advertise-lerning-painting-ad
آموزشگاه های نازی آباد تهران

آموزشگاه زبان سفیر شعبه نازی آباد

موسسه زبان سفیر شعبه نازی آباد

این موسسه با عملکردی فوق‌العاده و با اساتید با تجربه با بهترین و بروز ترین متدهای یادگیری زبان در اختیار دوستداران یادگیری زبان های خارجی قرار دارد . موسسه زبان سفیر شعبه نازی آباد با سال ها تجربه ی آموزش زبان‌های خارجه آماده است تا خدمات خود را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد .

موسسه سفیر  نخستین ارائه دهنده‌ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش حضوری به همراه آموزش آنلاین. در 20 اردیبهشت ماه سال 1378 با افتتاح اولین شعبه خود در منطقه‌ی قلهک تهران آغاز به کار کرد.آموزشگاه زبان انگلیسی سفیر گفتمان اکنون با 2 دهه سابقه‌ی درخشان با 97 شعبه در تهران و مراکز استان‌، به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان انگلیسی در کشور شناخته می‌شود.

مدیر آموزش: مریم فرمانی

کارشناس اداری: نیلوفر ملکی

آموزشگاه سفیر شعبه نازی آبادآموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد


آدرس موسسه زبان سفیر

آدرس شعبه : تهران ، نازی آباد ، خیابان مدائن (بابایی)، کوچه جعفری، پلاک 16

تلفن :    02155086747

وبسایت : gosafir.com


آموزشگاه زبان سفیر

زبان سفیر نخستین ارائه دهنده‌ی سیستم آموزش ترکیبی هایبرید شامل آموزش در کلاس به همراه آموزش آنلاین در فضای مجازی، در 20 اردیبهشت ماه 1378 با افتتاح اولین شعبه در منطقه‌ی قلهک تهران آغاز به کار کرد.

سفیر گفتمان اکنون با 2 دهه سابقه‌ی درخشان .به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 102 شعبه در تهران و مراکز استان‌های کشور. پایبندی خدشه‌ناپذیر به اصول مشتری‌مداری و دانشجو محوری در فرآیند یادگیری به موازات کارآفرینی و ایجاد امنیت .و رفاه شغلی برای بیش از 2000 نفر از بهترین مدرسین زبان‌های خارجی و 500 نفر از تواناترین مدیران. کارشناسان و کارکنان اداری و پشتیبانی. در مسیر ارائه‌ی خدمات برتر آموزشی به مردم عزیز میهن سرافرازمان .موفق به اخذ 5 گواهینامه استاندارد جهانی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت. ایزو 10002 در مدیریت شکایات مشتریان و ایزو 10015 در مدیریت و آموزش. ایزو 29991 در سیستم مدیریت یادگیری زبان و ایزو 29990 استاندارد سیستم کیفیت مراکز آموزشی. همچنین کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین المللی زبان از دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج شده است.

آموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد
آموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد

اساتید سفیر

زبان سفیر گفتمان همواره تلاش نموده تا از یک طرف با بهره‌گیری از  مقالات جدید و پژوهش‌های انجام شده در دانشگاه‌های معتبر ایران و جهان و از طرف دیگر با بررسی جامع کیفیت خروجی‌های دوره‌های تربیت مدرس برگزار شده در واحد جذب مدرسین، مناسب‌ترین و کاربردی‌ترین بستۀ آموزشی تربیت استاد زبان را تهیه نماید.

این موسسه که با پشتوانه آموزشی دانشگاه آکسفورد در جهت تربیت مدرسان زبان در کشور قدم بر می‌دارد، اکنون شاهد فعالیت حدود 1200 مدرس در  شعبه‌های خود است.

مربیانی که مسئولیت تعلیم هزاران دانشجو در سراسر کشور را بر عهده دارند و در حال حاضر بیش از 100 نفر از اساتید موفق به دریافت مدرک بین المللی CELTA  گردیده‌اند و کلیه اساتید پیوسته تحت آموزش‌های ادواری ضمن خدمت با هدف به‌روزرسانی و ارتقاء سطح کیفی آموزشی قرار می‌گیرند.

آموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد
آموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد

واحد‌های سفیر

سفیر گفتمان اکنون با 102 شعبه در تهران و شهرستان‌ها. یکی از موسسات پیشرو در زمینه آموزش زبان در کشور است. کارمندان اداری مراکز آموزش زبان سفیر گفتمان در تمامی واحد‌ها وظیفه هماهنگی امور و رسیدگی به نیازهای دانشجویان را برعهده دارند که همه روزه در دو شیفت صبح و عصر از 7:30 تا 20:30 آماده ارائه خدمات پاسخگویی و پذیرش دانشجو، تعیین سطح و ثبت نام در دوره‌های فشرده، ترمیک، پنجشنبه، جمعه، فوق فشرده، و 2 روز در هفته هستند.

آموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد
آموزشگاه سفیر شعبه نازی آباد

منابع آموزشی

موسسه زبان گفتمان، دوره‌های آموزشی متنوعی را برای علاقمندان به یادگیری زبان انگلیسی و فرانسه ارائه می‌دهد .هر یک از این دوره‌ها از منابع آموزشی ویژه با توجه به نیازهای زبان آموزان استفاده می‌کنند.


آدرس موسسه زبان سفیر


دیدن بقیه آموزشگاه های نازی آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا