advertise-leizer-beauty-ad

قنادی ناتلی نازی آباد

قنادی ناتلی

 قنادی ناتلی نازی اباد
قنادی ناتلی نازی اباد

((برای رفتن به سایت اصلی قنادی ناتلی و سفارش آنلاین کلیک کنید))

شیرینی ناتلی گشایشگر دروازه تجارت نوین

امور شعب: 02187109401-09124444686

ناتلی، فراتر از یک شیرینی فروشی است و همواره به چیزی بیشتر از خواسته مشتریان خود می‌اندیشد. (و شعار ما در ناتلی این است: یک نام دیرین در میان خاطرات شیرین)

قنادی ناتلی کجاست؟

ناتلی می‌تواند با توجه به نیاز مشتریان و فرنچایزی‌هایش و درخواست آنها در هر جایی باشد. در شهرستان‌ها و تمام مناطق تهران، ما محدودیتی از نظر منطقه‌ای نداریم فقط استانداردهایمان طوری تعریف شده است که باید حتما موارد ذیل رعایت شود:

1- در خیابان اصلی باشد.

2- متراژ فروشگاه

3- بافت مسکونی و یا اداری منطقه

4- جای پارک خودروهای مشتریان

با توجه به تاریخچه قدیمی ناتلی و با وجود تجربه این کسب و کار در خانواده و همچنین داشتن علم و دانش در نسل جدید ناتلی با توجه به نگاه آینده و تغییر مشاغل قدیمی به کسب و کارهای جدید، ما را به این نتیجه رسانده که در نحوه تولید عرضه و بازاریابی مجموعه تغییراتی بنیادین انجام داده و بتوانیم در برابر فرصت‌ها و تهعدات و نقاط ضعت و قوت خود با تنظیم برنامه استراتژیک بلندمدت بتوانیم سرمایه‌های کوچک را به اهداف بزرگ تبدیل کنیم و بتوانیم کمک شایانی به تمام کسانی که به این کسب و کار علاقه دارند داشته باشیم.

اهداف:

1. افزایش توان رقابتی و استمرار آن جهت کسب بیشتر سهم بازار

2. ارائه محصولات با کیفیت در تمام گروه‌های کیک و شیرینی منطبق با آخرین دستاوردهای این صنعت

3. طراحی و تولید و ارائه محصولات به صورت کاملاً بهداشتی و به موقع

4. ایجاد کارآفرینی و اشتغال در سطح جامعه

5. برقراری ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و مشتریان این شرکت با بیش از 1000 نوع محصول در گروهای کیک و شیرینی فعالیت می‌نماید.

چشم‌انداز:

در هر منطقه تهران یک شعبه ناتلی و در هر استان یک شعبه و در کشورهای حوزه خلیج یک کافه ناتلی

ماموریت:

ما همگی شیرینی‌‌پزهای حرفه‌ای هستیم که با علم بازاریابی و مارکتینگ به خوبی آشنا هستیم و محصولات با کیفیت را در فروشگاه‌های معتبر و در نزدیکترین نقطه به مشتریانمان تولید و ارائه می‌نماییم. مشتریان ما تمام افرادی هستند که برای ذائقه خود ارزش بسیاری قائل هستند و حاضر هستند به خاطر یک شیرینی و شکلات خوشمزه کالری اضافه آن را با ورزش کردن جبران نمایند و ما سعی می‌کنیم رویاهای شما را به واقعیت تبدیل کنیم. رویای عروسیتان، تولدتان، پذیرایی خاص از مهمانهایتان در جشن‌ها و شادی‌هایتان و تولدها و سوگواری‌هایتان و در ولادت‌ها و عید نوروز و به طور کلی تمام روزهای سال در کنار شما هستیم.

تمرکز ما بر روی تولید شیرینی و عرضه در فروشگاه‌های استاندارد است و مشتریان هر وقت هوس کنند می‌توانند محصولات جدید ما که همیشه و هر هفته قابل تغییر هستند، را انتخاب نمایند و از آنجایی که ما همیشه طرفدار چیزهای خوشمزه هستیم و خوراکی یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌ها و نیازهای ما است، ما صنعت شیرینی و شکلات را انتخاب نموده‌ایم.

ما در طول حدود 100 سال فعالیت، وفاداری خود را به این صنعت حفظ نموده‌ایم و کار ما تولید شیرینی و عرضه آن است.

هدف نهایی:

ما سعی می‌کنیم همیشه جزء 3 قنادی باشیم که در منطقه فعالیت خود به ذهن مردم آن منطقه می‌رسد و جزء اولین انتخاب در تصمیم نهایی مشتریان باشیم.

استراتژی:

ما در قنادی ناتلی واحدی داریم به نام توسعه شعب که یکی از نقاط قوت مجموعه ما می‌باشد. دراین واحد به متقاضیان کمک می‌شود که چگونه می‌توانند این کسب و کار را داشته باشند . چگونه می‌تواند در آن مهارت پیدا کنند و آن را توسعه دهند. ما در این مجموعه فرایندهای 16 گانه‌ای را که کمک می‌کند این کسب و کار رشد کند گام به گام و در یک بازه زمانی یک ساله به همکاران خود انتقال می‌دهیم و آموزش و فهم آن را بسیار آسان کرده‌ایم و با هرگونه بودجه‌ای که داشته باشید . برای شما طرح جامع و کاملی در نظر گرفته‌ایم . واحد مالی تا تولید و عرضه و نرم‌افزارهای مورد نیاز تا انتخاب موقعیت جغرافیای . مکان فعالیت کسب و کار شما خدمتی است که ما به شما عرضه می‌کنیم.


آدرس و تلفن باغ شیرینی ناتلی در نازی آباد


دیدن بقیه شیرینی فروشی های نازی آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا