advertise-leizer-beauty-ad

بورس مانتو خیابان پارس(اکبر مشهدی) نازی آباد

مانتو خیابان پارس نازی آباد

محله نازی آباد به عنوان قطب مد و پوشاک در جنوب تهران مطرح است و همین موضوع آن را به مهمترین مرکز خرید برای  مردم مناطق 16، 18 و 20 تهران که از مناطق پرجمعیت این کلانشهر به شمار می روند، تبدیل کرده است. میتوان گفت یکی از اصلی ترین مراکز مانتو فروشی و مزون مانتو ، پالتو و … در جنوب شرقی شهر ، خیابان پارس (اکبر مشهدی) در نازی آباد به حساب می آید .همیشه بهترین و جدیدترین مدل های مانتو را در خیابان پارس نازی آباد قبل از جاهای دیگر میتوان یافت .

مانتو خیابان پارس نازی آباد 
مانتو خیابان پارس نازی آباد

نازی آباد به مدد مراکز خرید مستقر در دو خیابان اکبر مشهدی (پارس قدیم) و شهید بابایی (مدائن قدیم)،  مسقر شده است . و می توانید کالا ها و محصولات مورد نیاز خود را تامیین کنیددر این مقاله سعی داریم درباره خیابان اکبر مشهدی (پارس قدیم) بیشتر برایتان بگوییم و شما را با مراکز خرید و صنوف فعال در این محله آشنا کنیم.

محل تبلیغات

موقعیت مکانی خیابان پارس

خیابان اکبر مشهدی یا همانطور که بومیان نازی آباد از آن نام می برند؛ خیابان پارس، یکی از دو خیابان اصلی بازار نازی آباد است که در حد فاصل خیابان شهید رجایی و میدان بازاردوم نازی آباد قرار دارد.

مانتو خیابان پارس نازی آباد 
مانتو خیابان پارس نازی آباد

این خیابان از سمت شرق به غرب یکطرفه بوده و تقریبا در تمامی ساعت های روز ترافیک سنگینی دارد.از ابتدای شروع این خیابان در حدفاصل خیابان رجایی، چندین مغازه برای فروش موبایل و اکسسوری های مربوط به گوشی های همراه و وسایل جانبی الکترونیکی وجود دارد.با عبور از این مراکز تجاری، مزون های عروس قرار دارند که انواع لباس های نامزدی و عروس و ملزومات مربوط به جشن های عقد و ازدواج را عرضه می کنند.

مانتو خیابان پارس نازی آباد 
مانتو خیابان پارس نازی آباد

فروشگاه اینترنتی مدچین خرید انواع لباس و مانتوهای زنانه با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای دیدن محصولات کلیک کنید

پاساژها ، آرایشگاها و امکانات دیگر در خیابان پارس

ماهیت این مزون ها ایجاب می کند که در این خیابان تعداد زیادی آرایشگاه و عکاسی نیز وجود داشته باشد.با عبور از مزون ها، مراکز فروش کیف و کفش پوشاک آغاز می شود. در ادامه مسیر شما می توانید فروشگاه های بزرگ مربوط به لباس و البته بیشتر مانتو و شال و روسری را در دو طرف خیابان شاهد باشید.

مانتو خیابان پارس نازی آباد 
مانتو خیابان پارس نازی آباد

تعدادی از پاساژهای نازی آباد نیز در این خیابان قرار دارد که از جمله مهمترین آن ها می توان به لوتوس مال اشاره کرد.یک فروشگاه بزرگ جهت تامین لوازم ورزشی و یک خانه کودک مختص تفریحات کودکان نیز در امتداد این خیابان وجود دارد.کوی پلیس به عنوان شهرک مسکونی نازی آباد نیز در اواسط این خیابان قرار دارد.

در انتهای این خیابان شما به میدان بازار دوم نازی آباد دسترسی خواهید داشت که اصلی ترین میدان محله نازی آباد است و تمامی سرشاخه های مهم فروشگاهی این محله، از این میدان آغاز می شود.

مانتو خیابان پارس نازی آباد 
مانتو خیابان پارس نازی آباد

در معابر حد فاصل دو خیابان اصلی پارس و مدائن (که به صورت موازی قرار دارند و هر دو به میدان بازار دوم ختم می شوند)، نیز فروشگاه ها و مراکز خرید زیادی وجود دارد که می توانید برای گذر از یک خیابان اصلی به خیابان دیگر از آن ها عبور کنید و از فروشگاه های آن نیز بازدید کنید.


مطاب مرتبط:

نازی آباد را بهتر بشناسیم (آدرس محل قرارگیری تاکسی ها ، اتوبوس ها و مترو به سمت نازی آباد ).

تاریخچه ی نازی آباد ، نازی آباد چگونه شکل گرفت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا