advertise-lerning-painting-ad

پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

فهرست مطالب

پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ شکوفه عبدل آباد

پاساژ شکوفه عبدل آباد پاساژ شکوفه عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس و مدرن

ادامه مطلب »
پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ جوانه عبدل آباد

پاساژ جوانه عبدل آباد پاساژ جوانه عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس و مدرن

ادامه مطلب »
پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ پاشازاده عبدل آباد

پاساژ پاشازاده عبدل آباد پاساژ پاشازاده عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس و مدرن

ادامه مطلب »
پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ کوه نور عبدل آباد

پاساژ کوه نور عبدل آباد پاساژ کوه نور عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس

ادامه مطلب »
پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ پرديس كيان عبدل آباد

پاساژ پرديس كيان عبدل آباد پاساژ پرديس كيان عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس

ادامه مطلب »
پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ دیاموند عبدل آباد

پاساژ دیاموند عبدل آباد پاساژ دیاموند عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس و مدرن

ادامه مطلب »
پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد تهران

پاساژ آمیتیس عبدل آباد

پاساژ آمیتیس عبدل آباد پاساژ آمیتیس عبدل آباد یکی دیگر از مراکز خرید عبدل آباد است. این مرکز خرید از پروژه های لوکس و مدرن

ادامه مطلب »

پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد

ما با جمع آوری اطلاعات پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد که دارای انواع پاساژها ،مراکز خرید ، مجتمع اداری و تجاری , و … بروز با کیفیت بالا و امکانات مناسب است ، میخواهیم بهترین پاساژها و مراکز خرید در جنوب تهران (محله عبدل آباد) را به شما عزیزان معرفی کنیم .با ما همراه باشید.

اطلاعات مراکز خرید عبدل آباد را چگونه جمع‌آوری می کنیم؟

در این مطلب تلاش کرده‌ایم تا با جمع آوری اطلاعاتی از فضای مجازی و یا مراجعه حضوری به مراکز خرید، مهمترین پاساژهای عبدل آباد را در راستای شناسایی به شما عزیزان معرفی کنیم. این کار تماما توسط مجموعه شرکت فنی مهندسی فروزان انجام شده و هیچ هزینه‌ای جهت تبلیغات عادی و اولیه از این مکان ها دریافت نشده است.

اگر شماهم صاحب یکی از بوتیک ها در پاساژها ی عبدل آباد هستید…

اگر شما هم صاحب یک مزون یا بوتیک در محله عبدل آباد هستید، پیشنهاد می کنیم جهت توسعه کسب خود از بخش (تماس با ما) پیام بگذارید و یا با شماره های اعلام شده تماس بگیرید. همکاران ما این امکان را دارند تا با عکاسی اختصاصی از محل شما، اطلاعات شما را به این مجموعه اضافه کنند.

مرکز خرید
مرکز خرید

پاساژهای عبدل آباد گروهی از مراکز خرید جنوب تهران هستند. این مراکز خرید در یکی از بهترین نقاط عبدل آباد واقع شده و دسترسی خوبی به خیابان های منطقه دارد؛ بنابراین می توانیدبرای داشتن اوقاتی شاد و لذت بخش در هنگام خریدبه این مجتمع مراجعه فرمایید. در اینجام مجموعه ای مدون از اطلاعات مراکز خرید عبدل آباد شامل پاساژها ، مجتمع تجاری ، مراکز خرید و … گردآوری شده است.

ساعات کاری مجتمع های فروشگاهی

پاساژها هرروز هفته از ساعت 10 صبح الی10 شب باز است. به این ترتیب می‌توانید در این بازه زمانی در آن حضور یابید و از اجناس با کیفیت و قیمت‌های مناسب این مرکز خرید بهره‌مند شوید.عبدل آباد شامل پاساژهای بسیاری است . به علت موقعیت جغرافیایی ، مراکز خرید و پاساژها فراوان با قیمت های مناسب بسیاری در این محل موجود می باشد . ما تلاش کرده‌ایم با جمع آوری اطلاعات از بستر اینترنت و بصورت حضوری از خود پاساژهای عبدل آباد ، این مراکز خرید معتبر در عبدل آباد را در راستای شناسایی به شما عزیزان معرفی کنیم .

پیش از هر چیز توجه داشته باشید که در تعریف لغوی، مرکز خرید، پاساژ  یا مجتمع خرید و فروشگاهی، از مجموعه ای از حجره‌ها و مغازه‌ها تشکیل شده و به نوعی یک بازارچه کوچک است.

تفاوت پاساژ و بازار

امروزه پاساژها در درون یک ساختمان یا مجموعه‌ای از ساختمان‌ها قرار گرفته اند و شامل فروشگاه‌ های گوناگونی هستند که با راهروهای مرتبط با هم باعث آسانی دیدار مشتریان از فروشگاه‌ها می‌شوند. راهروهای یک پاساژ ممکن است بن‌بست بوده یا مرتبط با راهروهای دیگر باشد. پاساژهای امروزی معمولاً  در چندطبقه ساخته شده و راهروها در طبقات گوناگون بر روی هم قرار گرفته‌اند.

در گذشته بازار، قلب زندگی تجاری بوده است؛ اما امروزه مراکز خرید بزرگ جایگزین بازارهای سنتی شده‌اند. فضای غیرطبقاتی، غیرتمایز یافته و حضور مشتریان و فروشندگان مرد از دیگر ویژگی‌های بازار می‌باشد و بیشتر مشتریانی که قصد خرید دارند معمولا به بازار مراجعه می‌کنند. اما مراکز خرید بزرگ امروزی طراحی فضای طبقاتی با نورپردازی و معماری زنانه را در خود جای داده اند و تمرکز ساخت آن ها بر حضور مشتریان و فروشندگان زن است. این مراکز غالباً در حاشیه شهرها ساخته می‌شوند و سعی در برآوردن نیازهای تفریحی و سرگرمی مشتریان دارند تا بدین وسیله مراجعه مشتریان به مرکز خرید بیشتر شده و باعث بالا رفتن فروش شود.

مراکز خرید بزرگ عموماً در حاشیه شهرها ساخته می‌شوند.

 مراکز خرید نیز در نوع خو به دسته های مختلفی دسته بندی می شوند:

  • مرکز خرید محلی
  • مرکز خرید عمومی
  • مرکز خرید منطقه ای
  • مرکز خرید منطقه ای بزرگ
  • مرکز خرید تخصصی / مرکز خرید مد
  • مرکز خرید جشنواره ای
  • مرکز فروش مستقیم
مرکز خرید
مرکز خرید

مجموعه پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد

اسامی مجموعه پاساژها و مراکز خرید عبدل آباد با مجموعه ای از مجهزترین امکانات در خدمت شما عزیزان قرار گرفته است. در این فهرست می توانید پاساژهای عبدل آباد با تمامی امکانات را مشاهده فرمایید.

جهت دریافت آخرین اخبار و مطالب مربوط به محلات جنوب تهران می توانید از اینستاگرام نازی سرا دیدن فرمائید .

زیرا هرکدما از این ها محصولاتی را ارائه می دهند و برای خرید پوشاک، خوراک و به طور کلی هر چیزی که می خواهید، باید در مورد آنها اطلاعات کافی داشته باشید.

هم مراکز خرید و هم مراکز خرید دارای فروشگاه های متنوعی هستند که کالاهای مختلفی را می فروشند. در هر دو مکان ممکن است مناطق دیگری مانند دادگاه غذا ، زمین بازی ، سالنهای سینما و غیره وجود داشته باشد.
امتیاز دهید
3.5/5
دکمه بازگشت به بالا