advertise-lerning-painting-ad
مراکز درمانی و پزشکان نازی آباد تهران

مهناز میهنی متخصص کودکان نازی آباد

مهناز میهنی متخصص کودکان در نازی اباد

دکتر مهناز میهنی متخصص بیماری های کودکان (اطفال)   هستند. مطب دکتر مهناز میهنی در شهر تهران است. نوبت دهی اینترنتی، مشاوره اینترنتی و مشاوره تلفنی دکتر مهناز میهنی در سامانه میهن پزشک فعال است یا می توانید فعال شدن سرویس های اینترنتی مانند نوبت دهی را از دکتر مهناز میهنی درخواست کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهناز میهنی متخصص بیماری های کودکان (اطفال) وارد سامانه میهن پزشک شوید و نوبت خود را ثبت نمایید. درصورت فعال نبودن سرویس نوبت دهی می توانید با شماره تلفن های دکتر مهناز میهنی تماس بگیرید. از طریق سامانه میهن پزشک آدرس، شماره تلفن و نظرات بیماران دکتر مهناز میهنی را مشاهده کنید .

متخصص کودکان  
متخصص کودکان

محل دقیق  و شماره تماس دکتر میهنی

آدرس مطب :

نازی آباد،خیابان رجایی، روبروی خیابان اکبر مشهدی (پارس)، ساختمان مهستان، طبقه پنجم، واحد ۱۵

چقدر سریع میتوانم از دکتر مهناز میهنی نوبت بگیرم؟

معمولا، امکان نوبت دهی برای دکتر مهناز میهنی طی ۷ روز آینده در  امکان پذیر میباشد.

آیا دکتر مهناز میهنی بیمار جدید قبول میکند؟

بله، اگر قبلا به دکتر مهناز میهنی مراجعه نکرده اید هیچ مشکلی نیست. میتوانید به عنوان بیمار جدید مراجعه کنید.

آیا دکتر مهناز میهنی بیمه من را قبول میکند؟

مهناز میهنی متخصص کودکان با توجه به متغیر بودن درخواست و شرایط هر بیمار و نوع بیمه آن ها برای اطلاعات بیشتر باید با دکتر مهناز میهنی تماس بگیرید و شخصا این مساله را مطرح نمایید. توجه داشته باشید فقط در شرایط خاص و برای خدمات درمانی ممکن است بیمه پذیرفته شود.

متخصص کودکان

آیا میتوانم از دکتر مهناز میهنی اینترنتی نوبت بگیرم؟

برای نوبت دهی اینترنتی از دکتر مهناز میهنی میتوانید از باکس بالای پروفایل میهن پزشک شرایط و مقررات نوبت دهی را مشاهده نمایید. در صورت فعال بودن نوبت دهی اینترنتی دکتر مهناز میهنی میتوانید آنلاین درخواست خود را ثبت کنید.

شاخه فعالیت دکتر مهناز میهنی چیست؟

برای آشنایی بیشتر با متخصص بیماری های کودکان بهتر است بدانید تخصص اطفال که از شاخه‌های اصلی پزشکی می‌باشد به طور اختصاصی به مسائل بیماری‌های کودکان می‌پردازد. تخصص اطفال در برگیرنده مسائل تندرستی کودک از زمان نوزادی تا بزرگ‌سالی است. متخصص اطفال با تمام جنبه‌های پرورش کودک برای رشدی سالم تا بزرگسالی سروکار دارد. اطفال ممکن است در بدو تولد دچار بیماری‌هایی من جمله شکاف کام و لب و یا ناهنجاری‌های قلبی و کلیوی باشد و یا در دوران کودکی دچار بیماری‌های آشکار و یا پنهان شوند، در این ایام مراجعه دبه پزشک اطفال می‌تواند از نگرانی‌های والدین بکاهد.

متخصص کودکان

برای چه خدماتی میتوانم به دکتر مهناز میهنی مراجعه کنم؟

از جمله خدماتی که میتوانید از دکتر مهناز میهنی دریافت کنید واکسیناسیون اطفال، تشخیص و درمان و پیشگیری بیماری های اطفال، رژیم غذایی و بهداشتی جهت تنظیم رشد کودکان، تشخیص و درمان مشکلات رایج روان پزشکی اطفال، ختنه و چکاپ ماهانه نوزادان و … میباشد.


مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا