰ تا ۱۹:۳۰

جهت رزور با شماره :  ۵۵۳۴۳۶۵۴-۶

ارتباط در واتساپ  : ۰۹۱۲۹۴۰۹۹۲۳

برای دیدن آرایشگاه های زنانه نازی آباد کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا