advertise-lerning-painting-ad
مراکز گردشگری و تفریحی علی آباد تهران

پارک فلاحتی علی آباد

پارک فلاحتی علی آباد

پارک فلاحتی علی آباد

پارک فلاحتی علی آباد , در محله علی آباد تهران واقع شده است. تهران، شهری مملو از پارک‌های جذاب و خوش آب‌وهواست. این پارک‌ها برای وقت‌گذرانی بی‌نظیر هستند.همه می‌دانیم که گشت‌وگذار در پارک‌ها و بوستان‌ها یکی از لذت‌بخش‌ترین تفریحات برای مردان و زنان است.بعنوان نمونه پارکها را می‌توان به لحاظ شعاع عملکرد و خدمات رسانی به پارکهای با عملکرد محله ای، ناحیه ای، شهری و فرا شهری تقسیم‌بندی نمود.

پارک فلاحتی علی آباد
پارک فلاحتی علی آباد

همچنین از لحاظ نوع کاربرد، نحوه ایجاد (طبیعی یا انسان ساخت) نوع پوشش گیاهی، مقیاس و بزرگی (کوچک، متوسط و بزرگ) و … نیز قابل طبقه‌بندی می‌باشند. آنچه بدیهی است رواج پارکهای شهری امروزین که برای عموم قابل استفاده و دسترسی هستند از شهرسازی کشورهای اروپایی شروع شده‌است. البته باغسازی ایرانی در نوع خود کم‌نظیر و تاریخ طولانی دارد ولی عملکرد این باغها با پارکهای شهری امروزی متفاوت بوده‌است.


راه هاي ارتباطي و آدرس مجموعه پارک فلاحتی علی آباد

تلفن: –
آدرس: علی آباد – بلوار ابریشم – خیابان شهید فلاحی


بوستان فلاحتی علی اباد

بوستان فلاحتی علی اباد با بهترین امکانات تفریحی , ورزشی و زیبایی خیره کننده یکی از بهترین پارک های تهران است .گردشگاه یا پارک و بوستان شهری به مکانی محفوظ می‌گویند که به صورت طبیعی یا نیمه طبیعی توسط دولت به وجود آمده‌ است. در کنار آن برای تفریح و لذت بردن انسان، یا برای حفاظت از حیات وحش یا زیستگاه طبیعی. بوستان‌ها ممکن است. شامل سنگ، فواره، خاک، آب و قسمت‌های چمن باشد. بسیاری از پارک‌ها قانوناً حفاظت شده و محفوظ اند. از دیدگاه شهرسازی و معماری پارکها به ده‌ها نوع قابل دسته‌بندی هستند. پارک فلاحتی علی آباد در دسته پارک های محلی محسوب می شود و  میزبان عزیزان در این محله با صفا می باشد .

بوستان فلاحتی علی آباد
بوستان فلاحتی علی آباد

مطالب مرتبط :

به اینیستاگرام یا تلگرام ما بپیوندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا