advertise-leizer-beauty-ad

نور درمانی صورت نازی آباد

نور درمانی امگا لایت ال ای دی تراپی نازی آباد

نور درمانی صورت نازی آباد

تلفن  مشاوره پوست  :

09195154600

تابش نور LED یک روش درمانی برای پوست است که از طول موج های مختلف استفاده می شود. تحقیقات نشان داده که طول موج های مختلف نور مانند نور قرمز و آبی در بهبود زخم ها تاثیرگذار است. قبل از وارد شدن این روش به لیست خدمات درمانی و زیبایی پوست، افراد نیروی دریایی امریکا در آغاز دهه 1990 برای تسریع روند بهبود زخم ها و عضلات آسیب دیده از نور درمانی بهره می بردند. امروزه بسیاری از متخصصان زیبایی برای جوانسازی پوست و پیشگیری از بروز علائم پیری از نور درمانی استفاده می کنند. همچنین برای درمان آکنه نیز کاربرد دارد. نور قرمز برای جوانسازی و نور آبی برای بهبود آکنه ها به کار می رود. این روش برای انواع تایپ پوستی مناسب می باشد. نور درمانی مانند دیگر روش های درمانی نیازمند چند جلسه در یک دوره منظم است. مدت زمان هر جلسه تقریبا 20 تا 40 دقیقه طول می کشد و باید ماهی یکبار انجام شود. دستگاه های LED خانگی نیز در بازار موجود هستند اما نتایج آن به دلیل فرکانس پایین امواج نور چشمگیر نیست.

مزایای روش نور درمانی

 • درمان آکنه.
 • کاهش التهابات پوستی.
 • جوانسازی و بهبود چین و چروک ها.
 • رفع لک هایی که با افزایش سن بر روی پوست ظاهر می شوند.
 • تحریک پوست برای افزایش کلاژن سازی.
 • بهبود اثر سوختگی.

انواع طیف نوری

دستگاه تونل ال ای دی نور درمانی دارای 7 نوع طول موج می باشد :

 نور آبی:

در ال‌ ای‌ دی درمانی با نور آبی، روی غدد سباسه تمرکز می‌شود، این غدد که با عنوان غدد چربی پوست شناخته می‌شوند در زیر فولیکول‌های مو قرار دارند.

غدد سباسه برای چربی‌رسانی به پوست و مو ضروری هستند و از خشکی آن‌ها جلوگیری می‌کنند. البته این غدد می‌توانند بیش فعال شده و موجب پوستی چرب و ایجاد آکنه شوند. نور آبی موجود در تونل نور تمامی باکتری ها و آکنه های موجود در زیر پوست را نابود می کند که همین امر سبب از بین بردن جوش های فعال در زیر پوست می شود.لازم به ذکر می باشد که استفاده از دستگاه تونل ال ای دی برای نور درمانی موجب می شود که دیگربدون استفاده از هیچ دارویی هیچ گونه جوش جدیدی به وجود نیاید.

نور سبز:

استفاده از تونل ال ای دی و وجود رنگ ال ای دی سبز در آن سبب ریلکس کردن و آرامش پوست می شود.

-کک و مک ، سوختگی های آفتاب و لکه های پیری پوست را درمان می کند.

-این نور سبز هایپر پگمنتیشن و یا سیاه شدگی نواحی از پوست به دلیل کاهش ملانین را درمان می کند.

 همچنین پوست را روشن کرده و از تغییر رنگ و زردی پوست جلوگیری می کند.

نور زرد:

استفاده از تونل ال ای دی و وجود رنگ ال ای دی زرد در آن سبب درمان قرمزی پوست می شود.

-جریان اکسیژن را به سلول های پوست افزایش و انرژی دوباره ای به پوست می دهد.

-سبب سم زدایی غدد های پوستی می شود.

-سبب بهبود بافت و چین و چروک های پوست می شود نور زرد بهترین درمان جهت رفع قرمزی پوست می باشد و انرژی دوباره به سلول های پوست می دهد.نور زرد دستگاه تونل ال ای دی کلین باعث کاهش سرخی حاصل از اتمام فیشیال می شود و نیز ضایعات حاصل از تبخال را نیز از بین می برد.

نورقرمز:

نور قرمزهمانطور که از گذشته ثابت شده است  باعث افزایش جریان خون می شود که در انتها باعث تحریک فرآیند کلاژن سازی افزایش الاستین در پوست نیز می شود. همان طور که می دانید کلاژن برای ترمیم بافت از بین رفته پوست ضروری است که این امر خود باعث از بین رفتن چروک ها و اسکار های سطح پوست،روشن کنندگی پوست، افزایش سفتی پوست و کاهش پیری پوست می شود.

نور بنفش:

همانطور که می دانید رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ آبی و قرمز به وجود می آید که باعث از بین بردن آکنه و اُسکار های روی پوست می شود.

نورسفید:

نور سفید به تقویت پوست تضعیف شده می پردازد و پوست را از حالت شلی درآورده و تقویت می کند و نیز پوست را با فواید بسیار ریلکس می کند.

 در ادامه توضیح میدهم که نوردرمانی LED تراپی با تمام مراحل درمانی فیشیال قابل انجام است

-نور درمانی ال ای دی LEDبا آر اف RF
نور درمانی ال ای دی ممکن است بعد از آراف تراپی برای افزایش تحریک ATP برای تقسیم سلولی استفاده شود. لطفاً قبل از استفاده از نور درمانی ال ای دی مطمئن شوید که تمام ژل رسانایی برداشته شده و پوست خشک و تمیز است.
پس از تکمیل نور درمانی ال ای دی، می توانید از ماسک های مراقبتی پوست و یا سرم مخصوص پوست جهت حمایت تغذیه ای پوست استفاده کنید و به دنبال آن یک ماسک درمانی استفاده کنید.

عوارض روش نور درمانی

از آنجایی که نور LED اشعه فرابنفش ندارد در طولانی مدت آسیبی به پوست نمی رساند. نور درمانی درد ندارد. مصرف برخی داروها مانند ویتامین A حساسیت پوست به نور را افزایش می دهد و نباید در زمان مصرف این ویتامین انجام شود.

نور درمانی با دستگاه امگالایت بسیار مفید بوده و هیچ گونه عوارض جانبی ندارد .

تلفن  مشاوره پوست  :

09195154600

ال ای دیLED تراپی چیست؟

کاربرد نور درمانی در فیشیال و تکنیک پوست کره ای چیست؟

دستگاه تونل نور میتواند منافذ باز و بزرگ را به حداقل برساند، گردش خون و تنفس پوست را افزایش دهد.

یکی از قویترین ابزارهای محرک سلول های پوستی برای کلاژن سازی طبیعی بوده که پوستی صاف، نرم و جوان را برای شما به ارمغان می آورد.

وجود هفت رنگ ال ای دی این تونل به لایه های عمیق پوست شما نفوذ می کند که سبب می شود تا سلول های سالم جدید تولید شود و نشانه های پیری کم شود و همچنین گردش خون زیاد شود.

مهمترین عواملی که باعث باز شدن منافذ پوست می‌شوند، عبارتند از:

افزایش چربی پوست (سبوم): اگر پوست شما چرب باشد، غدد چربی پوست شما، چربی زیادی تولید می‌ کند.

لازم  به ذکر است که فعالیت غدد سباسه هر فرد به ژنتیک و اندازه منافذ بستگی دارد.

کم شدن خاصیت کشسانی پوست اطراف منافذ: اگر پوست قابلیت ارتجاع پذیری کمتری داشته باشد، این پدیده رخ می‌دهد.

در این حالت منافذ پوست بزرگتر به نظر می‌رسند.

بزرگ شدن حجم فولیکول مو: وقتی منافذ پوست بسته شوند، حجم فولیکول بزرگتر می‌ شود.

تلفن  مشاوره پوست  :

09195154600

چه چیز هایی منافذ پوست را مسدود می کنند؟

وقتی چربی در منافذ پوست ما جمع ‌شود و با آلودگی و لوازم آرایش روی پوست ترکیب ‌شود، منافذ مسدود می‌شوند.

در نتیجه، منافذ پوست کشیده می‌شوند و بزرگتر به چشم می‌آیند.

البته،توجه داشته باشید اگر منافذ پوست مسدود شوند، ممکن است پوست ما جوش بزند.

بنابراین لازم به ذکر است که هدف ما کوچک کردن منافذ باز است و نه بستن کامل آنها.

انواع منافذ باز پوست به چند دسته تقسیم می شوند؟

انواع منافذ باز پوست شامل موارد زیر می باشد:

 • منافذ بسیار بزرگ
 • منافذ فرو رفته
 • منافذ سفید
 • منافذ سر سیاه
 • منافذ آکنه ای

کلاژن چیست؟

کلاژن یک  نوع پروتئین است که از ساختار  آمینو اسیدی تشکیل شده است که ساخته شده از کربن، اکسیژن و هیدروژن است.  حاوی اسیدهای آمینه گلیسین، پرولین، هیدروکسی پرولین و آرژینین است.

کلاژن در پوست،استخوان ها،تاندون ها و غروف ها وجود دارد و باعث چسبندگی ان ها می شود و انعطاف پذیری انها بخاطر وجود این پروتئین است.

همچنین کلاژن برای کشش پوست امری است حیاتی که باعث انعطاف پذیری  و استحکام ان می شود.

لیگامان نوع دیگری از بافت همبند است که دو استخوان را پیوند می دهد و در نتیجه مفاصل را با هم نگه می دارد. تاندون ها مشابه بافت های مختلف هستند که عضلات را به استخوان ها متصل می کنند. تمام این بافت ها، استخوان ها، رباط ها، تاندون ها و عضلات اسکلتی بدن، از پروتئین تشکیل شده اند. یکی از این پروتئین ها کلاژن نامیده می شود.

کلاژن جزء اصلی بافت همبند است که فراوان ترین پروتئین در پستانداران است که حدود25 تا 35 درصد  پروتئین بدن را تشکیل می دهد. نور درمانی به افزایش کلاژن سازی پوست کمک می کند .

نقش کلاژن در بدن چیست ؟

کلاژن به تقویت ساختارهای مختلف در  بدن کمک می کند و از جلوگیری جذب و گسترش مواد بیماریزا، سموم محیطی، میکرو ارگانیسم ها و سلول های سرطانی محافظت می کند. پروتئین کلاژن همچون  سیمانی است که همه چیز را با هم نگه می دارد.

کلاژن همچنین در تمام بافت های  عضلانی ، رگ های خونی، دستگاه گوارش، قلب، کیسه صفرا، کلیه ها و مثانه وجود دارد که سلول ها و بافت ها را کنار هم نگه می دارد. کلاژن حتی جزء اصلی مو و ناخن  نیز است.

تلفن  مشاوره پوست  :

09195154600

تکنیک پوست کره ای و نور درمانی (امگا لایت)

تکنیک پوست کره ای چیست ؟

از جمله روش‌های بسیار موثر و مفیدی که در جهت مراقبت از پوست مورد استفاده قرار می‌گیرد، تکنیک پوستی کره‌ای است. در پاسخ به این سوال که تکنیک پوست کره‌ای چیست باید گفت که این تکنیک از طریق مزوتراپی صورت می‌گیرد و در آن از طریق سوزن‌های نانو، پیگمنت‌هایی که کاملا طبیعی بوده و متناسب با بافت‌های پوست ساخته شده‌اند به داخل بافت‌ها و لایه‌های مختلف پوست تزریق می‌شوند و به روشن سازی پوست کمک بسیار زیادی می‌کنند.

نکته مهم این است که سوزن‌های نانویی که در این روش مورد استفاده قرار می‌گیرند، به شکلی وارد پوست می‌شوند که پوست هیچ خونریزی ندارد؛ با این حال آسیبی به لایه‌های اپیدرمی پوست وارد نشده و پوست شما با دور از هر گونه آسیبی تحت درمان قرار می‌گیرد.

در این روش منافذ پوست کاملا آزاد خواهند بود و مسدود نخواهند شد و در نهایت امکان نفوذ اکسیژن به بافت‌های پوست شما وجود داشته و راه تنفس برای سلول‌های پوستی شما باز خواهد شد. این روش همانند استفاده از کرم پودر‌های آرایشی، عوارض خاصی را برای پوست شما به همراه نخواهد داشت.

استفاده از این تکنیک برای روشن سازی پوست، برای هر نوع پوستی مناسب بوده و تمام افراد می‌توانند از این روش برای رفع مشکلات پوستی و روشن سازی پوست استفاده کنند. حتی افرادی که پوستی حساس دارند نیز، امکان استفاده از این روش را برای رفع مشکلات پوستی و زیباسازی پوست خود خواهند داشت.

مزیت تکنیک پوست کره‌ای چیست ؟

• یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تکنیک پوست کره‌ای، رفع تیره‌گی پوست صورت است.

• با استفاده از این روش می‌توان پوستی بسیار روشن و شفاف را برای خود به وجود آورده و به افزایش میزان درخشش پوست کمک کرد.

• علاوه بر آن افرادی که از رنگ پوست خود رضایت ندارند، می‌توانند با استفاده از این تکنیک برای تغییر رنگ پوست خود اقدام کرده و رنگ پوست خود را تا چند درجه تغییر بدهند.

• جای هر گونه جوش و لک و پیس از پوست صورت پاکسازی خواهد شد.

•  افرادی که از تیره‌گی اطراف چشم و لب‌های خود رنج می‌برند، با استفاده از این روش می‌توانند کمک شایانی به رفع این تیره‌گی‌ها کرده و باعث روشن سازی پوست در این نواحی شوند.

• کمک به رفع تیره‌گی‌های آرنج و همچنین زانو و روشن سازی این قسمت‌های بدن است.

• افرادی که از سرطان پوست رنج می‌برند، با استفاده از تکنیک پوست کره‌ای می‌توانند پوست دلخواه خود را داشته باشند؛ این تکنیک علاوه بر کمک به زیبایی این افراد، به بهبود روحیه آن‌ها نیز کمک خواهد کرد.

• استفاده از تکنیک پوست کره‌ای باعث تقویت سلول‌ها و بافت‌های پوستی برای تولید کلاژن و الاستین‌های مورد نیاز پوست می‌شود و در نهایت به جوانسازی پوست و جلوگیری از پیری زودرس پوست، کمک می‌‌کند.

طول مدت استفاده از این روش درمانی برای جوانسازی پوست صورت، تقریبا یک ساعت است. علاوه بر آن استفاده از تکنیک پوست کره‌ای عوارض خاصی را به همراه نخواهد داشت و افراد در حین استفاده از این تکنیک، درد خاصی را احساس نمی‌کنند.

عوارض تکنیک پوست کره ای

عوارض تکنیک پوست کره ای یکی از سوالات مهم بسیاری از مشتریان می باشد. مطابق شواهد علمی عوارض تکنیک پوست کره ای تاکنون با قطعیت مشخص نشده و اگرچه این تکنیک مخالفانی نیز دارد اما مشاهدات میدانی ما تاکنون عوارض تکنیک پوست کره ای را کشف نکرده و فقط ممکن است برخی التهاب های پوستی مقطعی را بتوان بعنوان عوارض تکنیک پوست کره ای نام برد. تکنیک پوست کره ای به همراه نور درمانی با دستگاه امگا لایت بدون هیچ عوارضی انجام می گیرد.

نور درمانی با دستگاه امگالایت

آموزش ببینید و وارد بازار کار شوید با ارائه مدرک بین المللی

تلفن :

09195154600

واتساپ :

09195154600

اینیستاگرام :

bbglow.nariman


به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا