advertise-lerning-painting-ad

سالن زیبایی و آرایشگاه های پاسداران تهران

فهرست مطالب

سالن های زیبایی پاسداران

در لیست زیر بهترین و معروف ترین آرایشگاه ها و سالن های زیبایی پاسداران نمایش داده شده است . محله پاسداران تهران دارای سالن های زیبایی و آرایشگاه های بسیاری است که به صورت حرفه ای کار گریم عروس ، میکاپ ، انواع سبک های آرایش ، رنگ مو ، ناخن کاری ، فشیال ، جدیدترین مدل های کوتاهی مو و  … را  با بهترین کیفیت و جدیدترین امکانات انجام می دهند .  بهترین سالن زیبایی در شمال تهران (محله پاسداران) یاری کنیم.

با کلیک بر روی هر کدام از موارد میتوانید تمامی اطلاعات سالن زیبایی از جمله عکس ها ، نمونه کارها ، نظر کاربران ، لینک اینستاگرام ، امتیاز مشتریان و توضیحات کامل درباره سابقه و فعالیت های مرکز را مشاهده کنید . سعی ما بر این بوده که شما عزیزان بتوانید با مقایسه این موارد به راحتی بهترین سالن زیبایی در شمال تهران (محله پاسداران) با توجه به نیاز خود را انتخاب کنید . همچنین با استفاده از نقشه گوگل ، آدرس و تلفن رزرو  میتوانید به راحتی با مرکز مورد نظر ارتباط برقرار کنید و در ساعات و روزهای کاری مرکز به آنجا بروید :

سالن های زیبایی پاسداران

ما سعی کرده ایم تا با جمع آوری اطلاعات سالن های زیبایی پاسداران که دارای سالن زیبایی ،آرایشگاه ها ، گریم عروس و … بروز با کیفیت بالا و امکانات مناسب هستند، شما را در انتخاب بهترین سالن زیبایی در شمال تهران (محله پاسداران) را یاری کنیم.

اطلاعات آرایشگاه های پاسداران را چگونه جمع‌آوری میکنیم ؟

کارشناسان وب سایت نازی سرا تلاش کرده‌اند تا با جمع آوری اطلاعات از بستر اینترنت و یا مراجعه به صورت حضوری از سالن ها، آرایشگاه های پاسداران و مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی، اطلاعات دست اولی را برای شما عزیزان گردآوری کنیم. این مهم توسط مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و البته که هیچ هزینه‌ای بابت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

آیا شماهم صاحب یکی از آرایشگاه های محله پاسداران هستید ؟

اگر شماهم صاحب یکی از سالن های زیبایی در محله پاسداران هستید، به شما پیشنهاد می کنیم تا از بخش (تماس با ما) پیام بگذارید و یا با کارشناسان ما تماس بگیرید، تا شما را در ارتقای کارتان یاری دهیم. همکاران ما در زمینه عکاسی اختصاصی از محل شما و اضافه کردن اطلاعات شما به این مجموعه یاریتان خواهند کرد.

سالن های زیبایی پاسداران
سالن های زیبایی و آرایشگاه های پاسداران

تفاوت آرایشگاه  و سالن زیبایی

1) آرایشگاه زنانه

آرایشگاه عموما به مکانی گفته می‌شود که در آن خدمات مـو به صورت نیمه تخصصی ارائه می‌گردد که اغلب مراجعین برای انجام کار‌‌‌‌های روزانه و در قبال پرداخت وجهی اندک این خدمات را دریافت می‌کنند. هزینه‌‌‌‌های آرایشگاه‌‌‌‌های زنانه اغلب بسیار کمتر از سالن ها و مراکز زیبایی است. در واقع خدمات آرایشگاه‌‌‌‌های زنانه پیش پا افتاده و غیر تخصصی است که افراد ماهر همچون میکاپ آرتیست، هیر استایلیست، متخصص شینیون و ناخن و دیگر افراد در آن اماکن فعالیتی ندارند.
آرایشگاه زنانه معمولا ساعات کاری بیشتری را نسبت به سالن‌‌‌‌های زیبایی دایر است و همانطور که گفتیم به دلیل کیفیت پایین تر خدمات تعرفه‌‌‌‌های کمتری را در قبال انجام سفارشات مشتری دریافت می‌کنند و این خدمات منحصرا خدمات مو و اصلاح مو‌‌‌‌های زائد است. این مراکز فضای کوچکتری را برای خدمات در اختیار دارند ولی در عوض تعداد صندلی‌‌‌‌های بیشتری در آرایشگاه ها موجود است. معمولا سرویس دهندگان در آرایشگاه‌‌‌‌های زنانه با اجاره صندلی از صاحب آرایشگاه مشغول کار می‌شوند و در قبال در آمدی که بدست می‌آورند، درصدی را به عنوان سهم اجاره صندلی به صاحب آرایشگاه پرداخت می‌کنند. پس در نتیجه کیفیت خدمات ارائه شده آنطور که باید و شاید تضمین شده نیست و ممکن است هر شخصی بتواند صندلی کار یک آرایشگاه زنانه را تصاحب کند. در نهایت با توجه به موارد گفته شده مخاطبان آرایشگاه‌‌‌‌های زنانه از همه اقشار جامعه بوده و محدودیت در پذیرش افراد قائل نیستند.

2) سالن زیبایی

منظور از سالن زیبایی مراکزی است که خدمات گسترده تری را نسبت به آرایشگاه‌‌‌‌های زنانه ارائه می‌دهند. خدمات سالن زیبایی به بخش‌‌‌‌های مختلفی مثل: کلیه خدمات مو مانند رنگ، استایل، کوتاهی، شینیون و … همینطور خدمات زیبایی دست و پا، سر و صورت، مانیکور، پدیکور، گریم تخصصی، میکاپ تخصصی، ماساژ حرفه ای و سایر موارد بوده که این مراکز همانطور که گفته شد فضای بیشتری را در اختیار داشته و بدلیل ارائه خدمات تخصصی معمولا تعداد صندلی کمتری را داشته و در عوض کیفیت بیشتری را در خدماتشان ارائه می‌دهند. در واقع سالن زیبایی به اتاق‌‌‌‌های مختلفی برای هریک از خدمات به صورت مجزا تقسیم شده که در هر کدام یک نوع خدمات بوسیله متخصص انجام می‌شود.

لیست سالن های زیبایی و آرایشگاه های پاسداران
لیست سالن های زیبایی و آرایشگاه های پاسداران

همانطور که اشاره شد تعرفه‌‌‌‌های سالن زیبایی بدلیل تخصصی بودن و استفاده از افراد ماهر بسیار بیشتر از تعرفه‌‌‌‌های آرایشگاه زنانه است. مقوله استخدام در سالن زیبایی کمی فراتر از اجاره صندلی است و متقضی می‌بایست رزومه کاملی را از سوابق کاری خود و مهارت هایی که تاکنون کسب کرده به مدیر سالن ارائه دهد و در یک دوره آزمایشی قبل از استخدام دائم فعالیت نماید، مسلما در چنین شرایطی نیروی متخصص استخدام شده و به صورت ماهیانه از مدیر سالن حقوق ثابت دریافت می‌نماید.

خدمات سالن های زیبایی:

 • اصلاح و کوتاهی مو
 • کراتینه مو
 • براشینگ مو
 • شنیون مو
 • انواع بافت مو
 • رنگ و مش مو
 • اکستنشن مو
 • خدمات مژه
 • اصلاح صورت
 • تتو بدن
 • میکروبیلدینگ
 • اپیلاسیون
 • لیزر مو
 • خدمات ناخن
 • گریم و میکاپ
 • پاکسازی پوست
 • طراحی حنا یا تتو ی موقت
لیست سالن های زیبایی و آرایشگاه های پاسداران
لیست سالن های زیبایی و آرایشگاه های پاسداران

مجموعه سالن های زیبایی و آرایشگاه های پاسداران

در مجموع میتوان گفت سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در محله پاسداران تهران این آمادگی را دارند تا با ارائه بهترین خدمات و امکانات در خدمت شما عزیزان باشند.سالن ها و آرایشگاه های پاسداران با ارائه و انجام خدمات متنوع، به همراه برخورداری از آرایشگر های ماهر و مجرب و مواد اولیه و تجهیزات باکیفیت و به روز آمده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

اگر مایل به دریافت آخرین اخبار و مطالب محلات تهران از جمله معرفی بهترین سالن ها و میکاپ آرتیست های تهران هستید، به اینستاگرام نازی سرا مراجعه فرمائید و یا از لینک های زیر در صفحات دیگر مطالب مرتبط را بخوانید .

یک مدیر داخلی سالن زیبایی باید از روابط عمومی بالایی برخوردار بوده و به برقراری ارتباط با افراد تمایل داشته باشد. همچنین باید فن بیان قوی داشته باشد و مشتریان را جذب نماید. خلاق و بروز بودن از دیگر ویژگی های یک مدیر داخلی سالن زیبایی است. چرا که وی باید با جدیدترین تکنیک های روز دنیا در حیطه کاری خویش آشنایی کامل داشته باشد تا بهتر با اتفاقات پیرامون خود برخورد کند.

رعایت نظافت و بهداشت در محیط و تجهیزات , موقعیت مکانی و زمان‌بندی رسیدگی به مشتریان, کیفیت محصولات و استفاده از تجهیزات زیبایی مدرن , ارائه خدمات متنوع به مشتریان , قیمت و هزینه خدمات مختلف در آرایشگاه خوب , محیط و فضای سالن زیبایی , توجه به رضایت مشتریان قبلی , وجود نیروهای متخصص و حرفه‌ای در سالن

امتیاز مطلب
3.5/5
دکمه بازگشت به بالا